nasiona marihuany

[AF] [LED 90W] [0,7 M2] 2 x AFGHAN 1x SUPEER SKUNK

Wyszukiwarka Forumowa:

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
witam startuje z fotorelacją 2 afghany i 1 super skunk od BULK FEMINIZED SEEDS, ziemia uniwersalna , nawozy to canna terra vega a na flo pk 13/14 i hessi boost. oświetlenie led 90w gdzieś czytałem że ta lampa led 90w odpowiada oświetleniu hps 300w. ale mogę się mylić. mile widziane porady te miłe i te nie mniej miłe też hahah afghany miałem w tym roku na outdoor i wyszły całkiem dobrze jestem ciekaw jak bd pod lampą
displayimage.php
[/URL][/IMG] z lewej 2 afghany a po prawej super skunk
 
Ostatnia edycja:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Jak dodajesz zdjęcia z galerii, to kopiuj link "Forum duże zdjęcie". Będzie to lepiej wyglądało :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Mniejszych fotek nie da rady wstawiać? ;)
IMG_20181214_115153.jpg

normal_IMG_20181214_124003.jpg


Zamiast pieniadze topic w nawozach trzeba bylo przeznaczyc hajs na dobrej jakości ziemię. :)
Chyba możesz edytować posty i umieścić obie foty w jednym poście. Popatrz na inne wątki i zadaj sobie pytania 'Czy moja fotorelacja jest estetyczna? Czy innym userom będzie się miło czytać/oglądać?'

Mam nadzieję, że przed założeniem tematu przeczytałeś ten temat - https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?91077-Regulamin-działu-Rośliny-użytkowników-PRZECZYTAJ-ZANIM-ZAŁOŻYSZ-FOTORELACJE%21%21
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
nawozy zostały mi z poprzedniej uprawy , pierwszy raz dodawałem tu zdj jak już bd wstawiał kolejne to będą większe
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
leci mały UP. 2 po lewej to afghany a po prawej super skunk, podlewam już biohumusem za pare dni planuje zrobić oprysk z canna terra vega , jak na razie najlepiej się rozwija super skunk światło 18/16 podlewam tak z 2 razy w tygodniu .
displayimage.php
[/url][/IMG]
tutaj afghan
tutaj kolejny afghan
i super skunk
na dniach wlecą nowe rośliny też od BULK FEMINIZED SEEDS będzie ich łącznie 9 też automaty planuje połączyć geny super skunka z afghanem feminizatorem SILVER-SPRAY, FEMINIZATOR NASION 120ML ORGANICZNY
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Kup lepiej inną ziemię, bo ta co w niej posadziłeś teraz to niezły kibel.
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
Kup lepiej inną ziemię, bo ta co w niej posadziłeś teraz to niezły kibel.

te 3 rośliny już zostaną w tej ziemi wiem że ta ziemia to shit ale została mi z poprzedniej uprawy więc wykorzystałem ją. Niedługo wrzucam kolejne 6 panienek do boxa już w ziemię Plagron Growmix
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
leci UP rośliny podlewane biohumusem i raz na pare dni robiony oprysk z canna terra vega jak na razie mają się dobrze 2 po lewej to afghany a po prawej super skunk
SUPER SKUNK
AFGHAN
AFGHAN
 

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
Bez urazy ale stac Cie na taki panel.led a sadzisz w takiej gownianej ziemii?? Ziemia uniwersalna jest spoko jako.podstawa do jakiejs mieszanki a tak.to szybko beda niedobory, ktore bedziesz.pewnie nadrabial chemia :D mimo wszystko powodzenia 3mam kciuki!
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
Bez urazy ale stac Cie na taki panel.led a sadzisz w takiej gownianej ziemii?? Ziemia uniwersalna jest spoko jako.podstawa do jakiejs mieszanki a tak.to szybko beda niedobory, ktore bedziesz.pewnie nadrabial chemia :D mimo wszystko powodzenia 3mam kciuki!

masz rację ta ziemia to shit nie miałem innej to użyłem takiej. w następnym grow już ziemia bd odpowiednia jade pierwszy raz pod ledami do tej pory używałem hpsa i szło całkiem dobrze ale postanowiłem spróbować swoich sił pod ledami. dzięki :D
 
T

talib

Guest
W jakim celu do rosnących już roślin dosadzałeś jeszcze po jednym krzaku na donice?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół