nasiona marihuany

AF/400W/0,8m2 - kampania zimowa18

Wyszukiwarka Forumowa:

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Witam w mojej pierwszej fotorelacji na forum i przy okazji w jednym z pierwszych moich wpisów . Przy okazji dziękuję za wyrozumiałość wobec ewentualnych błędów

Kampania już rozpędzona, roślinki w różnym wieku (od ok 2 do 6tyg), w sumie 10 sztuk:
1.Critical
2.Critical
1.AK47/LR
1.AK47
2.AK47
3.AK47
4.AK47
5.AK47
6.AK47 -
1.Afghan Kusch (pełnosezonowa - siedzi tu przypadkiem)

Box 90x90cm
400W HPS, jeden CFL 20W. Całość świeci 24h (afghana wyciągam i ma 12/12 od 2dni)

Doniczki trochę mniejsze niż 5l

Ziemia ogrodowa, do warzyw, dobrej jakości (nie pamiętam nazwy), ma sporo magnezu

Nawóz to rozcieńczona kurza kupka. Na kwitnienie algi.

Treningów nie przewiduję (za wyjątkiem afghana - wedle spontanicznego widzimisię)

Zamierzam podzielić za 2-3 tyg grupkę AK47 na dwie wyrównane części i dla jednej grupy przeprowadzić kwitnienie pod HPS, a dla drugiej pod ledami. To będzie mój debiut jeśli chodzi o led. Tyle planów, zobaczymy co z nimi zrobi życie

Teraz najtrudniejsze, czyli wstawianie zdjęć... zostawię to sobie na jutro
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Wiek roślin podaję w dniach, start liczę od momentu pęknięcia nasiona. Nasiono pęka = dzień 1.
Nie sugerujcie się opisami, które możecie dostrzec na plakietkach - tam mogą być cuda.

Na pierwszym zdjęciu Critical, dzień 8
Na drugim ten sam Critical, dzień 21
Na trzecim stadko AK47, dzień 23. Są opoznione, bo były podtopione. Ale już odzyskują wigor. Dobrze, że są w miarę wyrównane
Na ostatnim wszystkie razem. W prawym górnym rogu AK47/LowRyder - widać w tym egzemplarzu wyrazne geny sativy




 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Critical i AK47/LR, dzień 42
Kształty coraz bujniejsze... biedactwa jeszcze nie wiedzą, że do starości pozostaną dziewicami, hehe
chyba czas na nieco nawozu


 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zrób zdjęcia bez hpsa. Nie dawałbym żadnych nawozów bo te rośliny z dwóch ostatnich zdjęć to dobrze nie wyglądają. Są raczej popalone a ostatni wygląda jakby był przelany
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
No faktycznie nie wygląda to dobrze...
Porównuję do zdjęć z mojego archiwum i nie jest najlepiej jak na ten wiek.
Przelana na pewno nie jest - prędzej odwrotnie. Nawozu dawałem jak zwykle... czyli na oko, hehe
Testuję nową ziemię i może tu jest przyczyna, że tych nawozów zrobiło się jednak za dużo albo coś się poblokowało. Ostatnią porcję kurzej kupki dostała jakiś tydzień wcześniej, a wczoraj wieczorem organiczny NPK 333 - mogłem się z tym wstrzymać, ale trudno - poleciało. Wczoraj odwiedził ją też fryzjer - to zazwyczaj pomaga na kobiece histerie, ale ona dziś wygląda jeszcze gorzej. Ciekawe, że dwie pozostałe w identycznych warunkach aż tak nie dramatyzują. No nic, pożyjemy - zobaczymy. Poniżej wklejam fotkę Critical dzień 42 - siedzi w innym narożniku i to cała różnica w traktowaniu, objawy podobne


nad jakością zdjęć popracuję :)
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Nie wiem o co chodzi, ale wcięło moje dwa wpisy, no nic - napiszę jeszcze raz

Krzaki na pewno nie są przelane - ale ta jedna faktycznie tak wygląda. Waga donic taka sama. Wodę odstaną zbijam octem do pH 6,0 - a w podstawce woda ma już 7,2... Ziemia wg producenta 5,5 - 6,5...
Nawóz oczywiście dałem :) - organiczny Algomin NPK333, trochę powyżej zaleceń producenta. Ponadto przewietliłem chochoła. Wyglądała tak:


A tu niżej sezonowy Afghan Kush - ma prawie zupełnie takie same warunki jak powyższy automat. Nawozów dostaje nawet więcej. 6 dzień od przełączenia na 12/12:

Niżej jedna z AK47, dzień 26. Łatwiej przeskoczyć niż obejść, hehe:

I na koniec fotka grupowa:

:)
 
Ostatnia edycja:

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Poniżej Critical, dzień 47 (od puszczenia kiełka). Siedzi pod HPS. Zastanawiam się, czy warto jeszcze dać trochę nawozu, czy już odpuścić? Dotychczas dostała tylko trochę kurzej kupy (dawno) i Algominu (4 dni temu)
W razie co dysponuję trypackiem Biobizz i Algomin NPK 333 (organiczny). Lać?

ps. pionowe fotki mogą być?

To jak z tym nawozem? Nie za pozno na TopMax od BioBizz?
 
Ostatnia edycja:

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Aktualizacja, hie hie
pierwsza fotka, wspólne kwitnienie:


Nad tym krzakiem nie mam już władzy, Critical, dzień 55, Ziemiórka elegancko oskubawszy:


dzień 55, AK47x LowRyder, top:


A tu Afghan Kush z wczoraj, troche nieaktualne:

pzdr
 
Ostatnia edycja:
D

DarkMessiah

Guest
Jak na 20 czy tam 10 lat uprawiania kiepsko ci to idzie.
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
ponad 20, ale uprawianie to zbyt wielkie słowo - ot, rosło sobie

a tymczasem mikoryzu właśnie przyszło, hie hie hie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół