nasiona marihuany

Jak zdobyc recepte na medyczna marihuane?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
żeby zdobyć receptę musiałbyś być poważnie chory np mieć raka stwardnienie rozsiane. nie bd tak łatwo pozyskać receptę . ale trzymam kciuki może Ci się uda :D
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Skoro może ją wystawić każdy lekarz to chyba nie będzie problemu?
Są jakieś określone choroby zapisane do którego przypisywany jest lek?
Równie dobrze, może lekarz wypisywać wam receptę bo macie migrenę.
Moim zdaniem zdobycie recepty to tylko i wyłącznie od lekarza, jego pewnie trzeba byłoby pytać kiedy może wypisać.
A tak swoją droga to 60 zł za gram to nie za dużo?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To nie USA żebyś dostał receptę na ból pleców albo migrenę. Recepty będą wystawiane tylko w najcięższych przypadkach gdy konwencjonalne leczenie zawodzi.

EDIT. Cofam moje słowa, jednak nawet na głupi ból pleców dostanie się receptę bez lipy.
 
Ostatnia edycja:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Recepty nie moze wystawic stomatolog i weterynarz, reszta lekarzy jak najbardziej, ale zyjemy w polsce i pewnie nie bedzie to takie proste. To zalezy od lekarza czy sie boi czy ma wy***ane.
 
L

Lord of Old School

Guest
Jak masz problem z bólem przewlekłym i nie masz skąd wziąć jaranka to bier papiery i leć po receptę. To najnormalniejsze palonko 300zł za 5g., słuszałem o 19% i 1%cbd.

Legalne ale nieopłacalne xD
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Wystarczy wsadzić swoje,a nie szukac medycznej po horych cenach, i będziesz miał satysfakcje bo twoje a zbierzesz z byle jakiego małego boxa od 80g w górę ,a skoro 5g=300zl to minimalnym zbiorem zaoszczędzisz tyle pieniędzy ze zamiast szpanować recepta poszpanujesz zdjęciami z Tajlandi np.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tyko wiesz, mając receptę na MM możesz mieć w ch**u policję, możesz jeździć z ziołem po Europie LEGALNIE. No i po jednorazowym zakupie baczki w aptece pudełko uzupełniać swoim plonem. No ale to jeszcze chwila zanim będzie można tak łatwo dostać receptę w Polsce. Myślę że parę lat musi minąć żeby się poluźniło, na razie nikt nie dostanie recepty na byle gówno, ja to nie chciał bym być chory tylko po to żeby receptę na MM dostać.
 

matilo

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2019
Postów
19
Buchów
0
Podbijam temat. Szukam we Wrocławiu ogarniętego neurologa, który nie boi się cannabis. Pacjent zdiagnozowany, z długą historią. Idealnie pod receptę na MJ.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Podbijam temat. Szukam we Wrocławiu ogarniętego neurologa, który nie boi się cannabis. Pacjent zdiagnozowany, z długą historią. Idealnie pod receptę na MJ.

Lepiej się udać do medicany, jak masz historię choroby to dostaniesz od ręki.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Lek Nie refundowane więc nawet z prywatnej wizyty recepte można brać czy jak Śmieszek pisze. Są już instytucje które się tym zajmują jak poradnie leczenia bólu itd.
 

matilo

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2019
Postów
19
Buchów
0
Lekarz nie ma się bać lub mieć wyj* jak to napisałeś [MENTION=87445]Gumball[/MENTION]. Lekarz ma po prostu być na bieżąco z najnowszym stanem wiedzy i mieć ogarnięta papierkową robote na wypisywanie leków narkotycznych, tylko tyle i dla niektórych aż tyle, bo niektórym tej wiedzy to nawet łopatą do głowy nie nakładziesz, bo uprzedzenia, ograniczony rozum itp.

Teoria to jedno, a praktyka to drugie. Lekarze nie są na bieżąco z wiedzą na temat cannabis niestety. I to się nie zmieni chyba, że będzie ogromna presja pacjentów i jakieś mini skzolenia ze strony ministerstwa. Tylko tyle i aż tyle.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Tyko wiesz, mając receptę na MM możesz mieć w ch**u policję, możesz jeździć z ziołem po Europie LEGALNIE. No i po jednorazowym zakupie baczki w aptece pudełko uzupełniać swoim plonem. No ale to jeszcze chwila zanim będzie można tak łatwo dostać receptę w Polsce. Myślę że parę lat musi minąć żeby się poluźniło, na razie nikt nie dostanie recepty na byle gówno, ja to nie chciał bym być chory tylko po to żeby receptę na MM dostać.

a co w przypadku gdy w pracy masz politykę o drug testach i Cię złapią? Też możesz mieć wy***ane?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
a co w przypadku gdy w pracy masz politykę o drug testach i Cię złapią? Też możesz mieć wy***ane?

To twój lek z aptek na który masz receptę od lekarza. Na jakiej podstawie mieli by Ci cokolwiek zrobić? Imo w Polsce nie słyszałem o pracy gdzie robią drug testy. Psy jarają, w wojsku jarają, lekarze jarają to gdzie indziej mieli by je robić ?
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół