nasiona marihuany

Jak zdobyc recepte na medyczna marihuane?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
To twój lek z aptek na który masz receptę od lekarza. Na jakiej podstawie mieli by Ci cokolwiek zrobić? Imo w Polsce nie słyszałem o pracy gdzie robią drug testy. Psy jarają, w wojsku jarają, lekarze jarają to gdzie indziej mieli by je robić ?

ja co prawda w UK od kilku lat (tutaj testy to normalka), ale też słyszałem od znajomych że testy w Polsce też się zdarzają - zwłaszcza na dużych magazynach czy firmach produkcyjnych, powód prosty - coś się wydarzy w pracy (a bezpieczeństwo na hali czy magazynie gdzie pracuje +/- 1000 osób na zmianie jest bardzo ważne) z nie twojej winy, a jesteś na***any czy nie przejdziesz drug testu to ciężej o odszkodowanie.

Masz lek z apteki ale co z tego skoro w kontrakcie z firmą masz wpisane drug testy i zakaz posiadania THC w moczu?

edit: W wojsku jarają? To dlaczego mój znajomy który był na służbie i znaleźli coś tam przy nim miał nalot ŻW na chatę?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jak to wyglada jesli ktos zalatwil recepte w PL i leci np. Do Turcji, Anglii czy do Tajlandii?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak to wyglada jesli ktos zalatwil recepte w PL i leci np. Do Turcji, Anglii czy do Tajlandii?

Po schengen możesz się poruszać bez problemu, musisz tylko iść do lekarza po taki papier który uprawnia Cię do podróżowania z lekami, oraz mieć też przy sobie receptę . Inne kraje niestety odpadają.

---------- Post Zaktualizowany 15:16 ---------- Data pierwszego postu 15:10 ----------


Masz lek z apteki ale co z tego skoro w kontrakcie z firmą masz wpisane drug testy i zakaz posiadania THC w moczu?

edit: W wojsku jarają? To dlaczego mój znajomy który był na służbie i znaleźli coś tam przy nim miał nalot ŻW na chatę?

Słowo klucz - znaleźli coś przy nim.

Prowadzić po medycznej też nie można, narkotesty potrafią pokazać pozytywny wynik po nawet kilku dniach. Ale jak jesteś pacjentem medycznej to możesz prowadzić po 4h od spożycia marihuany . Co innego jak jarasz rekreacyjnie a co innego jak to twój lek. Nie wiem jak głupia była by firma która wy***ała by pacjenta MEDYCZNEJ MARIHUANY za to że wykryli mu w moczu THC, w sądzie to dla nich pewna przegrana.

---------- Post Zaktualizowany 15:16 ---------- Data pierwszego postu 15:16 ----------
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,933
Buchów
1,243
stary temat o medycznej MJ ale jak ktoś nie wie wystarczy zajrzeć do działu kliniki konopne i poczytać

 
Ostatnia edycja:

lunesco

Member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
15
Buchów
3
A pytanko, czy jak skończy mi się MM wcześniej niż przewiduje recepta, to mogę się zgłosić po następna?
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół