nasiona marihuany

Świeże Piwko czyli konkurs GnomesGarden

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Siema z racji iż poprzedni wątek trafił do śmietnika a nie do 'niedokończonych' zmuszony zostałem założyć nowy wątek związany z puszką gnomesgarden.

Uzupełniam fotki co by się społeczeństwo cieszyło, w tym miejscu gorąco pozdrawiam pana @Footbal Menager, bez niego i jego śledzeń mojej skromnej osoby po innych forach nic by się w tym temacie nie odbyło także zapraszam do oglądania cieplutkich foteczek


Kałaszek został wytrenowany metodą topping+LST, dodatkowe cięcie odbyło się dnia dzisiejszego

Jak było:





Jak jest:



i już sytuacja pozabiegowa:



oraz bonusik z niedawno przeprowadzonej uprawy co byście sobie nie mysleli że growbox stał pusty, oczywiście jeśli interesuje to kogokolwiek oprócz pana menagiera :D

 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Fajnie idzie sam chce Puszkina zasadzić.. I tak by się przywalic, jak już suszysz to nie tam gdzie growujesz by nie docierało światło do topow które suszysz. THC leci daleko z twoich topow :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Fajnie idzie sam chce Puszkina zasadzić.. I tak by się przywalic, jak już suszysz to nie tam gdzie growujesz by nie docierało światło do topow które suszysz. THC leci daleko z twoich topow :)

Gdzie.to thc poleci i w jakiej ilosci? Dla 99% roznicy w mocy nie bedzie
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Sugerujesz więc ze bez różnicy czy topy suszymy na świetle?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Sugerujesz więc ze bez różnicy czy topy suszymy na świetle?

Weź jednego bobka, pół wysusz na świetle , a drugie pół ususz bez dostępu światła, porównaj, będziesz wiedział. ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
No, po za tym światło a światło to różnica. Bezpośrednie promienie słoneczne pewnie bardziej odbiły by się na mocy plonu aniżeli jakieś tam światło z lampy, które po za tym że słabsze to pozbawione np. promieniowania uv.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Rozumiem, czytałem trochę o tym i gdzieś widziałem by robić to bez dostępu do światła ale luzik dobrze wiedzieć. Myślałem jak to zrobić by grow z nowym planem miał jak rosnac gdy stare będę suszyl, mam tylko jednego growka
 

Lemmy

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2010
Postów
124
Buchów
0
elo ziomeczku kiedy jakis upek? bedzie to piwko w koncu czy nie? bo mnie trzesie juz hehehe
z fartem
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Siemka
Puszkin ma się bardzo dobrze, ciągle sobie ładnie żyje i rośnie. Zaczyna pomału mu brakować jedzonka ale to uzupełniam na razie bardzo oszczędnie, tnę i naginam co przy doniczce tak małej jaką jest puszka jest odrobinę problematyczne.
Dzisiaj odbyło się jeszcze cięcie, przyznam się że tak jeszcze nie maltretowałem żadnej rośliny.




Oraz zdjęcie dla uwagi purple Maroca x GSC od GGS z poprzedniego grow, foto robione zaraz przed ścinką
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół