nasiona marihuany

Witam czy ktoś doradzi albo odradzi zakup gboxa ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Witam wcześniej miałem outa, teraz chce indora ? i się zastanawiam czy dobrze myślę. A myślę nad zakupem całego growboxa gotowego. Pomieszczenie w którym będę to trzymał będzie chłodne więc pasowało by hps, ale chcę żeby nie była to mała elektrownia z wielkimi rachunkami. I di tego prosta w obsłudze,a to skłania mnie do led z tym, ze temperatura będzie niska a wilgotność duża. Co radzicie.
Link do gotowego growboxa
https://ajzu.pl/kompletne-zestawy-u...y-growbox-200x200x200cm-spectrolight-800.html
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To powiedz może ile być chciał zbierać suszu z tego growboxa, będzie łatwiej doradzić coś ;)
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Chce maxymalizowac plony każdej uprawy na uprawę. Na początku 10 do 15 ? a z każdym przyplywem Większej wiedzy uprawowej zwiększać plony. Dlatego potrzebuje czegoś co będzie na późniejsze czaszy żebym nie musiał znów wydawać na nowe lampy. Ciągnie mnie do lodów, ale mam mieszane uczucia bo nie wiem które tak na prawdę są godne polecenia
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wez se namiot 60x60, hps 150w i zrob pierwsza uprawe, czegos sie nauczysz i kupisz ewentualnie wiekszy czy potestujesz inne swiatlo. Lec do dzialu fotorelacje i posprawdzaj jakie zestawy ludzie maja i kopiuj pomysly. Nie zagladalem w linka, ale zazwyczaj taniej wychodzi skladac samemu zamiast kupowac zestawy... i dobrze zrozumialem, ze chcesz z pierwszej uprawy sciagnac 10-15g?
 

WeedBrothers

Member
Rejestracja
Lis 21, 2018
Postów
20
Buchów
0
Chce maxymalizowac plony każdej uprawy na uprawę. Na początku 10 do 15 �� a z każdym przyplywem Większej wiedzy uprawowej zwiększać plony. Dlatego potrzebuje czegoś co będzie na późniejsze czaszy żebym nie musiał znów wydawać na nowe lampy. Ciągnie mnie do lodów, ale mam mieszane uczucia bo nie wiem które tak na prawdę są godne polecenia

Nigdy nie byłem fanem LEDów HPS numero uno do roslin, jak 60x60 to 250w dual i zacznij moze od automatow sobie. A jesli chodzi ci o 10-15 roslin a nie gram to 80x80x180 i 400w hps wtedy wlozysz sobie 10 a bardziej 9. Jak chcesz wydac jak najmniej w takim zestawie to juz ci skladam ,Box 80x80x180 to okolo 400zl , hps uzywane sprowadzane z holandi z lustrem wide zabudowane z zarowka PHILIPSA dual to cena 139 zl , wentylatory jakies zwykle z castoramy wtlaczajacy i wytlaczajacy np te blyss150 sa one po 70zl okolo to razem 140zl jeden mieszajacy badz 2 male to ze 100zl nawilzacz jakis w miare to 100zl z alegro z tym filtrem na troche dluzej starczy a watpie ze bedziesz destylke w niego 2.5 litra dziennie wlewal wiec na 3 razy ci starczy moze zanim kamien wpie****i. Nawozy organiki zebys nie popalil polecam cellmaxa w pierwszej kolejnosci potem biobizz np. To bedzie jakies 200-250zl plus regulator ph musisz miec nie wiem ile kosztuja takie reczne ale sadze ze w jakiejs basenowce zmiescisz sie w 59 zl powinna na 1 raz starczyc,ph- canny grosze plus ci raczej nie potrzebny chyba ze chcesz to zmniejszac ph mozesz kwaskiem badz octem twoja decyzja ,teraz ziemia, raadze ci kupic biobizz badz canne , kiedys zrobilem w compo sana to robaki w niej byly wiec zainwestuj np w canne profesional 50l za okolo 30-35zl razy dwa to okolo 70zl pechy jak chcesz auto to polece ci automazara w promocji sa po 89 zl chyba okolo , czyli musisz kupic 3paczki to z przesylka 270-280zl zlicz sobie i masz fajny pierwszy sprzet i fajne automaty ktore ciezko spie****ic thinkdifrent auto tez fajny badz Orginal Jack auto Od sensi. Tyle.
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak chcesz zacząć od 10-15 i rozwijać się z uprawy na uprawę to polecam kupić duży namiot, a resztę sprzętu dokupywać z czasem. Kup sobie namiot 2.4 x 1.2m, ale zamiast 2x HPS 600w daj 1 sztukę, i te 10-15 krzaków posadź na połowie pod tą 1 lampą. Wentylator se weź 2-biegowy prima klima, 360-780m3/h i przy 1 lampie będzie ok jak będzie śmigał na pierwszym biegu.
Jak kupisz drugą lampę to po prstu ustawisz drugi bieg na wencie.

80x80x180 i 400w hps wtedy wlozysz sobie 10 a bardziej 9

Chyba jakiś karłów powyciąganych :D 5 krzaków takich normalnych to raczej max ile bym dał do takiego boxa.

Ja nie widzę sensu polecać mu jakiś małych gówien skoro chłop się chce z uprawy na uprawę rozwijać. Niech kupi duży namiot a zagospodaruje tylko część. Najlepsze rozwiązanie, po co ma kupować po pierwszej uprawie wszystko od nowa ?
 

WeedBrothers

Member
Rejestracja
Lis 21, 2018
Postów
20
Buchów
0
Wogole teraz dopiero widze link ze podal na zestaw 200x200 z ledem za 9.000, jak ma kase to pewnie nawet 300x150x200 i kosztuje tylko troche wiecej a jeszcze wiecej bedzie mogl upchnac z czasem i hps dolozyc 3. A o 9 doradzilem automatow na 1 raz , jeszcze nie widzialem zeby automaty sie nie.wiadomo jak.wyciagnely nawet upchniete.
 
Ostatnia edycja:

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Dzięki wszystkim za rady. Macie chłopy wiedzę.. Oczywiście ziemię, nawozy sprawdzę i inne rady sprawdzę.
WEED dzięki za złożenie boxa doceniam. Tak jak zauważyłeś, nie liczę się z kosztami na początku chce kupić wszytko co dobre. Śmieszek pewnie masz dużo racji z tą połowa boxa. Czyli mówicie, że hps lepsze. Dobra, teraz muszę Tylko poskładać sprzęt całościowo. Jeśli macie jakieś dobre sprzęty, które polecacie jak lampy czy namiot to będę wdzięczny. Wentylator już Śmieszek podał to zapisane.. Szukałem całego boxa bo wszytko jest na talerzu, ale jak mówicie, że lepiej złożyć samemu to Was posłucham. Pewnie i tak wszelkie boxy są złożone tak, że są w połowie z dobrego sprzętu i połowę z gorszych podzespołów.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Odezwij się na PW to Ci pomogę wszystko dobrać.
 

Dexter298

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2018
Postów
42
Buchów
2
Śmieszek odezwę się tylko jak będę mógł pisać na pv bo mam coś zablokowane. Pzdr.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół