nasiona marihuany

[LED 150W] [0,64 M2] Pierwszy raz auto w szafie

Wyszukiwarka Forumowa:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Witam,

Kolejny projekt, tym razem automaty. Zawszę chciałem sprawdzić czy ma to dla mnie sens. Paliłem kilka razy auto które zrywało beret. Paliłem też takie, które można byłoby przedszkolakom dawać. Zobaczymy co z tego będzie apetyt mam duży, pestki też fajne może kilka słów o nich.

Pestki dostałem od [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION], jeśli dobrze zrozumiałem nie ma ich jeszcze w sprzedaży. To będzie test i review w jednym.

Co znajduje się w boxie

Auto Girl Scout Cookies
Auto Critical
Auto Blueberry x Lemon Haze
Auto Gib
Auto AK-47
Auto NL10 x Amnesia Haze
Auto Jack Herrer
2x Reg Sezon Shishkaberry x Girl Scout Cokies (skończyły mi się automaty, jak wam się spodoba ten rego to zrobię z niego os bo mam go jeszcze trochę :) )

Mam nadzieje że [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] napiszę coś więcej o tych pestkach puki co wiem że pochodzą z Hiszpanii i mają niezły wigor. Wykiełkowało 100% tylko bluebery nie, ale to moja wina bo uszkodziłem pestkę przypadkiem.

Dziewczyny są w 26 albo 33 dniu życia nie jestem pewien nie zapisałem sobie kiedy wyszły z ziemi ale stawiam raczej na 33 dnień. AF już się określiły, sezony powoli też pokazują włoski. Poniedziałek wtorek przełączyłem na 12/12.

Lampa to panel diy 4x clu 46 o łącznej mocy 150w.

Filtr can 150 m3, went ma 100 albo 120 z serii quaiet.

Fotki.



 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Donice mają 11l. Medium to ziemia nowa że starą z poprzedniego grow 50/50.
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Dawaj up'a kolego i napisz proszę czym to wszystko będziesz karmił <coolpalacz>
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Cześć ostatnio obowiązki mnie przytłoczyły, postaram się teraz robić update regularnie.

55 dzień życia.

Bieżące obserwacje: Podobają mi się te automaty. Fajnie to porosło, widać gołym okiem, że każdy jest inny. Z wniosków które mi się ostatnio przyszły do głowy: w boxie 0.64 nie ma co wkładać 9 lasek, 6 lepiej się rozkrzaczy i da taki sam plon a przy 9 zawsze jedne dziewczyny dominują inne. Najbardziej denerwuje mnie to przy podlewaniu bo dominujące krzaki piją 2x więcej i na raty trzeba karmić.

Zapomniałem wspomnieć o karmieniu w pierwszym poście. Na wegu leciał set od AN seria connoseur A+B + calmag, jak calmag się skończył dawałem bud candy. Na Flo leci an z serii sensi bloom A+B + bigbud + calmag+ od hydrologic. Na flo mam jeszcze b52, overdrive, sugar royal od plagronu. Zapomniałem o asashi sl były 3-4 opryski głównie po wycinaniu liści.

Wydaje mi się że seria sensi od an jest lepsza jeśli chcemy przestrzegać tabelki. Seria connosseiur jest ok ale powinno się dawać 3/4 zalecanej dawki żeby nie było problemów.

Niby to af wszyscy gadają żeby nie trenować i nie wycinać liści ale u mnie tak ciasno że bez wycinki to nic by nie było z tego. Wyciąłem już ponad miskę i zastanawiam się czy już starczy co myślicie ?

Postanowiłem wynagrodzić oglądającym nieobecność sporą liczbą zdjęć z włączoną lampą i bez.

































 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
70 dzień życia

Jak to zwykle u mnie powyciągały się koszykarki. Ostatni raz robię w tym boxie 9 lasek nie będę się pieprzył jak matka z łobuzem, 6 to jest max, przynajmniej nie będą się wyciągać jak po***ane, nie chce mi się już z tym walczyć. Ak który był w lewym rogu na przodzie poszedł w inne miejsce i został połamany, musiałem to zrobić bo nic by z niego nie było przez tą ciasnote. Wstawię jakieś fotki jak odbije po łamaniu.

Aktualnie daje sensi blom A+B, bigbud, calmag, sugar royal, pure zyme, zastąpiłem bud candy sugar royalem, zobaczymy co to da.

foto time

























 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
77 dzień życia

W sumie wiele się nie zmieniło od ostatniego upa. Wyciągnąłem je z boxa trochę przestawiłem i przyciąłem. Zrobiłem nowe zdjęcia które lepiej pokazują sytuacje w boxie. Nawożenie praktycznie identyczne jednie zamiast bigbuda wleciało b52.


po lewej shishcaberry po prawej blueberry x lemon haze









po prawej jack herrer na środku critical zaduszony przez szybsze dziewczyny po lewej nl10x amnesia haze











po lewej shishcaberry x gsc na środku gib zagłuszony po prawej gsc









 
Ostatnia edycja:

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Jaka masz wilgotność przy takim lesie?
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Jacek rośnie w sowitą szyszkę , podoba mnie się on :jaraczz:
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
Nie zmienia to faktu że ładnie się zapowiada, ja mam teraz gorilleglue X5 i jednego Bruc'a Banera x GG w 5l doniczkach po projekcie też chce spróbować auto, a naradzie będę zaglądał jak to idzie u Cb :yeahh:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Czemu one takie nie przycięte z dołu ?
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Czemu one takie nie przycięte z dołu ?

Nie wiem kiedy się przemogę ;)

---------- Post Zaktualizowany 21:22 ---------- Data pierwszego postu 21:13 ----------

92 dzień życia

Powoli idzie do końca. Aktualnie dostał ostatnie podlanie nawozami i leci już tylko sama woda. Dwie dziewczyny już chyba na finiszu mało piją i ciemnieją. Co tu dużo gadać sami zobaczcie, cieszy oko coraz bardziej ;)





















 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
dzień życia: 100

Część dziewczyn trafiła pod kose konkretnie to amnesia x nl10, blueberry x lemon haze które zrobiło się czerwone, ak-47, GSC i jedna pałka z shishkabbery x GSC #1 te ostatnie potrzebują jeszcze trochę to w końcu nie automaty.

Nigdy nie miałem jeszcze tak różniących się od siebie odmian w jednym boxie na raz, każda z nich ma indywidualny potencjał i zaskoczyła czymś innym. Jedne zapachem inne strukturą jeszcze inne ilością żywicy. Jestem bardzo zadowolony, bałem się tych automatów. [MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] Daje dużego plusa tym pestkom.













































 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół