nasiona marihuany

Parę regów do oddania

Wyszukiwarka Forumowa:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:​



Witam.


Mam do oddania 2 pakiety po 15 regularnych nasion mojej produkcji.



Pakiet zawiera:

Rose Especial f2 x Aunt of Farouk – 5szt

(GG#4 x Sour Bubble) x Aunt of Farouk – 5szt

Black Truffle(Black Lime Reserve/Killer Malawi x White Cherry Truffle) x Aunt of Farouk – 5szt




Warunki:

- minimum 6 miesięcy na forum oraz jedna zakończona fotorelacja indoor
- zadeklarowanie fotorelacji w ciągu najbliższych 3 miesięcy


Os potrwa tydzień może dłużej, zależy od zainteresowania.





Tutaj wrzucę parę fotek suszu

Black Truffle​
(Black Lime Reserve/Killer Malawi x White Cherry Truffle)​






GG#4xSour Bubble







Rose Especial f2







zapraszam
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Dobra, kończymy.
[MENTION=89193]Kannaland[/MENTION], podrzuć jakiś adresik a drugi pakiet zostaje u mnie w lodówce.
 

Benekkk19

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2017
Postów
67
Buchów
0
też się zgłaszam przeprowadzę fotorelacje w 100% :D ciekaw jestem jak by wyszło Rose Especial f2
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
K

Kannaland

Guest

Bardzo polecam tego haszyszowicza! Pierwszy list nie doszedl, ale byl sklonny wyslac drugi raz i tym razem wszystko przebieglo swietnie :jaraczz:

Dziekuje bardzo, pestki na pewno sie nie zmarnuja i uzyje je do fotorelacji. Jestem mega ciekawy co sie tam trafi ;)

Pozdro i z fartem!
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Pestki wziął i zniknął z foruma :jprd: Ostatni raz robię OSa.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Bylo benkowi dac :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Z tym os-ami zrobiła się wielka chu*nia, ludzie przed dostaniem pestek obiecują złote góry a później znikają albo deklarują ze jednak nie w tym roku będą wysiewac ... wychodzi na to ze tylko zaufanym ludziom można wysyłać bo reszta to niesłowne cipki
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Osz ku**a, teraz żałuje, że nie prowadziłem żadnej fotorelacji z indoor'ów. Po sezonie out odpalam hps'a w boxie i bankowo zrobię FR. Niby seedy na in już mam ale te crossy... Ach. No nic, jakbyś kiedyś miał nadmiar podobnych crossów czy to reg czy femi - a ja będę po zakończonej fotorelacji in - to uprzejmie poproszę Cię o wsparcie w ziarna. Tymczasem jako osoba nie spełniającą warunków openseeda - będę obserwował fotorelki innych, którzy się na pakiet załapali. Ewentualnie jakbyś miał za dużo o kilka kulek to możesz dać znaka. Chętnie w swoim boxie zrobię roszadę i wymienię dwa planowane Af'y na dwa Twoje crossy. ;) Pozdro i życzę aby pestki trafiały do godnych osób no i nie rezygnuj z robienia os'ów heheheh.
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Osz ku**a, teraz żałuje, że nie prowadziłem żadnej fotorelacji z indoor'ów. Po sezonie out odpalam hps'a w boxie i bankowo zrobię FR. Niby seedy na in już mam ale te crossy... Ach. No nic, jakbyś kiedyś miał nadmiar podobnych crossów czy to reg czy femi - a ja będę po zakończonej fotorelacji in - to uprzejmie poproszę Cię o wsparcie w ziarna. Tymczasem jako osoba nie spełniającą warunków openseeda - będę obserwował fotorelki innych, którzy się na pakiet załapią. Ewentualnie po os'ie jakbyś miał za dużo o kilka kulek to możesz dać znaka. Chętnie w boxie zrobię roszadę i wymienię dwa planowane Af'y na dwa Twoje crossy. ;) Pozdro i życzę aby pestki trafiły do godnych osób!



Stary, to OS sprzed 2 lat. Dlaczego mówisz w czasie przyszłym? :D

Jak chcesz Autofemy z regami sadzić to będzie z lekka pipka. :crazy:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Haha ku**a wiesz co, przyznam szczerze - od rana buchy i nie skumałem datownika. Chwilę temu zredagowałem jakoś swój wpis żeby choć odrobinę wybrnąć hahah.

Dlaczego af fem i zwykłe fotoperiodyczne reg w jednym boxie to lipa? Nie raz już tak robiłem. Weg dla samych fotoperiodycznych, po przerzutce na flowering chwila dla regów co by płeć poznać, wy***ka mężczyzn i dorzut af fem. Oczywiście wegując i dając flo regularnym cały czas pewna część boxa zachowana w "wolnej przestrzeni" z myślą o dorzutcę af. Autosy są więc w cyklu 12/12 od swojego startu. Odległość młodych af od hps'a reguluje po swojemu - januszowe półeczki wyżej w boxie i gra gitara, nie zależy mi na jednoczesnych zbiorach fotoobojetnych i fotoperiodycznych. Pewnie dla Ciebie to ostra partyzantka musi być hehe ale mi tam pasi. Wrzucę kiedyś foto jak w ten sposób sobie robię indoora. Od zawsze jakoś wolę cały klimat outdoora hehe czego już nie powiem odnośnie suszu.. wiadomo, że odmianki typowo in ale i nie tylko.. spod lampy biją na łeb outdoorowe boby. Także dlatego ogarniam sobie ten jeden skromny boxik, tak co by również kurzyć se sk***ysynskie boby samemu jak ostatni cham i ku**s haha, out-topami dzielę się chętnie z braćmi w potrzebie. In jest only 4me. Żadna znów profeska. Elooo!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
I jak z plonem u AF przy 12/12? i jako tego sens w ogóle?

(git, że nie łyknąłeś tego baita z autofem :flower:)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Przecież dobrze wiesz, że turbo plon to nie jest. Ale zawsze to jakiś buch lepszej jakości topów niż tych samych af kobit z dworu co nie - można se porównać jakość topow każdym zmysłem, wzrokowo, dotykowo i smakowo-zapachowo - jak się jest ******m smakoszem i mistrzem wyczuwania nut smakowo zapachowych. Ja do tej grupy nie należę. Yoo!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół