nasiona marihuany

Cookies haze od Kannabia Seeds Company

Wyszukiwarka Forumowa:

Mdk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
80
Buchów
0
Moje pytanie brzmi; czy warto spróbować sił z tą odmianką w polsce i czy ktoś miał z nią doczynienia?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jedynie indoor, haze i outdoor z góry się wyklucza w naszym klimacie.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Próbuj, do odważnych świat należy ale wydaje mi się że tylko indoor.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Sory ale przeglądając różne seedshopy nie widziałem takich nasion za 500 zł

No to kup za 300zł - nie sprawdzam ile dokładnie te pestki kosztują, ale to taki sens jakbyś te pieniądze di kibla wrzucił i spuścił wodę.
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
No to kup za 300zł - nie sprawdzam ile dokładnie te pestki kosztują, ale to taki sens jakbyś te pieniądze di kibla wrzucił i spuścił wodę.

Sory ale te pestki nawet na oryginalej stronie seedbanku nie kosztują 300 zł, sam sprawdź wychodzi jakieś 11,00e
 

Nelly

Banned
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
24
Buchów
0
No to wrzuc 11e do kibla bogacziu.

Widziałem kiedyś podobny przypadek.
Widziałem jak ojciec daje synowi pieniądze (monety), syn uważa że dostał za mało i wziął tak po prostu rzucił tymi pieniędzmi na ziemię (było to na dworzu), na reakcję ojca nie trzeba było długo czekać, zdenerwowany ojciec lub inaczej jak kto woli wk***iony na maksa mówi do syna: "zbieraj to ku**a w tej chwili" , syn bez chwili zastanawiania się zaczął zbierać te pieniądze po czym udał się z tymi pieniędzmi do domu, za chwilę wychodzi babka z domu i mówi: "wrzucił pieniądze do pieca" , a ojciec na to: "Skórwysyn... zabije".
Ot taka to historia o bogatym dziecku biednego ojca.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Jego sprawa co kupi, kiedy to wyśmieje i gdzie to wysieje. Patrzcie koledzy na swoje błędy a nie, wytykacie cudze. Moze chce miec ta roślinę na out zeby pozniej z niej makumbe zrobic? Bo jest idealna na to w naszym klimacie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół