nasiona marihuany

woda kupna z ph 5,8-6,3

Wyszukiwarka Forumowa:
A

amator19

Guest
Co prawda nie mam ph metra ale mam taki soul test kit gdzie bierze się troszkę ziemi do tego 200 ml wody później zostawia do 24h i później do próbki takiej mieszanki dodaje się takiego "preparatu" w płynie odpowiednio do ph,n,p,k później jeszcze odrobinę jakiegoś proszku do odpowiednio ph,n,p,k. No i po zmierzeniu ttego na dwóch różnych ziemiach (all mix i jakaś kwiatowa) azot potas i fosfor pokazało mi że jest w miarę to choć bez szału (nawet bym śmiał zaryzykować stwierdzenie że azotu trochę mało jak na all mix), za to ph już pokazuje prawdopodobnie nawet ponad 7,5, później wziąłem zrobiłem to samo z sama woda (oczywiście tylko ph) żeby się upewnić że to nie z ziemią a z woda jest coś nie tak. No i oczywiście wyszło ponad 7,5 na pewno (dokładnego odczytu nie wiem bo odczyt tu działa tak samo jak ma papierkach), chociaż nie wiem czy można sama woda tym mierzyć ale pewnie tak. Ale do rzeczy. Woda oczywiście kranowa odstana 2,5 albo 3,5 dnia nie pamiętam, i tu takie cyrki. W związku z czym czy ktoś wie coś o jakiejś wodzie w UK mineralnej z ph na poziomie podanym w tytule? Bez tego nie mam co ruszać pewnie a już nasionka kielkuja i dziś wieczorem pewnie idą do ziemi dlatego przydało by się szybkie info jakieś o wodzie z takim ph za co z góry dzięki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół