nasiona marihuany

0.16m2/200Watt. 1x AutoMazar DutchPassion. Uprawa dla ojca chorego na raka.

Wyszukiwarka Forumowa:

inco.gnito

Member
Rejestracja
Gru 22, 2018
Postów
10
Buchów
0
A więc... celem uprawy jest produkcja oleju RSO, ojciec zachorował na nowotwór jelita grubego 3 lata temu. Niestety musieli mu usunąć jelito. Na dzień dzisiejszy ma przezuty na płuca i wątrobę. Wątrobowe zmiany pprogresuja na płucach nie. Bardzo bym prosił o podpilnowanie mnie przy tej uprawie gdyż nie mam czasu na błędy.

Specyfikacja
Box 40x40x120
1x Automazar od Dutch Passion
1x wlot powietrza/wentylator łazienkowy.
1x wentylator wyciagajacy + filtr węglowy.
1x 18watt wentylator mieszkający.
1x clf 200w dual od pytholite.
1x airpot 12L + perlagon light mix.
Nawozy od BioBizza naturalne.

Ogólnie miał być GPS 150w ale nie wiedziałem że zasilacz 600w będzie go przegrzewal i się będzie wylaczal. Niestety już kabony nie bylo na zasilacz i dostałem za pół darmo tą clf.

Roślina ma 2/3 dzień od wyjścia z ziemi.

Odrazu zapytam. Kupiłem odmianę cbd od kaliego 2.3proc coś i 0.002 Thc. Chce dac tacie to do vapovania. Czy taki sposób będzie najlepszy?

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif

clear.gif
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Bardzo współczuje i kibicuje ale na początek Dutch Passion to gówno z reguły i loteria. Będę zaglądał i w razie czego pomagał i doradzał, Rso spoko pomysł i oby pomogło.
Dodawaj fotki do forumowej galerii
 
Z

zamaloslonca

Guest
Odrazu zapytam. Kupiłem odmianę cbd od kaliego 2.3proc coś i 0.002 Thc. Chce dac tacie to do vapovania. Czy taki sposób będzie najlepszy?

Jak już mogę polecić coś z cbd to polecam najbardziej cbdnol.com lub cbdbro.ch a dokładniej od nich odmianke CBD Sunrise Kush która ma 28-31 % CBD, wg mniej bardziej się opłaca niż to od kaliego co ma 2% CBD. Stosowało parę osób ode mnie susz z cbdnol a dokładnie "Tangerine Kush" który również miałem możliwość spróbować podgrzewać w waporyzatorze.

Najlepszym sposobem ogólnie będzie zrobić planta z pestek Fast Eddy Automatic (wysoka zawartość CBD) od RoyalQueenSeeds.

Pozdrawiam!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Plan fajny, ale masz troche maly namiot, zeby zebrac oepowiednio duzo na olej czy inna kuracje dla taty. Jak zbierzesz 40g to bedzie dobry wynik, a to nadal garstka materialu. Mimo wszystko powodzenia !
 

inco.gnito

Member
Rejestracja
Gru 22, 2018
Postów
10
Buchów
0
Aktualizacja Zdjęć. Roślina ma 3 dzień wyjścia z ziemi. Mam problemy z wilgotnością, mała jest.






 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
ŚcIągnij filtr powietrza, na razie jest bezużyteczny. :)
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Cel szczytny, ale żeby to miało większy sens, to potrzeba przynajmniej 10 takich krzaków (przy i tak optymistycznym założeniu, że będzie 40gr z krzaka). Nie żeby to było zupełnie bez sensu - ale przy tej ilości wyraznych efektów bym się nie spodziewał. Powinno pomóc przy chemioterapii - tu nawet kilka gram wystarczy. Ale żeby wskórać coś przeciw nowotworowi trzeba końskich dawek, których na pewno nie wyciągniesz z tego boksa. Jeśli chcesz naprawdę spróbować walczyć z rakiem przy pomocy konopii, to niestety musisz przygotować się na spory wydatek - obojętnie czy zainwestujesz w sprzęt do uprawy czy w gotowy RSO. Biorąc pod uwagę, że czas działa na Waszą niekorzyść - to drugie rozwiązanie będzie lepsze. To będzie drogie - chyba, że znajdziesz miłosiernego Samarytanina (czego Wam życzę). Dodam jeszcze - pewnie zupełnie niepotrzebnie - że gwarancji nie dostaniesz żadnej od nikogo.

Typowo medyczną odmianę - czyli z wysokim CBD i niskim THC - odpuściłbym sobie. Nie ma to większego sensu, bo gotowe olejki zawierające CBD kupisz bez problemu wszędzie. Ale to jest tylko moja opinia, a są różne.

Krzaczorek wygląda na ok. 7 dzień od pęknięcia pestki i idzie do przodu. Pod CFL powinno być ok - światła na pewno masz wystarczająco. Ale kwitnienie - wiadomo, że przy CFL bez szału. Nie przejmuj się, że jest niska - przy takiej żarówie nie potrzebuje i nie powinna się wyciągać. Ona powinna być nawet szersza niż wyższa. Na podstawie tego co widzę na zdjęciu, doradziłbym nawet podnieść nieco wyżej lampę i nie katować jej takim bezpośrednim wiatrem. Z niską wilgotnością też nie dramatyzuj - na razie idzie dobrze, więc lepiej nie przekombinować, a o to łatwo, szczególnie w małych boksach. Zawsze lepiej trochę za sucho niż za wilgotno. Na temat ziemi oraz nawożenia. nie będę się wypowiadał, bo sam mam tu skandaliczne wręcz braki.

Tak czy owak będę śledził i życzę powodzenia
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Typowo medyczną odmianę - czyli z wysokim CBD i niskim THC - odpuściłbym sobie. Nie ma to większego sensu, bo gotowe olejki zawierające CBD kupisz bez problemu wszędzie. Ale to jest tylko moja opinia, a są różne.

Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz. :)
 

inco.gnito

Member
Rejestracja
Gru 22, 2018
Postów
10
Buchów
0
Wiesz wyjdzie 40g moje i dokupie 50g jak będzie pieniądz i wtedy na te 3 tygodnie żeby było tego olejku. Mój tata ma też słabe serce nie mogę mu dawać dużych dawek. Nie wiem próbuje co mogę. Nic taki A nie inny bo mnie nie stać na większą uprawa. Mieszkanie wynajmuje z dziewczyną i ten box jest w pokoju którym śpimy więc przez to też szaleć nie mogę. Próbuje co mogę dobre może być chociaż to.. No trudno szkoda. Mam nadzieję że jakoś to będzie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ty za to na pewno wiesz co piszesz. Szkoda tylko, że będziesz miał spory problem, żeby to uzasadnić :)
Pozwól, że posłużę się nieswoim co by było kapkę wiarygodniej:

Nie ma czegoś takiego jak "odmiana medyczna", każda odmiana marihuany jest medyczna.

Określenie medyczna marihuana nie ma najmniejszego związku z zawartością THC czy CBD. Medyczna marihuana może mieć równie dobrze 30% THC i 0% CBD jak i odwrotnie. Liczy się ogólna wysoka jakość suszu i wiadoma zawartość składników aktywnych. Po za tym nie tylko kannabinoidy się liczą, baaardzo dużą rolę w "medyczności" marihuany pełnią terpeny.

Odbij piłeczkę. :)
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Znam to wszystko z autopsji,robiłem RSO z prawie 400g wyszło na 8 miesiecy niby hamuja rozrost komorek nowotworowych zwłaszcza naczyniowych,zmniejszaja stany zapalne ale w przerzutowych sytuacjach mozna tylko probować juz zaburzone jest Th1 Th2 ,Cd57 jak by tata zbadał tez by była lipa , moze to zabrzmi mało medycznie ale zioła stabilizuja najbardziej autoagresje a nowotwor jest jak by autoagresja organizmu, gdzieś w chinach stosuja Hydroksychlorochina u nas PLaquenil jest tez na gośćca stawowego, na auto agresje bardzo dobry jest naltreksonem "LDN" lecz w małych dawkach nie takie jak przy uzaleznieniach,wejdz na FB Wpisz fitoterapia chorób autoimmunologicznych masz pare grup zapytaj dolacz inne zioła do RSO poczytaj o autoagresji. RSO sam juz nic nie zdziała i próbuj niestety w tych czasach tylko wybrańcy odchodza we śnie bez cierpienia.i dołóż jeszcze rośline bo nic z tego nie będzie zwłaszcza pod CFL.
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Spoko, będzie dobrze.
Też miałem kiedyś podobnie - światło, rośliny, wynajmowana chata i boks... w sypialni. Wentylatory na dłuższą metę mogą być męczące. Jaką masz wilgotność w tym pomieszczeniu? - nie za niską przypadkiem?

---------- Post Zaktualizowany 18:33 ---------- Data pierwszego postu 18:23 ----------

Odbijam piłeczkę
1. Byłem pewien, że będziesz posługiwał się nie swoim :)
2. Cytat znam, pochodzi z wątku "Uczulenie na konopie" (niestety, ale może wprowadzać w błąd - byłbym ostrożny z beztroskim rozpowszechnianiem)
3. Proponuję opuścić fotorelację inco.gnito i przenieść się z kontynuacją tego wątku tam, gdzie został - z różnych powodów - przerwany.

Piłeczka odbita - dawaj bucha :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Spoko, będzie dobrze.
Też miałem kiedyś podobnie - światło, rośliny, wynajmowana chata i boks... w sypialni. Wentylatory na dłuższą metę mogą być męczące. Jaką masz wilgotność w tym pomieszczeniu? - nie za niską przypadkiem?

---------- Post Zaktualizowany 18:33 ---------- Data pierwszego postu 18:23 ----------

Odbijam piłeczkę
1. Byłem pewien, że będziesz posługiwał się nie swoim :)
2. Cytat znam, pochodzi z wątku "Uczulenie na konopie" (niestety, ale może wprowadzać w błąd - byłbym ostrożny z beztroskim rozpowszechnianiem)
3. Proponuję opuścić fotorelację inco.gnito i przenieść się z kontynuacją tego wątku tam, gdzie został - z różnych powodów - przerwany.

Piłeczka odbita - dawaj bucha :)

Wiesz że za rozsiewanie głupoty rozdawane są warny? :bounce:

ch*j, poświęcę Ci chwilę - czy wiesz, że MEDYCZNA marihuana dostępna w polskich aptekach zawiera kilkanaście procent tetrahydrokanabinolu? Beka c'nie? Każdy surowiec jest standaryzowany na zawartość pewnych substancji, wszystko to jest zawarte w jakichś tam pozycjach, które, patrząc na poziom Twojej ignorancji, i tak Cię z pewnością nie obchodzą, bo... ku**a nie wiem? Sugerujesz się tym, ze producent postawi krzyżyk przy odmianie mającej ratio cbd:thc 1:1/15:1/30:1 czy czym? Zdradź mi swój geniusz Einstein'ie... :scratch:
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Gość chce pomocy w ratowaniu Ojca a Hopin buchy nabija<coolpalacz> nie zapomnij o oleju CBG ktory zmniejsza stany zapalne w muzgu i jest najmocniejsza substancja antydepresyjna z konopi,najlepiej stosować wszystkie na raz i zrob ojcu Th1 Th2 jak wynik bedzie tragiczny to duzo moze zmienic w leczeniu i macie punkt zaczepienia narazie i powodzenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół