nasiona marihuany

[ 2.88m2 2x315W CMH + 250W HPS] Autopots 20 Fem Ambrosia seeds Wooden Man

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Będę obserwować. Nieźle je zlamales, do końca z fartem.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP Dziń 30


Jak na 30 dzień to nie są aż tak wielkie ale jak się okazało lampy CMH o barwie na Flo nie są najlepsze do Vegowania oraz temperatura jest dość niska od samego początku a mianowicie Dzień 20-21C Noc 14-16C.

Dziś rozstawiłem cały system autopotów i okazało się że brakuje kraniku który powinien znaleźć się na końcu wiec puki co zostaje podlewanie ręczne

Rośliny zostały przesadzone do 8,5L doniczek do mixu 40% Ziemia Biobizz Light Mix +40% Keramzyt +20% Kokos + dwa Biotabsy + White Shark +
4 Rosliny dostały miarka Bat Guano od Guanokalong + Miarka Palm Ash
10 Roslin dostało połtorej miarki Bat Guano od Plagronu + Miarka Palm Ash
4 rosliny dostały połtorej miarki Bat Guano od Plagronu samego poniważ coś źle policzyłem i już zabrakło Palm Ash

Co do treningu zmieniłem troszkę plan bo nie wiem ile bym Vegował na Mailing i robię na dwa topy + znowu supercroping

Jedna Viet Girl którą za mocno złamałem upierdzieliłem i idzie od Liści "jedynek " u reszty właśnie te dolne odrosty obciąłem a górne dwa które zostały połamałem.

Po przesadzeniu wszystkie rośliny zostały podlane 1L wody oraz spryskane Boom Boom Sprayem

Za nawozy które zostały użyte jeszcze raz dziękuje [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION]

FOTKI​

 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Ja pierdziu ale żeś fryzjera odwalił. Będę zerkał bo jestem ciekaw jak tak drastyczne wykarczowanie wpłynie na rośliny i końcowy wynik. Pozdro i z fartem
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,044
Odznaki
4
Też jestem ciekaw bo wyglądają dość nieszablonowo. Ale może w tym szaleństwie jest metoda? :) Przekonamy się już niedługo!i

Powodzenia Wooden!
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Niezły trening, fajnie połamane :), widziałem kiedyś main lining ale bez łamania, zamiast tego były podwiązane drutami aby się szczyty nie schodziły, Twoje rozwiązanie bardziej do mnie przemawia i dużo prostsze w wykonaniu, jak wysoko trzymasz lampy? wydaje mi się że można je śmiało spuścić niżej jeśli odbłyśnik obejmie wszystko, kiedy planujesz przełączać?
Powodzenia!
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Niezły trening, fajnie połamane :), widziałem kiedyś main lining ale bez łamania, zamiast tego były podwiązane drutami aby się szczyty nie schodziły, Twoje rozwiązanie bardziej do mnie przemawia i dużo prostsze w wykonaniu, jak wysoko trzymasz lampy? wydaje mi się że można je śmiało spuścić niżej jeśli odbłyśnik obejmie wszystko, kiedy planujesz przełączać?
Powodzenia!

Miał być Mailing a wyszło łamanie na dwa szczyty co do lampy to koło 75 cm nad szczytami a przełączę na flo za około 10 dni tak myślę ... mam sporo miejsca wiec nich jeszcze podrosną najwyżej potem będę jeszcze raz łamał :crazy:
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Troszkę wysoko jak w moim odczuciu, przy tej mocy to z 40 cm było by elegancko, mh 600w spuszczałem gdzieś na 50cm ale sodówka już z 65cm potrzebuje co najmniej. Będę kibicować, zdrówka tam przede wszystkim. Pozdro!
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Troszkę wysoko jak w moim odczuciu, przy tej mocy to z 40 cm było by elegancko, mh 600w spuszczałem gdzieś na 50cm ale sodówka już z 65cm potrzebuje co najmniej. Będę kibicować, zdrówka tam przede wszystkim. Pozdro!

Z tego co się doczytałem to przy CMH na vego teoretycznie powinno się trzymać nawet do 90 cm nad roślinami a na Flo do 40 cm. Ja lecę na żarówce z barwa na Flo od pierwszego do ostatniego dnia a jak [MENTION=85296]kanabisek[/MENTION] wspomniał że też miał problem z wyciąganie roślin na vegu przy tych żarówkach i obniżanie nie za wiele się zdało.
Przy przesadzeniu ustawiłem wysokość około 70-75 i puki co nic nie zmieniam.
Większość roślin już ładnie zaczyna odbijać ale mimo wszystko jak na tyle dni Vega nie są imponujące i nie upatruje tylko winy w lampach.... z temperatura jest średnio, w nocy myślę że potrafi spaść nawet do ~14C a w dzień pod dwoma lampami jest koło 22C i nie mogę skręcić wentylacji bo jest wspólna z małym namiotem w którym w dzien jest koło 28C.
Z przełączeniem na Flo na bank nie chcę się pośpieszyć i żałować że mogłem poczekać ten tydzień dłużej tak jak teraz pokutuje właśnie w mniejszym projekcie a UP z tego projektu już na dniach.
I na sam koniec, to na bank nie jest lipa genetyki czy chujowych pestek, wystarczy porównać z Jasiul3c który z tymi samymi pestkami leci jak szalony.....
Jeszcze wiele prezed mna do nauki i poprawy setupa
 
Ostatnia edycja:

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP Ostatni Dzień Vega 40​

Dobra nie ma co przedłużać trzeba przełączać ! :D Największe i najładniejsze to Vietgirl jedna tylko taka coś trochę licha ale wszystkie ładnie odbiły.

Dziś spryskane Calmagiem temu takie troszkę oklapnięte na zdjęciach


Viet Girl





VB5



Masscrack


 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Zupełnie inne te vietcookie u Ciebie niż u mnie. Szerokie masywne liście Twoje mają, u mnie są takie typowe cienkie sativove, dzisiaj będę upka wrzucał to zobaczysz ;) a tak to zdrowe, ładne krzaki, pozdro !
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
UP koło 5 dni FLo


MAM MUTANTY !!! :freak2:

3 Vietcookies okazało się być ciekawymi mutantami a mianowicie po 4 liście na pietrze z 4 odrostami po samoistne rozdwajanie się łodygi jak przy topingu Fotki z początku indukcji



Koło 5 dnia flo już mamy a 3 Vietcookis można powiedzieć że 1-2 dzień flo i z VB5 biją się która wyższa urośnie .... chyba będę musiał je jeszcze trochę połamać ale zobaczymy. Dorzucona lampa 250W może zanidługo zmienię na 600W ale najpierw musze sprawdzić ile za prąd do zapłaty :sunny:

Na powierzchni ziemi zaczęła robić się biała pleśń jak by po doradzeniu przez Jasia spryskałem delikatnie alkocholem wygoliłem cały dół i mam nadzieje że problem zniknie.
Troche przy roszadach się pozmieniało i 2 VB5 stoją prz Vietcookies po prawej VB5 a po środku masscrck z dwoma słabiej odbitymi Vietcokis ... jeszcze na dniach zmienię trochę ustawienie krzaczków bo średnio ustawione.

 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Na powierzchni ziemi zaczęła robić się biała pleśń jak by po doradzeniu przez Jasia spryskałem delikatnie alkocholem wygoliłem cały dół i mam nadzieje że problem zniknie.

Ja na taką pleśń stosuję 1-dniowy roztwór wody z cebulą do oprysku. Naturalny i niegroźny sposób na pozbycie się plechy...
Ogólnie ładne, wysokie dżangusy!
pozdro
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
A ja bym po za wygoleniem dołu nic z tym nalotem nie robił, niektórzy specjalnie hodują mycelium w podłożu, szczególnie że to organika :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół