nasiona marihuany

Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Wyszukiwarka Forumowa:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Witam, czy ktoś się spotkał z mapą zagrożeń bezpieczeństwa ze strony policja.pl?
Wie ktoś jak to działa? Otóż mojego ziomka dom oznaczył ktoś jako "Używanie środków odurzających".
Jest to w trakcie weryfikacji oznaczone kolorem żółtym. Najlepsze jest w tym wszystkim, że codziennie o wyznaczonej godzinie podjeżdża Kia pod jego chatę, chwilę stoi i odjeżdża. Nawet jointa na spokojnie zapalić nie można.
On mieszka praktycznie w lesie więc wątpię, że to akurat przypadek żeby tam psiarnia podjeżdżała a wszystko zaczęło się właśnie po tym oznaczeniu na tej stronie.
Wiadomo ja typuje osoby, które mogły by go tam oznaczyć specjalnie. I pytanie takie mam czy żeby oznaczyć kogoś tam trzeba być zarejestrowanym? Można jakoś wydobyć dane kto to oznaczył?
Przecież to paranoja... Może ktoś coś wie na ten temat.
Pozdrawiam z fartem
 

Gryfin

Well-known member
Rejestracja
Lip 20, 2018
Postów
72
Buchów
1
Nie trzeba nnic weryfikować, zeby tam oznaczyc, rownie dobrze mogl zrobic to. ktos dla brki. A czy psy to zweryfikują to zalezy od miejscowej jednostki. Co do wydobycia danych to chyba jedynie IP z ktorego ktos to zaznaczyl (jezeli jest to mozliwe)
bo nie trzebva zakladac zadnego konta. Ale z tą KIA mnie zaskoczyles, bo jeszcze jako gowniarz w gimbazie na informatyce zaznaczlismy ranndomowe miejsca i nic tam nie przyjezdzalo i po czasie znacznik znikał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół