nasiona marihuany

Finola - Cannabis Sativa L.

Wyszukiwarka Forumowa:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Zainspirowany ostatnio uprawą konopi włóknistych postanowiłem przetestować jej susz.
Producent podaję zawartość CBD w okolicach 3-5% oraz THC <0,2%. Jest to dość słaby wynik no ale nasze polskie uprawy konopi wiadomo jak wyglądają.
Ja nie nastawiałem się na jakikolwiek haj, ponieważ susz ten był zakupiony w PL i jest w pełni legalny.
No to jazda z oceną i krótkim komentarzem.

Zapach 5/10: po otwarciu pachnie siankiem, taki specyficzny trochę zapach
Dym 5/10: dym podobnie smakuję jak pachnie ziółko, lekko gryzący przez przesuszenie suszu
Moc 3/10: Tutaj się miło zaskoczyłem, ponieważ po 5 minutach od spalenia bonga z podwójną filtracją poczułem lekki relaks i wjazd na ciało. Oczy mi się lekko zeszkliły i złapała mnie suchota w mordzie ale na głowę nic nie siadło. Zeszło mi ciśnienie żeby zajarać bo nie jarałem dwa dni. Dawka jaką przyjąłem to dwa machy tłuste czyli około 0,4g.

Ogólne podsumowanie: temat można byłoby nazwać "zaskoczyć się finolą" bo na prawdę zrobiła na mnie wrażenie.
Dzięki niej zrozumiałem, że nie tylko THC odgrywa najważniejszą rolę ale też CBD, THCA, CBN i masa innych związków. Gdyby te ziółko miało CBD na poziomie około 15% i THC z ilością 2% to byłoby to świetne palenie!
Susz ten można pozyskać od rolników za cenę około 300 zł za 1kg albo normalnie w sklepach w necie.
Czy jest warte swojej ceny? Uważam, że tak jeśli chcemy zrobić z tego jakiś olejek albo hasz. Samo w sobie zioło nie jest dobre do palenia ale jakaś makumba z 50g na pewno rozłożyłaby mnie. (A jaram kilka lat, praktykuje tylko bongo)
Napisałbym z jakiej firmy był ten susz ale regulamin tego zabrania.
Mam trochę tego i na razie miksuję to z innym ziołem i jest git. Pozdrawiam
 

Meksykanin89

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
45
Buchów
0
Na pewnej ulicy w pewnym mieście , robią z tego Barbituran Haze czyli kupują kilo takiego ścierwa sączą tym susz i potem we krwi masz barbiturany , a "znafc tematu" mówią że klepie i że wolą to niż jakąś sieję niby holandsa z dzieli od ziomka z outa.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
A dobry ten Barbituran Haze? Od jakiego to breedera? Powiesz coś więcej o rodzicach tego strainu?
 
L

Lord of Old School

Guest
@Meksykanin89
Ta barbiturany haha xD

Moczą pewnie w syntetycznych maczankach typu JWH-073 które przez neta mogą sobie zamówić legalnie
Myślisz że chciało by im się zapie****ac do lekaża po barbiturany?
I odpowiadając na twoje pytanie które z pewnością mi zadasz ,tak wiem że barbiturany można zamówic bez recepty z neta ale możesz trafić na tynk ze ściany tak jak gościu zamawiał viagre w kapsułkach i przysłali mu kapsułki, tylko z zawartością wapna palonego.


[MENTION=88082]Królik Baks[/MENTION]
Zeszło mi ciśnienie żeby zajarać bo nie jarałem dwa dni
Co do tripu, to zapewnie miałeś Placebo

Pozdro
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół