nasiona marihuany

[0,08m2] [żyrandole 30w] [Amnezja XXL od panpestka, Automix od FakeFarmer]

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Widzę, że jakiś fioletowawy kolorek na końcówkę wjechał ? Co do topów to mają taką budowę, mój ak też taką miał i super się kruszył i pyszny był :)
Ciekaw jestem wyniku końcowego, mam podobny setup, odrobinkę więcej światła.

Kosa chyba wisi nad nimi już, pozdro :)
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Pięknie rosną.
Jedno pytanie, ile wat te żarówki mają ?

---------- Post Zaktualizowany 21:29 ---------- Data pierwszego postu 21:24 ----------

aa jeszcze jedno pytanko mam <coolpalacz>
Ile im tam czasu świecisz?

Dziękuję. Staram się o nie dbać nalepiej jak umiem.
Żarówki mają po 15 watów. Świece im 18/6.

Widzę, że jakiś fioletowawy kolorek na końcówkę wjechał ? Co do topów to mają taką budowę, mój ak też taką miał i super się kruszył i pyszny był :)
Ciekaw jestem wyniku końcowego, mam podobny setup, odrobinkę więcej światła.

Kosa chyba wisi nad nimi już, pozdro :)

Juz od kilkunastu dni mam problem z przebarwieniami, dalem im porcje nawozow i troche pomoglo. Do kosy chyba juz wytrzymaja.
 
Ostatnia edycja:

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 81

Witam wszystkich. W pierwszej kolejnosci chcialem serdecznie podziekowac za buchy. Dziekuje ze doceniacie moje starania.

Wracamy do dziewczynek. Powoli zolkna im liscie. Nie leje nawozu bo dni amnezji sa juz policzone i mysle ze kosa bedzie gdzies w 90 dniu. Sciolem pare dni temu jednego szczyta na probe ale to nie bylo jeszcze to. Automix sobie jeszcze postoi bo puszcza caly czas biale klaczki.


Amnezja




Automix





 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Dzien 96

Amnezja zostala scieta w 90 dniu. Wyszlo ponad 110 mokrego. Po wysuszeniu zostalo okolo 40 g. Wynik mogl byc lepszy poniewaz sciolem kilka topow na testy. Jestem w h.j zadowolony! w poprzednim grow nie mialem z calej uprawy takiego wyniku jak teraz z jednego krzaka!!!! Auto mix nadal czeka. Niech sobie topy jeszcze puchna. Pozdrawiam











 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Podsumowanie

Witam. Auto mix zostal sciety chyba w 115 dniu. Wyszlo 20 g z krzaka. Daje to lacznie 60 g. Z czego jestem bardzo zadowolony. 2g z wata zostalo osiagniete.



Serdecznie chcialem podzienkowac [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] i [MENTION=86437]FakeFarmer[/MENTION] za darmowe pestki. Buch z wami !:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół