nasiona marihuany

Poczatek z Hydro + LED

Wyszukiwarka Forumowa:

aug

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2012
Postów
5
Buchów
0
Witam, jest to moj pierwszy box, i pierwsza uprawa. Chcialbym zakupic/zrobic powiedzmy 6 oddzielnych wiader.
7.jpg

W tym zestawie jest wsumie wszystko co jest potrzebne, koszt tego to 50$, moglbym to zrobic w sumie za 20-25$, chcialbym posadzic 5 automatow albo femi, zeby zalapac co i jak. W boxie nie mam duzej wysokosci a chcialbym zrobic trening SCROG. Jak to bywa z hydro ? Wlewam zaluzmy 5L wody + wspomagacze i rozrabiam sobie zaluzmy 25L zeby dolewac co jakis czas juz rozrobiony roztwor ? Nie mam miejsca zeby postawic jakis wielki zbiornik z pompa i szukam rozwiazania.

LED: 3x Viparspectra 300w, 3 ledy ze wzgledu na to zeby rozmiescic swiatlo na calego box'a. Wedlug mnie to bedzie lepsze rozwiazanie niz dac 2x ledy po 450w. Cena za 300w to 70$, cena za 450w to 120$.

box:
*dl.150cm/sz.160cm/wys.110cm.
*Obity sklejka + folia odblyskowa + sylikon zeby szczelny byl.
*Filtr weglowy
*Dwa wentylatory
*Farelka w razie potrzeby jesli bedzie zbyt zimno w boxie.
*Nawilzacz powietrza

Jesli zaczne uprawe to na pewno zaloze temat. Z gory dzieki za pomoc. :salut:
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jeżeli chodzi o hydro to roztwór w którym zanurzone są korzenie (woda + nawozy + odpowiednie pH) trzeba wymieniać przynajmniej raz w tygodniu. Nie potrzebujesz "wielkiego zbiornika". Poczytaj trochę, bo hydro to bardzo zaawansowana technika uprawy.
Jeżeli chodzi o scroga to automaty odpadają, bo zaczną kwitnąć nim dobrze je rozłożysz na siatce. Scrog to trening odpowiedni dla roślin pełnosezonowych, w których możesz obcinać stożek wzrostu stymulując je tym samym do krzaczenia się.
 

aug

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2012
Postów
5
Buchów
0
Hmmmm, hydro sobie odpuszcze, na poczatek sprobuje tradycyjnie czyli w ziemi. Temat do kosza.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Odpalaj bubbler nie pier..., ćwicz pomału stabilizowanie pH wody i wysiewaj. Początki trudne ale ogarniesz, ja zaczołem od DWC i nie załuję. Szybciej poznasz prawidła hahahahhaha bo będziesz musial żeby Ci rośliny nie pie****neły:freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół