nasiona marihuany

70W COB 220V [0,12m2] Reg. Kalihakra x Hasberry / Fem. Sour Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
Mi zostalo jakies 7cm do lampy I jakos mi sie nie pala, dziwne. Polecam je polamac, lepiej doswietlisz rosline no I bedzie dalej lampy.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Mi zostalo jakies 7cm do lampy I jakos mi sie nie pala, dziwne. Polecam je polamac, lepiej doswietlisz rosline no I bedzie dalej lampy.

No ale właśnie one są już połamane i tak jak pisałem wcześniej, wolałabym już ich nie łamać na tym etapie flo.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo!

Czwarty tydzień kwitnienia za nami, czy jesteśmy na półmetku? hmm... na pewno widać już po dolnych liściach, że roślina zaczyna zjadać już makro z siebie, dostały raz biogrow na początku minionego tygodnia, poza tym sama woda, w tym tygodniu dostaną dwie lub trzy porcje biogrow + topmaxa. Poza tym raczej bez problemów, musiałem już jeden odrost podeprzeć bambusem bo się zaczął uginać :)





























Piona!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Mocno gęsto jest ;) będziesz coś wycinać czy zostawiasz?

Nie, raczej nie planuję wycinki. Usuwam tylko te liście, które same odpadły lub te, które ledwo się trzymają rośliny lub są prawie całe zwiędnięte.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo!

Jesteśmy gdzieś w okolicach końca piątego tygodnia flo, widać że jesień idzie, roślina coraz bardziej głodna, pewnie pokwitnie jeszcze ze 4 tygodnie, zdecydował się więc podkarmić ją małą porcją nawozu do roślin kwitnących + PK 13/14. Jak widać nawozy organiczne raczej nie zaspokajają jej potrzeb... z drugiej strony dostały bioblooma może 2-3 razy. Tymaczasem zobaczymy jak zareagują na nawóz mineralny. Po fotkach wyciąłem też 4-5 dolnych, najbardziej zniszczonych liści. Na najmniejszym topku, który dawno temu posmarowałem CSem zawiązują się jajca :) Nic już z tego nie będzie, chociaż może po ścince zostawię ten topek żeby dojrzał i może coś wyprodukował. Czas pokaże... Przez kolejny tydzień planuję podlewać samą wodą. Roślina bardzo ładnie się szroni a nie daj Bóg przez przypadek dotkną topa, kleisty w chu*a i capi przeokrutnie :)





















Miłego dnia ludzie!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!

Szósty tydzień za nami (mniej więcej :)). Jak widać po dolnych liściach, roślinie zaczyna brakować składników odżywczych w ziemi, górne też stają się coraz bledsze. W ubiegłym tygodniu podlewane były samą wodą, w tym chyba dam im jeszcze porcję PK 13/14, zobaczymy. Topy puchną ładnie, kwiaty śmierdzą przeokrutnie, jak się dotknie to aż nos momentalnie zatyka, póki co ciężki, skunowy odór :) Jak się tfu, tfu plecha nie w***ie to będzie fajny finał, ale to jeszcze z miesiąc... akurat jak się wiosna dobrze rozkręci :)













Pozdro!
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Jakieś jajka jeszcze się pojawiają?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Dopiero obczaiłem Twoją fotorelację.Dobry trening.Pozdro.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Jakieś jajka jeszcze się pojawiają?

Kolejne nie, praktycznie te które się pojawiły rosną ale nie pylą, nie wiem czy w ogóle zaczną. Następnym razem zrobię zdjęcie.

---------- Post Zaktualizowany 20:26 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ----------

Dopiero obczaiłem Twoją fotorelację.Dobry trening.Pozdro.

Dzięki, ale następnym razem idę tylko w cztery odrosty od samego początku.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo!

I jesteśmy na końcu siódmego tygodnia flo. Idzie ku dobremu :) W minionym tygodniu delikatni je podkoksowałem, odstały dwa razy wodę z dawką PK13/14, dziewczyna i tak pomimo to dalej wyciąga składniki z liści, finalnie jednak nie będę jej już karmił i do końca pozostanie na samej wodzie. Wg mnie za jakieś dwa, max trzy tygodnie powinna być gotowa, nie mam niestety mikroskopu ale widać gołym okiem, że mleko aż kipi w trichomach. Musiałem powstawiać bambusy, bo bałem się że odrosty połamią się pod ciężarem kwiatów podczas wyciągania z boxa :)





















Pzdro!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo!
Koniec 8 tygodnia! Powiem nieskromnie, że jest grubo! :) Nie wyciągam krzaka z boxa bo przy każdym dotknięciu topa ***ie na pół chaty, zresztą wystarczy otworzyć boxa :) Nie wiem jak filtr to ogarnia :) Miniony tydzień na samej wodzie, idzie jesień na całego i wydaje mi się, że za tydzień będę ścinał... chyb że będzie nadal puchła aczkolwiek nabiłbym już to ziółko do vapka:) A i banany zaczyną dojrzewać, pewnie za tydzień będą pyliły, jak tak się stanie to zbiorę pyłek i do zamrażalki. Nie za dużo zdjęć, ale miłego oglądania życzę :)













Pozdro!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!

Nadszedł czas na to co czeka nas wszystkich, czyli koniec! Po dziewięciu tygodniach kwitnienia ściąłem Sour Kusha, chyba był to odpowiedni czas. Uprawa przebiegła bez problemów, trening się powiódł, chociaż już wiem że w przyszłości nie będę robił tylu odrostów. Mało nawozów też lałem podczas tego grow i raczej tego nie żałuje bo dziewczyna wyglądała na końcu naprawdę ładnie. Nie powiódł się też plan na pestki... chociaż jest jeszcze szansa bo zostawiłem odrost, który był potraktowany CSem i mam plan zebrać pyłek na przyszłość :) Obecnie poobcinałem większe wiatraki a pałki wiszą głowami w dół w boxie, jutro dokładnie otrymuję. Za tydzień pewnie jakieś wstępne podsumowania się pojawią.























Pozdro!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!
Już chyba przedostatnia aktualizacja. Po blisko tygodniu suszenia dzisiaj umieściłem topy w słoiku. Niestety trochę przesuszyłem (w boxie na siatce) ale mam nadzieję że jeszcze wewnętrzna wilgoć z nich wyjdzie w słoiku i dojdzie do curringu. Dzisiaj też będzie test :) wieczorkiem wrzucam zioło do vapka :). Waga pokazała przeszło 47g, więc kompletnie nie mam prawa się skarżyć przy inwestycji w diodę rzędu 12 zł :). Do boxa wstawiłem też dzisiaj spryskany top CSem (przez okres suszenia stał poza boxem). Banany co prawda same z siebie jeszcze do końca się nie otwierają, ale ściśnięte palcem - pylą i zostawiają pyłek na palcach. Mam w planie potrzymać ten spryskany top jeszcze przez tydzień a następnie zebrać pyłek i do zamrażalnika.

Tak wygląda obecnie topek w boxie (odpiąłem jedną diodę i obecnie stoi tylko pod 20W, 3500K)






Tak to wygląda w słoju:)




Sampelki:






I kilka makro (Idealny mix; trochę bursztynu, trochę mleka i trochę przeźroczystych trichomów):):










Dzięki wszystkim za kibicowanie, śledzenie relki i buchy. Dam znać jeszcze coś w temacie smaku i czy udało mi się zebrać pyłek!
Pozdro!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo! Finisz :)

Trochę pogrzebałem w krzaku, zebrałem pyłek, trochę go jest, więcej nie chciało mi się dłubać :) Teraz się tylko zastanawiam co nim zapylić, chyba skrzyżuję to z White Widow AF bo to fajne palenie było.

Pyłek:




Można przenieść do zakończonych.

Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół