nasiona marihuany

[1,44m²][250W MH + 250W HPS][Sensi Skunk + Purple Bud]

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Dobrze jest, jeszcze z tydzień i będziesz mógł zmieniać światło na 12/12.
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
751
Buchów
481
ladnie to wyglada. czysto zgrabnie. teraz tylko czekac na flo. !:D i efekty koncowe. zycze udanego GROW. bez problemow! z fartem na weekend.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
kurcze tak szybko? troche male jeszcze sa :( ale bede relacjonowal co i jak

Tak, konopia w trakcie indukcji znacznie zwieksza swoj rozmiar, a i w trakcie kwitnienia potrafi jeszcze kilkukrotnie urosnac. :p
 
M

Marti

Guest
Dzien 24 . 400W 5600K 18/6. Canna Terra wedlug tabeli. Woda odstana kilka dni. Nie musze nic mowic sami zobaczcie ;)




Ta jedna Pani cos niemrawo idzie ale poczekamy zobaczymy ;)



i ta z tylu po prawej tez nie za bardzo











Jak widac i wczesniej pisalem wszystkie sa po leciutkim toppingu czy jakos takos :freak: Mam nadzieje ze wszystko jest w pozadku. Pozdrawiam.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
wszystkie ładniutkie,dobrze idzie
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Ładne, jestem ciekaw tej Purple Bud najbardziej. Sam się szykuje do zasadzenia jej. :smokee:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ładnie idą, odrosty będziesz naginal czy zostawiasz tak jak jest?
 
M

Marti

Guest
Ładnie idą, odrosty będziesz naginal czy zostawiasz tak jak jest?

Czesc. Raczej zostawiam tak jak jest. Chce sprobowac jak to wyjdzie. Mysle ze bedzie dobrze. Nastepny projekt bedziemy trenowac LST itd. W niedziele wrzuce wam fotke i ocenimy czy juz przelaczamy na FLO czy nie. Powiem wam ze chyba przetrzymam je troche dluzej na vedze ale zobaczymy bo znacie sie lepiej na tym niz ja. To moje pierwsze 2 growy w zyciu a jaram od 95 roku. Zona mnie z chaty wy***awszy to teraz mam okazje <rotfl> Pozdrawiam i z fartem yhyhy
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wiesz co, u koleszki byłem wczoraj tez robił ciecie szczytu. Odrosty na 4 pały naciagnelismy do rogów donicy. I powiem ci idą elegancko i do tego równo. Można regulować wysokość gdy któraś wyprzedza za dużo. Jedna miał którą się znacznie ociagala i strasznie małą była. A teraz niemal dorównuje pozostałym. Sam zobacz:

20190103_181251.jpg
 
Ostatnia edycja:
M

Marti

Guest
Dzien 29 VEGi. Jak na moje oko nie wyglada to za dobrze i chyba zostawie te panny jeszcze pare dni w spokoju. Przelaczamy na HPS 12/12 ??? Trichomy sa ale nie na wszystkich kwiatuszkach. No to ogladamy :sunny:

















To co robimy? Przelaczamy czy czekamy jeszcze kilka dni? Pozdrawiam i z fartem :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół