nasiona marihuany

Pomoc przy starcie w hydro.

Wyszukiwarka Forumowa:

BakerStreetKing

New member
Rejestracja
Gru 21, 2018
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkich znawców i hobbystów uprawy w systemie hydroponicznym, zamierzam w styczniu wystartować z małym projektem, nic wielkiego, 4 krzewy.
Zestaw ma się składać z m.in growa HYDRO 120 (namiot 120x120x200h) i lampy BESTVA LED 1000W. Kiełkować mam zamiar w kostkach wełny mineralnej, a później sadzonki przenieść do systemu WILMA Large (4 donice po 18L, główny tank 50L) wypełnionego wodą destylowaną i podłożem z kulek palonej gliny. Moje pytania to:

Jakich nawozów polecanie używać i w jakich proporcjach?
Przez jaki czas ich używać i w jakim okresie wegetacji/kwitnienia?
Jak często dodawać pożywkę?
Co ile wymieniać wodę w tanku?
Wysokość lampy od szczytów w okresie wegetacji i kwitnienia.
Oraz proszę o inne porady i informacje dotyczące uprawy jak i uprawy w hydro :)
Życzę wszystkim miłego dnia/wieczoru, ja w tym czasie idę zaaplikować dawkę THC.
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
witaj w klubie, duzo pytan, na ktore nie ma nieznacznej odpowiedzi. zacznij od wiki i od studiowania hydroponicznych fotorelacji. kazdy ma swoje metody i swoje podejscie na to nie ma prostej odpowiedzi. ja polecam dutch pro, ktos inny poleci ci canna... sam nie sprawdzisz i nie porownasz to nie bedziesz wiedzial :) a jak podawac to tabelki producenta z reguly podaja. czytac kolego forum czytac :) az korby nie dostaniesz i wszystko ci sie zacznie pier***ic w glowie hehe
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
4donice w 1,2x1,2 to za mało,ja to sadze w 0,8x0,8 pod 400 tez w willmie
jak polecisz z dlugim wegiem to i tak nie zapelnisz a 1000 to za duzo, 600 starcza
ja polecam Advanced Hydroponics of Holland z powodu koncowego smaku
ec max 2,5 na flo a na wgu do 1,5
50L to mały zbiornik, szukaj 100L mniej roboty z wodą
reszte to podstawy które sam doczytasz na forum
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół