nasiona marihuany

70W COB 220V [0,12m2] Reg. Kalihakra x Hasberry / Fem. Sour Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Stary, jakie braki na tym etapie?

Nie wiem kto i kiedy Wam wszystkim mózgi przeprał z tymi niedoborami... Ja już jestem za połową flo i ani razu nawozu nie dałem i nie mam braków, niech mi ktoś wytłumaczy ten ewenement...
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
No tak, ale ty uprawiasz głównie pod HPS a to pod cobami głównie wychodzą braki wapnia i magnezu. Zresztą bez oprysku problem się pogłębiał, po oprysku zatrzymał się. Jaka wobec tego jest twoja diagnoza i rada? Oczywiście prócz tego, że nawozy to zło. Śledzę twoją fotorelację, kibicuję i zazdroszczę braku problemów, u mnie jednak coś się pojawiło pomimo podawania tylko wody...
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Ziemia: uniwersalna do roślin balkonowych. Może to?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Powodem jest złe podlewanie bo widac na fotach ze za mokro mają.
Pod ledami wychodza braki to fakt ale nie tak szybko. Hps pomaga tym co nie umieja podlewać bo przesusza glebe a led juz nie.
Jak chcesz im pomóc to przesadz do wiekszego pojemnika to odbija z czasem
ziemia to ziemia, sam sadze na oucie w glebie za 20zł 50L i krzaki rosna jak szalone.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Pany, nie jest źle :)

Zdjęcia dwa dni później. Dzisiaj przesadziłem do docelowych doniczek, do ziemi dodałem po łyżce dolomitu na doniczkę. Mam nadzieję że Kalihakra x Hasberry okaże się damką. Jak widać obie dziewczyny dobrze zareagowały na Calmag. Zrobiłem pierwsze LSD.

Po lewej Kalihakra x Hasberry, po prawej Sour Kush:




Kalihakra x Hasberry


Sour Kush:


W Boxie:
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Minęło kilka dni, dziś przy okazji prac w ogródku aktualizacja :) Dziewczyny zaczęły się rozpędzać, Kalihakra x Hasberry trochę wolniej i widać, że ją coś coś bolało ale już nadrabia, ona też miała więcej cięć. Na obu poprawiłem też LST, zostały podlane wodą oraz dostały oprysk z Ashai SL.

Po lewej Kalihakra x Hasberry, po prawej Sour Kush.


Kalikahra x Hasberry - pociąłem ją w ten sposób, że pozostawiłem po jednym odroście przy łodydze oraz dwa na szczycie. Mam nadzieję, że te zabiegi mają sens i finalnie ziarno okaże się damką :)




Sour Kush - bardzo fajnie rośnie, też miała jakieś randomowe cięcia według uznania :)




W planach mam jeszcze powegować je około tygodnia i przełączyć na flo, będzie to jakoś około miesiąca życia.

Pozdro!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!

Dziś miałem okazję zajrzeć do boxa i zrobić kilka zdjęć. Bez wyciągania krzaków ze środka. Idzie bardzo ładnie! Sour Kush się krzaczy, miał poprawione LSD ale na niego już i tak czas na przełączenie, poczekam jednak jeszcze 3-4 dni aż Kalihakra X Hasberry trochę podrośnie bo jednak bardziej była pocięta i wtedy przełączam.

W boxie, na przednim planie Sour Kush, z tyłu Kalihakra x Hashberry






Sour Kush





Kalihakra x Hashberry






Pozdro!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Ok,

Minęły trzy dni, więc dzisiaj przełączam na flo. Kalihakra x Hasberry podrosła, Sour Kush już nie daje się opanować. Obie rosną ładnie. Kalihakra x Hashberry ma jeszcze ślady na starych liściach po marudzeniu, no nowych nic się nie dzieje więc nie przejmuję się tym. Wczoraj wraz z podlaniem dostały dawkę Biogrow od Biobizza.

Po lewej Kalihakra x Hashberry, po prawej SourKush






Kalihakra x Hasberry




Sour Kush




Box wypełniony, mam nadzieję że go nie przerosną (i Kalihakra nie okaże się facetem :))




Pozdro!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Tylko parę fotek przy podlaniu. Dziewczyny zapie****ają :) Sour Kush bardziej pokrzaczony bo miał mnie wyciętych odrostów. Jeszcze pewnie ze 2-3 dni i powinny się określić. Cieszy mnie, że nie ma różnic w wysokości.

Po lewej Kalihakra x Hashberry, po prawej Sour Kush




Kalihakra x Hasberry


Sour Kush


Zapełniony box


W przyszłym tygodniu jakiś większy up.

Pozdro!
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
No i pięknie odbiły, nie powiem, że od początku mi się podobało ale teraz jest gitarra :) Powodzenia !
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Yo!

Kalihakra x Hasberry oreśliła się, niestety jest to chłopak :) W planach miałem robić pestki jeżeli się tak okaże, ale doszedłem do wnioski że i tak u mnie jest tylko indor, więc regi mi nie potrzebne i nie będzie na to popytu, na dworze to nie dojdzie więc zrezygnowałem i Kalihakra x Hasberry została spalona w kominie ;/. Sour Kush za to rośnie bardzo ładnie, została sama w boxie, będzie miała więcej światła. Jeszcze się nie określiła.

Po lewej Kalihakra X Haberry (przed ścięciem) po prawej Sour Kush.




Kalihakra x Hasberry




Jaja


Sour Kush:




Pozdro!
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
LSD śmiechłem ;P, a chciałem się zapytać jakie wymiary ma ten Twój radiator, miałeś na nim też 2x 50w cob i dawał radę, tak? i wentylatorek to jest 120mm?
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
LSD śmiechłem ;P, a chciałem się zapytać jakie wymiary ma ten Twój radiator, miałeś na nim też 2x 50w cob i dawał radę, tak? i wentylatorek to jest 120mm?

O co chodzi z tym LSD? Radiator to ma wymiar chyba 15x15x4cm. Miałem na nim 2x50w i nawet 1x150w i wszystko było ok. Wentylator to komputerowy 10mm silent fan.
 

DobreBicie

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2011
Postów
256
Buchów
1
Totalnie nic ważnego po prostu czytałem cały wątek i raz pisałeś o treningu LSD raz LST i znowu LSD chyba ;P
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół