nasiona marihuany

Jak sobie radza i ile jeszcze do konca? [ZDJĘCIA]

Wyszukiwarka Forumowa:

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
Cześć wszystkim posiadam dwie kobitki Candy Kush Fast Flowering od RoyalQueenSeeds ktore siedza sobie w ziemi od Canna Terra Professional 8l donice pod zarówka 125W CFL 2700k . Nawozy ktore posiadam to CannaFlores i PK13/14 od Canny, temperatura w dzien 24-25 wilg.45% noc temp.20 wilg.50%. Dzien 46 od około 18dni po przełaczeniu na fotoperiod 12/12 . Box 60x60x140 mieszak , komputerowy wpychajacy i wyciagajacy 100mm.
Pytanka: 1. Ile jeszcze im zostalo ?
2. Posiadał ktos ta odmiane w indoorowych warunkach jak sie sprawowala jaki plon?
3. Czy dobrze sobie radza jak na ten stan?
Lewa kobitka po treningu lst prawa leci sobie tak jak wystartowala lekki fryzjer byl aby dolne czesci doswietlic :D







 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Na oko jeszcze nie sa w polowie kwitnienia, wroc z fotami za miesiac/poltorej ;)

Nie jest zle, ale z fryzjerem chyba lekko przegiales
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
jak Honza napisal daj foty za miecha

teraz sa eleganckie ale w/g mnie na granicy przenawozenia,ogranicz troche nawozy
 

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
Dzieki za szybka odpowiedz, ktos cos wiecej co do odmiany ? wysokosci lampy ? dawkowania nawozu ? :yeahh:
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Potrzebują jeszcze około 5 tygodni, więc uzbrój się w cierpliwość :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767

KruszeTopy

Member
Rejestracja
Sie 14, 2018
Postów
18
Buchów
0
Potrzebują jeszcze około 5 tygodni, więc uzbrój się w cierpliwość :)

Spokojnie mnie sie nie spieszy byle by cos z tego bylo w miare mozliwosci i przy tym clf`ie :D

Pewnie nikt, jest to stosunkowo nowy strain, chociaż pewnie RQS wypuściło już pisiont kolejnych.


Wyznacz empirycznie, jak dasz radę utrzymać dłoń przez kilka minut na danej wysokości, to roślinom też powinno odpowiadać.


Lepiej mniej, niż więcej, chyba, że chcesz palić zasolone gówno.

Siema nie wiem czy pamietasz z dzialu pomocy tam tez mi odpowiadales mialem lekkie problemy z ta po treningu ale wrocila do siebie , oddstawienie nawozow na tydzien i lanie samej wody pomoglo :D Jakis tydzien temu na 1l dodalem canna flores 5ml po 500ml na panienke tej mikstury :freak: a potem bylo podlanie na 1.5l wody 1ml pk 13/14 po 750na panienke i teraz planuje kolejne podlanie sama woda i na nowo odpalic cykl tyle ze na 1.5l wody chce dac 6ml canna flores dobrze kombinuje ? :D Dzieki za odpowiedz!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół