nasiona marihuany

[0,08m2] [żyrandole 30w] [Amnezja XXL od panpestka, Automix od FakeFarmer]

Wyszukiwarka Forumowa:

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Witam
Na poczatku chcialbym serdecznie podziekowac kolegom za os pestki. A wiec tak, pestki to amnezja xxl i auto femi mix. Roslinki od poczatku rosna w ziemi. Tym razem ogranicze nawozenie do minimum.

Nasiona:Amnezja XXL od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] ,automaty od @FakeFarmer

Box 25×30 wysokosc okolo 45 cm

Oswietlenie
zarowki led barwy 2700 i 6500

Wentylacja wentylator komputerowy


Dzien 1

Pestki do wody trafily na 24 godziny po czy odrazu trafily do ziemi.



Z lewej strony amnezja z prawej auto mix



 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 4

Roslinki podlewam malymi ilosciami wody. Narazie wszystko idzie ok.





Przy okazji chcialby zyczyc Wszystkiego Najlepszego!!!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z grubsza wszystko wszedzie da sie pomiescic, wystarczy dobry trening... a juz szczegolnie automaty ;)
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 7

Witam, postanowilem przesadzic dzisiaj roslinki do doniczek docelowych. Powoli nowe korzenie zaczynaly wyrastac z kubeczkow. Dziewczynki zostaly posadzone znacznie nizej dzieki czemu zyskalem dodatkowa przestrzen.

Korzenie amnezji



Korzenie automix



I dziewczynki w docelowej doniczce



 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 15

Witam. Dziewczynki byly same przez pare dni, przed wyjazdem zostaly dobrze podlane i jak widac na zdjeciach dobrze sie trzymaja. Podlewam tylko sama przegotowana woda. Na roslinkach zastosowalem trening narazie delikatny pozniej bede korygowac. Pozdrawiam








 

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
Mordo, coś mi sie wydaje że pod***ałeś mi donice hahaha, spr jak to u mnie wygląda.
BTW ja polecialem troche inaczej tzn po przesadzeniu posadzilem je w dwoch przeciwleglych brzegach i naginam jedną w jedną, drugą w drugą strone.

Jak wygląda sprawa wyciągania donicy u Ciebie z tego boxa? troche jest gimnastyki? Czy bedziesz ja tam trzymał do ścinki :D?
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Jak wygląda sprawa wyciągania donicy u Ciebie z tego boxa? troche jest gimnastyki? Czy bedziesz ja tam trzymał do ścinki :D?

Doniczka jest na styk. Staram sie jej za czesto nie wyciagac. Jak roslinki podrosna to podejrzewam ze juz sie jej nie wyciagnie <lol>
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Fajnie Ci idzie, będę zaglądał :smokee:
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien21

Dziewczynki zaczynaja powoli zarastac boksa. Podlewam je sama woda. Nie ma co za bardzo sie rozpisywac, roslinki ladnie ida oby tak do konca







 

chłopzmazur

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
144
Buchów
32
Dobrze rosną na tych żarówkach, będę zaglądał, ciekawi mnie finisz:)
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 25

Witam. Przez te pare dni dziewczynki troche podrosly. Zostaly roztawione po katach i zglebowane. Zadnych brakow nie widze. Zaczely pojawiac sie wloski. Pozdrawiam





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 32

Witam. Dziewczynki rosna jak na sterydach juz brakuje mi koncepcji jak je giac. Codzienie poprawiam druty . Zastanawiam sie nad wycieciem dolnych i slabych odrostow by wieksze topy mialy miejsce.. Dodal bym jeszcze jedna zarowke ale boje sie ze wtedy roslinki rozniosa mi boksa. Na ten moment nie uzywalem ani razu nawozow. Dziewczynki podlewam odstala kranowka. Pozdrawiam







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół