nasiona marihuany

Liście nachodzą na siebie

Wyszukiwarka Forumowa:

Mishakasi

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
32
Buchów
0
Witam wszystkich. Roślinka jest w fazie wzrostu i zauważyłem, że dolne partie rosną tak, że spotykają na swojej drodze liście z górnych partii. Zaznaczam, że to pierwsza uprawa i nie mam pojęcia czy to tak zostawić czy coś zrobić. Proszę o poradę ziomeczki. Pozdro

 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
możesz zostawić ale możesz też wyciąć te większe liście żeby odsłonić dolne partie rośliny. ja osobiście wycinam te duże liście co zasłaniają światło dolnym partią krzaka
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Nic nie wycinaj. Bardziej martwił bym się tym że żółknie od dołu.
 

Mishakasi

Active member
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
32
Buchów
0
Nic nie wycinaj. Bardziej martwił bym się tym że żółknie od dołu.

okey to nic nie będę wycinać, zostawie tak jak jest. A co do żółknięcia od dołu, to był efekt przelania czwartego dnia wegetacji kwaśną wodą. Wlałem litr wody, jak się potem okazało o PH 5,9 i zakwasiłem glebe, że roślina nie pobierała składników odżywczych. Jakieś 5 dni temu przesadziłem do nowej gleby z dolomitem i wraca do formy. Podlewam odstaną kranówką i rośnie więc chyba jest git. Inne liście nabrały już normalnej barwy i póki co nic bardziej nie żółknie.
 

chudy102

Member
Rejestracja
Sie 30, 2018
Postów
19
Buchów
0
zadnych lisci nie ucinaj, bo cie tu zjedza na forum :p uzyj siatki do growboxa i poprzemieszczaj delikatnie lodygi tak zeby na siebie nie nachodzily. najdluzsze badyle jak najbardziej na poziomo, tak zeby te mniejsze co dopiero sie formuja dostaly wiecej swiatla, wtedy tez bedziesz mial wieksze zbiory
 

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Nie chodzi o to czy ktoś Cię zje czy nie ale o to że roślina NEED liście i to VERY bardzo. Te dolne z czasem same odpadną albo je obetniesz jak będzie fryzjer gdy roślina będzie już duża i nie mówię tutaj o 14 dniu VEG. Na wszystko przyjdzie czas. Relaks, siądź w fotelu, kawka, herbatka te sprawy i WATCHING czy jakoś tak.

"Jak od razu przycinasz jej skrzydła to jak ma pójść w świat?"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół