nasiona marihuany

HPS 400W (WEG) LED Spectrolight blast 400w (FLO) Mix w sumie 20 panien zapraszam

Wyszukiwarka Forumowa:

Wengster

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2009
Postów
121
Buchów
2
Siemanko witam wszystkich!

Rozpoczynam kolejny projekt komentarze te miłe jak i te uczące mile widziane :)

Setup mały box startujący

Box: 120x60x180cm
Cool Tube z HPS 400W żarówka GIB Lighting Grow spectre
Wyciąg: Prima klima 220 m3h / 400 m3h
Nawilżacz
Mieszający (muszę dokupić)
Wlot pasywny
Doniczki 2l


Setup duży Box Docelowy

BOX: 150x150x200
LED: Spectrolight blast 400w
Wyciąg: Prima klima 390 m3h / 760 m3h
Nawilżacz/Osuszacz
Duży Mieszający z oscylacją
Filtr węglowy
Wlot pasywny
Doniczki 11l


Ziemia Canna Terra Professional
Nawozy Canna (zestaw)

Trening: FIM i Topping

Teraz najważniejsze dziewczyny


4 x The Ultimate
4 x Grapefruit
4 x LSD
4 x Candy kush Express
4 x Chemdog


Dzisiaj 08.12.2018 Dziewczyny postanowiły wyjść z łona matki xD
Warunki to około 30°C i 70 % wilgotności
Na razie lecimy sama woda z uregulowanym PH
No i oczywiście 18/24 słońca
A tak to się prezentuje z czasem pokażę duży Boxik jest jeszcze zajety






 
Ostatnia edycja:

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
dobre warunki to i plonik bedzie fajny <joint> bede zagladal
 

Wengster

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2009
Postów
121
Buchów
2
Siemanko dziś 19.12.18 Panny trafiły do dużego Boxa pod LED 400w (90 cm od szczytów). Panny mają 11 dni jedno LSD postanowiło nie wychodzić dlatego zastąpiałem je nowym stąd jedna jest o parę dni zacofana, Warunki w normie nadal samą wodą podlewam i to chyba tyle Mordy zbombiony jestem weny brak xD

A tak to wygląda




 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ten Spectrolight to będzie z dekka za mało na taką powierzchnię, nie sądzisz ?On raczej na 1.2 x 1.2 jest przeznaczony... Od kogo Chemdog ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ten Spectrolight to będzie z dekka za mało na taką powierzchnię, nie sądzisz ?On raczej na 1.2 x 1.2 jest przeznaczony... Od kogo Chemdog ?

W sumie jakby wrzucił hpsa i tego spectrolighta to by miał wystarczającą ilość światła, c'nie? :scratch:
Suszu leciał 2x 400hps i ładnie pocisnął z tego co pamiętam.
 
D

DarkMessiah

Guest
Ten panel jest przeznaczony do 1.5x1.5 tak podaje spectrolight, zobaczymy jak ci pojdzie. Powodzenia
 

Wengster

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2009
Postów
121
Buchów
2
Ten Spectrolight to będzie z dekka za mało na taką powierzchnię, nie sądzisz ?On raczej na 1.2 x 1.2 jest przeznaczony... Od kogo Chemdog ?

Może i za mało ale od zawsze uważam na prąd staram sie jakoś ograniczać pobór i z tąd 400w a nie więcej z tego co czytałem to na takich powierzchniach też daje radę zawsze lecialłem z HPS 600W co niby też za mało jest na ta powierzchnię a jakoś to zawsze wychodziło hehe : ) do pestek sie na razie nie przyznaję nie pamiętam jak zamawiałem żeby nie było skojarzeń ; )

---------- Post Zaktualizowany 20:03 ---------- Data pierwszego postu 20:00 ----------

Ten panel jest przeznaczony do 1.5x1.5 tak podaje spectrolight, zobaczymy jak ci pojdzie. Powodzenia

No właśnie gdzieś to czytałem : ) Dzięki za wsparcie !
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ten panel jest przeznaczony do 1.5x1.5 tak podaje spectrolight, zobaczymy jak ci pojdzie. Powodzenia

Producenci zawsze podkoloryzowują rzeczywistość. Nie widzę jak trzy diody ułożone w jednej linii penetrują/doświetlają boki. Inaczej jakby były cztery diody odpowiednio rozstawione i puszczone na te 400W. Ale co ja tam się znam na ledach. Biorę to na chłopski rozum. :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
od zawsze uważam na prąd staram sie jakoś ograniczać pobór


Nie potrzebnie, no ale nie mój cyrk i nie moje małpy. Urosnąć na pewno urośnie, no ale rekordu plonu z m2 nie będzie, a szkoda ;)
 

Wengster

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2009
Postów
121
Buchów
2
Nie potrzebnie, no ale nie mój cyrk i nie moje małpy. Urosnąć na pewno urośnie, no ale rekordu plonu z m2 nie będzie, a szkoda ;)

To mnie nie pocieszyles pierwszy raz lecę na Ledach No zobaczymy jak to będzie : )
 

Wengster

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2009
Postów
121
Buchów
2

Wengster

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2009
Postów
121
Buchów
2
Panny 27.12.18 wylądowały do docelowych, dzisiaj jest to ich 20 dzień życia poczekam z 3 dni i robię wujka Bena zobaczymy jak to wyjdzie nigdy nie robiłem : )

Warunki w normie temp. 25° wilgotność 70/80%

Dziewczyny dostały pierwsze pół dawki terra vega i dawke rhizotonic z uregulowanym PH oczywiście.


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół