nasiona marihuany

swietlowki cfl 300w dual + 2x 100w????

Wyszukiwarka Forumowa:

ParadaGwiazd

Active member
Rejestracja
Sie 11, 2018
Postów
29
Buchów
0
siemanko mam pytanie dotyczace mojej pierwszej hodowli :jocolor:
mam zamiar kupic tak jak w temacie cfl 300w dual + 2x 100w
grow tent z amazon 80x80x160 i tu tez pytanko. Jak to jest z zamawianiem sprzetu
na chate np z amazona czy nie patrza na to jakies wladze ktore moga to gdzies zglosic dalej
i wjada mi na chate za 3 miechy?? mam zamiar zamowic i zarowki i boxa oraz wszystkie potrzebne mi
akcesoria


no ale glowne pytanie to czy te swietlowki wystarcza na tego boxa i ok. 4 krzaki??
no i czy wgl oplaca sie hodowac pod cfl czy moze cos innego w przystepnej cenie ??
chcialem hps 600w ale troche chyba za duzo żarlo by mi produ wiec mysle ze te cfl-ki
napewno mniej beda pobierac tego produ.

:pr::pr::pr:
 

Enternalh

Member
Rejestracja
Lip 2, 2018
Postów
13
Buchów
0
siemanko mam pytanie dotyczace mojej pierwszej hodowli :jocolor:
mam zamiar kupic tak jak w temacie cfl 300w dual + 2x 100w
grow tent z amazon 80x80x160 i tu tez pytanko. Jak to jest z zamawianiem sprzetu
na chate np z amazona czy nie patrza na to jakies wladze ktore moga to gdzies zglosic dalej
i wjada mi na chate za 3 miechy?? mam zamiar zamowic i zarowki i boxa oraz wszystkie potrzebne mi
akcesoria


no ale glowne pytanie to czy te swietlowki wystarcza na tego boxa i ok. 4 krzaki??
no i czy wgl oplaca sie hodowac pod cfl czy moze cos innego w przystepnej cenie ??
chcialem hps 600w ale troche chyba za duzo żarlo by mi produ wiec mysle ze te cfl-ki
napewno mniej beda pobierac tego produ.

:pr::pr::pr:
Cfl nie dają zbytnio dobrych efektów lepiej idź w kierunku Led ale to musisz liczyć ponad tysiąc żeby porządnie było
 

ParadaGwiazd

Active member
Rejestracja
Sie 11, 2018
Postów
29
Buchów
0
A np hps 400w do tego boxa?? I jaki najlepiej zasilacz do tego
Wiem ze sa magnetyczne jakies digital i jakies jeszcze ale ktory z nich najlepiej wybrac tak zeby nie pobieral wiecej pradu niz powinien. Moj kumpel mial jakis stary blaszany chyba wlasnie magnetyczny i strasznie mu to wpie****alo prad az nie mozliwe bylo to zeby az tyle. Dajcie znac cos na temat zasilacza do hps jaki wybrac najkorzystniejszy

Joł :spalony:
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
i nie hodowla tylko uprawa... hodowac to se mozesz swinki morskie.
na CFL tez rosnie. a na to czy i jak rosnie wplywa wiele czynników. pytanie czy 300W CFL to faktycznie 300W czy 150W. Ja kiedys jechalem grow na 200W i 300W, i bylo OK. pozniej doszedlem do wniosku ze HPS jest lepszy bo promieniuje wiecej ciepla a nasze roslinki lubia ciepelko.
na cztery rosliny to na poczatek HPS 250W i problem z glowy.

Nie panikuj, zamawiaj na chate, jakby na kazdy zakup z amazona mieli sprawdzac chate, to by im budzet sie dawno skonczyl.
 

ParadaGwiazd

Active member
Rejestracja
Sie 11, 2018
Postów
29
Buchów
0
i nie hodowla tylko uprawa... hodowac to se mozesz swinki morskie.
na CFL tez rosnie. a na to czy i jak rosnie wplywa wiele czynników. pytanie czy 300W CFL to faktycznie 300W czy 150W. Ja kiedys jechalem grow na 200W i 300W, i bylo OK. pozniej doszedlem do wniosku ze HPS jest lepszy bo promieniuje wiecej ciepla a nasze roslinki lubia ciepelko.
na cztery rosliny to na poczatek HPS 250W i problem z glowy.

Nie panikuj, zamawiaj na chate, jakby na kazdy zakup z amazona mieli sprawdzac chate, to by im budzet sie dawno skonczyl.

Dzieki za info <peace> i postawie jednak na tego hps ale 400w i moze troszke wiekszy tencik. Pozdro

Ps. Ja wole hodowac :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół