nasiona marihuany

70W COB 220V [0,12m2] Reg. Kalihakra x Hasberry / Fem. Sour Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nie sadzisz, ze troche za wczesnie na topping? Przezyc przezyja, ale sie mocno zestresuja. Z drugim kwiatkiem poczekalbym do 5 pietra i dopiero topping. Ja zawsze jak tne to pietro wyzej, bo te odrosty, ktore zostawiles potrafia ch***wo rosnac.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
To raczej na Bena miało byc a nie toping
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
To raczej na Bena miało byc a nie toping

Ben jest na cztery topy, kolega zostawil dwa - i ciecie wujka bena to tez topping ;)
Ja tam zawsze upie****am te pierwsze odrosty - niewazne czy tne, czy puszam bez treningu, te pierwsze galezie z jednopalczastymi liscmi zawsze rosna ch***wo ;)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Nie sadzisz, ze troche za wczesnie na topping? Przezyc przezyja, ale sie mocno zestresuja. Z drugim kwiatkiem poczekalbym do 5 pietra i dopiero topping. Ja zawsze jak tne to pietro wyzej, bo te odrosty, ktore zostawiles potrafia ch***wo rosnac.

Ja tam tnę mniej więcej w takim stadium i jakoś nie widze zeby sie strresowaly, nie siej popłochu. :p Ważne, żeby pąki były już widoczne nad liśćmi pierwszego piętra. :p
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
te pierwsze galezie z jednopalczastymi liscmi zawsze rosna ch***wo ;)

O k***unia, a Ja zawsze te pierwsze zostawiam, może dlatego takie kijowe te moje proce :scratch:
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Dobra, dobra, bo mnie zezrecie zywcem zaraz. Ty Zacier jestes procmistrzem i jakbys przy samym korzeniu u***al tez mialbys dwa pikne topy. Mi nigdy nic ciekawego z tych pierwszych nie wyszlo, wam tak - czyli pie***le glupoty ;)

Ja tam tnę mniej więcej w takim stadium i jakoś nie widze zeby sie strresowaly, nie siej popłochu. :p Ważne, żeby pąki były już widoczne nad liśćmi pierwszego piętra. :p

Odpowiem ci cytatem z twojego growloga:
Ktoś Cię goni z tym grow czy jak?
Przycinanie czubków jak masz 2 pierwsze listki, to dużo za wcześnie, teraz im się trochę zejdzie zanim ruszą.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ja Ciebie Honza poprę bo mam podobne spostrzeżenia i też zawsze te pierwsze upie****am bo ch***wo rosną :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Odpowiem ci cytatem z twojego growloga:

E tam, ch***wy cytat przytoczyłeś. Czerwonych się nie słucha... :crazy: Jakoś nie widzę żeby źle rosły te pocięte rzeko 'za wcześnie'. ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Moje poparcie też masz, też zawsze je wycinam.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Pany, dzięki za troskę ale najważniejsze żeby ziarno okazało się damski :) Bo czy to wuj Ben, topping czy inny czort to na samcu i tak potrzebne jak drewno w lesie :) A tak na marginesie to szedłem trochę za cięciami jakie wykonuje Zacier :) z tym że ja chciałbym "rozciągać" te dwa szczyty w poziomie a nie robić z nich procę :) Zobaczymy jak wyjdzie.

---------- Post Zaktualizowany 15:57 ---------- Data pierwszego postu 15:56 ----------

Nie sadzisz, ze troche za wczesnie na topping? Przezyc przezyja, ale sie mocno zestresuja. Z drugim kwiatkiem poczekalbym do 5 pietra i dopiero topping. Ja zawsze jak tne to pietro wyzej, bo te odrosty, ktore zostawiles potrafia ch***wo rosnac.

Mam czas, one też, nie się ogarniają. Widziałem kilka cięć wykonywanych ten sposób i było ok. Może SourKusha skrócę trochę później,

---------- Post Zaktualizowany 16:00 ---------- Data pierwszego postu 15:57 ----------

tym bardziej ze byly takie fajne galazki pietro wyzej


No ale właśnie wtedy musiałbym już rozciągać krzaka na cztery strony a chcę tylko na dwie :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
jasne,spoko i tak przeciez urosnie..luzna dysputa

No ale właśnie wtedy musiałbym już rozciągać krzaka na cztery strony a chcę tylko na dwie :)

tez mozesz na dwie strony tylko z tymi odrostami pietro wyzej a te pierwsze odskubujesz ;)

powo
 

PyroLaczek

Member
Rejestracja
Lis 28, 2018
Postów
24
Buchów
0
Obcinałem swoje panienki zostawiając 2 pierwsze piętra i nie widzę różnicy pomiędzy nimi, wszystkie odrosty rosną równomiernie.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No cięcie hardcorowe :p Jeszcze nigdy nie odważyłem się na ścięcie takiej ilości planta :) Czekam zazwyczaj aż trzecie piętro można złapać nie uszkadzając drugiego i wtedy ciacham.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!

Zdrowych i wesołych! Wrzucam aktualizację na koniec drugiego tygodnia życia dziewczyn, był mały kryzys ale sytuacja już opanowana :) A więc Sour Kush dostał cięcie drugiego dnia po cięciu Kalikahra x Hashberry, tak aby je zrównać. Kalikahra x Hasberry pokazała dużą chęć na Calmag, Sour Kush również zaczął pokazywać braki ale już mniejsze, obie dostały dwa opryski z Calmagu i braki przestały się powiększać, powinno być już ok :) Zdjęcia są z przed kilku dni i z dzisiaj także widać poprawę, z czego się cieszę. Teraz w spokoju dam im podrosnąć tydzień i będzie następne cięcie. P.S. póki co oba odrosty (te z samego dołu rozwijają się prawidłowo :))

Zdjęcia z przed chyba czterech dni, zaraz po ścięciu Sour Kusha - to ten z tyłu. Kalihakra x Hasberry (z przedu) pokazuje braki


Sour Kush


Kalihakra x Hasberry i braki






A tak wyglądają dzisiaj - cztery dni później w stosunku do poprzednich zdjęć, po lewej Sour Kush, po prawej Kalihakra x Hasberry:



Kalihakra x Hasberry:




Sour Kush:




Jeszcze raz zdrowych, wesołych. Bez stresu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół