nasiona marihuany

Uprawa pod LED COB 550w ,10 WWxBB ,10 ICED Grapefruit , 4 Bubblegumer

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Halo Foka, tu Mors. :bounce:
I jak tam? Wyszły z popalenia czy spłonęły doszczętnie?
 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
Witam po dłuższej nieobecnośći , miałem pecha i zepsul mi sie tel i laptop , rosliny idą elegancko , lampy podniesione na full w tym momencie 65 cm od szczytów, podlewane byly biohumusem teraz tylko Canna tera flores lecz musze dokupić bo się kończy , do tego jakis boost (ktoś cos poleci ?) i pk , jest to około 3-4 tydzien FLO jakoś w święta zaczeły kwitnąć, dwie spalone rośliny musialem wyrzucic bo umarły , ale miejsca jest teraz na styk, ciekawi mnie jaki wynik z tych cobow można osiągnąć przy tych warunkach.






 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Overdrive od Advenced Nutrients zapodaj.

Najlepiej bigbud i overdrive. 2-7 tydzień flow bigbud, 8-9 tydzień overdrive.
 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
wszystko idzie w miare ok , dziś zrobiłem wycinke liści bo mały busz sie zrobił , na szybko zamawiałęm nawozy , leje Canna Flo , za tydzien dołącze pk od Canny , i mam booster od Hesi , dokupilem też magnez w płynie 7% od canny troche za późno ale dziś dopiero moc paneli dałęm na 100 % tak do tej pory było jakies 70 %
zrobiło się troche łyso , mam nadzieje że to wszystko jeszcze konkretnie napuchnie ....
daje im jeszcze miesiąc i kosa , na sam koniec poleci Ripen i flusz







 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
poniosło Cie chyba troszkę z tym goleniem liści ... poza tym ładnie
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Noo liść zbiera ok 15% światła reszta się przez niego przebija mimo ze jest dużo ciemniej pod spodem liścia-to wina światła zielonego którego już niżej brakuje bardziej, a które nas nie interesuje, więcej złego niż dobrego z obrywania liści ja obrywam głównie te ze środka zawsze ;p. Zabrałeś swoim dziewczyna baterie, a one puchną w nocy jak światła nie ma ;/
 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
z tymi liscmi faktycznie przesadzilem ,ale juz nic na to nie poradze, rosliny aktualnie dostaja Ripen i reszte podstawowych nawozów, planuje przytrzymac je max 2 tyg, strasznei wolno to idzie, nast razem będą automaty .
ogolnie rosliny mega zbite , ale szału z plonem nie będzie , liczyłęm na chociaż 1g z wata ale wątpie żeby sie udało .



 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
może i zło ale czas nagli,panny za bardzo się ociągają ,zobaczymy jak Ripen zadziała, narazie były tylko 2 podlania
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Dobrym boosterem na ostatnie tygodnie jest atami bloombastic .
Sam używam bio bloombastic i widać większe przyrosty niż w poprzednich zmaganiach gdzie lałem tylko bio bloom i top max .

Automaty to kicha straszna w moim przekonaniu . Potrafią żyć do 100 dni indoor a zużywają o polowe więcej prądu . Nie wspominając już o jakości sortu porównując do sez
 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
a więc tak się sprawy mają , wczoraj poszedł flush czystą wodą z węża, przelane wszystkie panny , w sobote robie scinke 80 procent jest gotowa ,na koncu zostaly bubblegumer najbardziej opoznione więc potrzymam je kilka dni dłużej i też wykonam harakiri , najdorodniejsze wyszły iced grapefruity , i z gratisa phantom OG , jednego Iced G scialem bo plesn go zaczeła brać więc trafił pod ostrze , na końcu przed ścinką zrobie rozgrupowanie odmian i cykne fotki z osobna













 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Noooo... Pomimo problemów pod koniec wega, widze że pałki baaaardzo ładne :)
Super się na to patrzy. Pokażesz zdjęcia tego Phantoma? Ciekawy jestem jak u Ciebie wyszedł.
U mnie wagowo średnio, ale mega oszroniony. W smaku bardzo kwiatowo/owocowy (gdzieś pomiędzy różą, a jagodą).
 

Foka92

Active member
Rejestracja
Sie 10, 2010
Postów
35
Buchów
0
Fotorelacja została zakończona jakis tydzien po ostatnim upie , ze wzgledu na brak czasu nie mam zbyt wielu zdjęć , ale jakosc wyszla kozak
najlepiej wyszło z iced grapefruit na drugim miejscu WW x BB chcoiaz kilka powinno postać dłużej , wynik końcowy około 750 g z czego jestem zadowolony , topy mega zbite jak kamień , i żywiczne zapach słabo wyczuwalny ledwo co aż się dziwiłem , jedynie z WW x BB troche mocniej czuć ale bania jest zbyt mocna , za to iced grapefruit polecam najbardziej .
zacząłem nowy grow pod tym samym setup z automatami lecz mam problem proszę zerknąć do szpitala
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?140597-Blueberry-x-NL5-pod-Led-COB-karły
?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół