nasiona marihuany

[LED][60W][0,25m2] - AK47 CREE CXA2520 by IWO

Wyszukiwarka Forumowa:

IWO

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2016
Postów
34
Buchów
0
Zajarałem się hydroponiką, trochę bawiłem się w kratky method na innych roślinach niż MJ, jednak ze średnią skutecznością, bardzo łatwo o pleśń na korzeniach.. Dlatego hempy bucket. Trochę się rzuciłem na głęboką wodę, ale wyszło spoko. Zobacz sam :)

- rośliny - 1x femi AK47
- box DIY 0,5m x 0,5m o wysokości 1m (0,25m2) wyłożony mylarem
- oświetlenie - Panel CREE
4x CXA2520 od ledam.pl deklarowane 60W, realny pobór prądu 55W.
(
początkowo był mój 70W DIY z poprzedniej uprawy)
- medium - Hempy bucket 10L, 100% perlit
- wentylacja - brak, box pod scrogiem, duży pasywny otwór, a panel chłodzony pasywnie.
- nawozy - Plagron Hydro A+B + PK13/14 na flo
- trening - FIM, SCROG
- fotoperoid - standardowo 18/6 weg, 12/12 flo.

Tak więc zaczynamy.
Weg dosyć długi bo dużo treningu, chciałem żeby wypełniła całego boxa, było OK, ale dałoby się lepiej :D

Dzień 16 WEG


Dzień 37 WEG


Dzień 74 WEG, dzień w którym przełączyłem na flo




Tutaj sorry za długą przerwę, wyjechałem za granicę i opiekował się kto inny
Dzień 74 WEG + 49 FLO




Dzień 74 WEG + 78 FLO
Czyli dzień dzisiejszy i jednocześnie:
HARVEST :harvest:




Na początku te najmniejsze topki wrzucałem tam do całej reszty z łodygami i liśćmi, ale później oddzielałem na bok. Jednak i tak całość bez topów, czyli liście i te malutkie pójdą na jakiś wypiek :)

I tak, wiem że trimming może nie najdokładniejszy. Łodyg się pozbyłem dokładnie ile się dało, liści przytopowych też, ale pewnie można dokładniej, tylko już mi się po prostu nie chciało. Mega ciężko się to robi jak ręce i nożyczki Ci się tak kleją ��

Całość, jak na 55W wyszło dosyć spoko! :):


Dodatkowo liście były jakieś fioletowo-żółte, jakby ktoś miał jakiś pomysł co mogło być problemem, chętnie posłucham:


Moja zabawa w hydro trochę też dlatego, bo nie ma problemu z ziemią, jest czyściej, no i pomyślałem że można by potem wyciągnąć korzenie, otrzepać z medium i użyć medium ponownie. Jednak to nie takie proste :freak:
Trochę zabawy w oddzielaniu korzeni, nie warto tego robić. Czyli nadal zostaje problem z utylizacją medium, czego chciałem uniknąć.
Swoją drogą korzenie bardzo ładne, bialutkie, bez pleśni.


Pewnie nie uniknie mnie hejt niektórych że zabieram się za hydro, nie mając PH albo EC metru. Także od razu mówię - wiem że powinienem, na przyszłość się zaopatrzę :)

Za kilka dni relacja i waga suchego
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Eee no panie jak na pierwszy raz to za***iozka, zwlaszcza, że 1 plant i bez regulowania pH itd. :thumright: Jestem ciekaw wyniku <joint>
 

Nelly

Banned
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
24
Buchów
0
Też bym był ciekaw wyniku gdyby to było dobrze otrymowane, a tak to z 20÷ trzeba odjąć z wagi za tym.

Jednej rośliny Ci się nie chce otrzymywać?! To jak byś miał ich więcej (15-20) to pewnie wcale byś za nożyczki nie łapał tylko przerobił wszystko na haszysz <joint>
 

IWO

Active member
Rejestracja
Maj 7, 2016
Postów
34
Buchów
0
Eee no panie jak na pierwszy raz to za***iozka, zwlaszcza, że 1 plant i bez regulowania pH itd. :thumright: Jestem ciekaw wyniku
Dzięki!


UPDATE
Także po tygodniowym curringu, w ciepłym suchym pomieszczeniu na kartonie, obracane codziennie, wczoraj (sylwester) przetestowane i jakości i mocy jestem bardzo zadowolony :joker:
Z resztek, liście, łodygi i małe bobki zrobiłem 2 kostki masełka, pewnie jakiś wypiek z niego zrobię :)

Finalnie wyszło 52g

Biorąc pod uwagę 55W panel myślę że całkiem spoko. Lepiej niż pod moim 70W DIY, z którego miałem 40g.
Trochę żałuję że nie dorzuciłem jakiegoś dodatkowego światła na flo, na pewno by to wpłynęło pozytywnie na wynik.

Fotorelację uznaję za zakończoną. Peace <peace>


EDIT:
Jak się przenosi do zakończonych?
Po zakończeniu fotorelację należy przenieść do odpowiedniego działu w Zakończonych Fotorelacjach. Aby to zrobić wystarczy wejść w: Administracja/przenieś wątek
Gdzie to jest? już z 10 minut szukam tego po całym forum :scratch:
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Robi to modek danego działu, stwierdza czy wszystkie punkty fotorelacji zostały skończone i wtedy przenosi. A co do krzaka to smacznego ładne topy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół