nasiona marihuany

70W COB 220V [0,12m2] Reg. Kalihakra x Hasberry / Fem. Sour Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!

Lampa wystygła, słoik pusty to startujemy z kolejnym projektem :)

Znalazłem stare, na pewno ponad cztero-letnie nasiona regularne Kalihakra x Hashberry, które dostałem kiedyś od Kota, z dwóch wykiełkowało tylko jedno, więc dorzuciłem feminizowanego Sour Kusha od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION]a. Także w boxie siedzą dwa kiełki, różnica pomiędzy nimi jest około 4-5 dni. Jak Kalihakra x Hashberry okaże się kobietą to super, jak nie to może zrobię jakieś pestki regularne. Plan jest na uprawę organiczną ale jak się pokażą braki to będę reagował minerałami :)

Box: 30x30x90
Światło: 50W + 20W COB 220V made in china
Ziemia: uniwersalna do roślin balkonowych
Trening: Cięcie i gięcie :)

Światło


Po lewej Kalihakra x Hasberry, po prawej Sour Kush, jak podrosną to przesadzę je do tych plastikowych pojemników w której obecnie stoją kubki po śmietanie :)


Pozdro!
 

PyroLaczek

Member
Rejestracja
Lis 28, 2018
Postów
24
Buchów
0
Dołączam się do prośby o linka. Ciekaw jestem jak Ci pójdzie tym razem ;)
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No ciekawy jestem bardzo tych chińskich ledów :) Z tego co czytałem na zagramanicznych forach, zdarza się że hermią panny ;/
Siadam w pierwszym rzędzie i czekam na dalszy rozwój wydarzeń!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Z tego co czytałem na zagramanicznych forach, zdarza się że hermią panny ;/
A to rośliny są w stanie rozróżniać ledy i mówią 'e, to je jakie gunwo z hin, hermnim dziewczyny'? Jest wiele czynników które mogę wywołać transwersję płci, ale o chujowym świetle nie słyszałem. Dej linka do tych zagramanicznowców. :>
Sorry za offtop. ;)
Żeby nie było - ciekaw jestem jak tam kotowa produkcja wypadnie. :p
 

PyroLaczek

Member
Rejestracja
Lis 28, 2018
Postów
24
Buchów
0
wpisz a Aliexpres COB 220v

Coby od różnych dostawców mogą się znacznie różnić. A ta fotorelacja jest idealnym testem dla tych chinoli, więc dobrze widzieć od którego dostawcy było kupowane ;)
[MENTION=85301]Weed_hub[/MENTION] Myślałeś nad dorzuceniem deep red i 730nm na flo?
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Coby od różnych dostawców mogą się znacznie różnić. A ta fotorelacja jest idealnym testem dla tych chinoli, więc dobrze widzieć od którego dostawcy było kupowane ;)

[MENTION=85301]Weed_hub[/MENTION] Myślałeś nad dorzuceniem deep red i 730nm na flo?

Weź te najdroższe :) i tak nie przekroczą kwoty 10zł za sztukę z przesyłką :). Do tych nic już nie będę dokładał, gra nie warta świeczki. Na tym setupie lekko powinno być ponad 40g a to i tak już nadto jak na moje potrzeby :) (Chyba, że Kalikhakra x Hashberry okaże się facetem to będzie trochę mniej). Poza tym te chinole już zostały przetestowane i dają radę.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
A to rośliny są w stanie rozróżniać ledy i mówią 'e, to je jakie gunwo z hin, hermnim dziewczyny'? Jest wiele czynników które mogę wywołać transwersję płci, ale o chujowym świetle nie słyszałem. Dej linka do tych zagramanicznowców. :>
Sorry za offtop. ;)
Żeby nie było - ciekaw jestem jak tam kotowa produkcja wypadnie. :p

Myślę że przede wszystkim rośliny są w stanie rozróżnić pasmo światła jakim są oświetlane, a jeżeli owo jest ujowe - hermią się żeby przedłużyć gatunek ;p
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Myślę że przede wszystkim rośliny są w stanie rozróżnić pasmo światła jakim są oświetlane, a jeżeli owo jest ujowe - hermią się żeby przedłużyć gatunek ;p
Po co brnac w te wymyslone na poczekaniu teorie? Konopie rozmnazaja sie plciowo w naturze, hermienie nie jest zadnym naturalnym mechanizmem obronnym rosliny majacym przedluzac gatunek!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Po co brnac w te wymyslone na poczekaniu teorie? Konopie rozmnazaja sie plciowo w naturze, hermienie nie jest zadnym naturalnym mechanizmem obronnym rosliny majacym przedluzac gatunek!
I tu się mylisz chłopie! Większość sativ z krwi i kości mają hermienie wpisane w dna!
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
Nie podwazam istnienia herm, a raczej to ze jest to „obrona” rosliny przed czyms. Jesli jestem w bledzie to przepraszam!
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Nie podwazam istnienia herm, a raczej to ze jest to „obrona” rosliny przed czyms. Jesli jestem w bledzie to przepraszam!

W takim razie wytłumacz nam proszę czym jest hermienie... Wystarczy trochę poczytać i używać mózgu do logicznego myślenia.
Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu fizjologi roślin.

Hermienie jest mechanizmem obronnym, występującym w wyniku stresu. Pomijam oczywiście rośliny krzyżowane wstecznie i rośliny krzyżowane feminizowanych osobników, bo oczywiste jest że wtedy hermienie występuje również bez stresu, ponieważ jest "wpisane w dna".

Rośliny stresują się z różnych powodów: -uszkodzenie korzenia (np. przesadzenie z większej do mniejszej donicy)
-nienaturalne cykle naświetlania (oświetlanie roślin w cyklu ciemności)
-a nawet UWAGA! NIENATURALNA BARWA ŚWIATŁA

I pomyślisz "Czemu on nazywa to mechanizmem obronnym?"
Otóż roślina w wyniku stresu, będzie próbowała się samozapylić, aby przedłużyć gatunek - za wszelką cenę.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Jak przetrzymasz krzaki za długo to tez zaczną wywalać banany żeby się zapylić... Soma tak robił swoje femki swego czasu, nie wiem jak teraz.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema!

A więc tak się sprawy mają. Dla łatwiejszego liczenia zrównałem im dni życia i umownie będzie dziś im się zaczynał drugi tydzień od wyjścia z zmieni. Wszystko jest ok. Kalikhakra x Hasberry została dziś skrócona (mam nadzieję, że będzie samiczką bo bez sensu są te treningi dla faceta). Za tydzień bądź wcześniej czeka to SourKusha. Sama woda jak do tej pory.









Pozdo!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół