nasiona marihuany

Chemdawg DWC 4L LED china Full Spectrum 50W

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No jakby tam drugie takie 50w wleciało, to byłoby znaaaacznie lepiej :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To bedzie chyba taki ala wegownik, niebawem daję z 0,45m2 albo 0,33m2 szafę i ogarniam temat składania lampy z cobów. nie wiem ile do***ać powierzchni żeby wstawić tam panel 150w na 0,33m2 albo dać 200w na 0,45m2. Będzie tam DWC i jak wspomniałem wcześniej nie zawaham się użyć nebulizatora. Bedzie w sam raz światła? jak sądzisz ? Chcę ustawić próg na 250g
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Witam Panowie i dziękuję za zainteresowanie fotorelacją, niestety FR pomału kona. Wrzucam ostatnie foty ............







........... i będziemy zwijać się pomału z tej sceny. Jak Was panowie interesuję to podeślę na priv foty końcowe.

Pozdrawiam i zawijajcie to do niedokończonych
 
J

Jake Sully

Guest
Skad ta decyzja by przerwac FR? ciekaw bylem tej uprawy:(
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Oj, szkoda Panie, ale cóż... :(
Byłem ciekaw bardzo. Co się stao? Widzę, że plant żyje chociaż i niezły duży sk***ysyn ci porósł. :D Daj cynk ile zbierzesz niego?
Pozdro i 3m się Żelipapą!
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ok dam cynk, może w tym tygodniu wyślęzdjęcia zainteresowanym,jak kogoś interesuje a nieźle go roz***ało na flo. Na razie skupiam się na dalszym rozwoju i nebulizacji i robię odpoczynek na forum. FR została przerwana bo nie chce mi się użerać z jednym pajacem tutaj a następnego z kolei konta nie chcę mi się zakładać. Pospamuję i może wrócę na większej powierzchni ale to trochę potrwa. Powodzenia joł
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
nieźle go roz***ało na flo.

dokładnie mam to samo... rosłe te dziewczyny, planty rozrzuca na prawo i lewo, w górę i w dół.

z kontrowersjami dałbym sobie spokój. jedna i druga strona powinna ugryźć się w język :p wszystko to nie warte luźnego życia.

P O Z D R O dla zwaśnionych !
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No to jest właśnie siła hydro:sunny:nawet nie podjeżdżam ze sznurkami tylko łamę bo i tak na następny dzień to samo...
dobra do zobaczyska zwijam mandzur z tąd na razie...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół