nasiona marihuany

Pierwszy większy indor i potrzebuję doświadczonych mentorów.

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Masz jakiś domowy sposób jak podnieść wilgotność powietrza?

tak,nawilzacz powietrza :pr:

szmatki namoczone?panowie dajcie zyc !chlop sunie 2x400w

ziemia z pola,hmmm .taki projekt i z pola ?to moze byc przyczyna wszystkich komedii jakie bedziesz mial

obornik bedzie ci sie rozkladal grobo ponad miesiac i sral niepotrzebnie azotem..auto nie czeka z naprawami i nie wybacza :freak:


wiekszosc pytan powinienes zadac przed rozpoczeciem a nie w trakcie


Namoczyć ręcznik tak żeby był wilgotny.

sztuka to namoczyc recznik tak zeby byl suchy ;)
 

dudek125

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
145
Buchów
0
Dzięki Panowie za rady.:)

Czyli wnioskuję aby na chwilę obecną podlewać czystą wodą, tak?
Macie coś do mierzenia pH wody? :)

Jeśli chodzi o CO2 to zrobiłem coś takiego:

http://www.wiki.haszysz.com/images/5/5a/Co2kwa.jpg

Ale niestety nie działa jak powinno (nie mogę ustawić odpowiedniej częstotliwości kropel) to jak tam tylko jestem to włączam na chwilę mocniej a później wyłączam..:p

Jeśli chodzi o wilgotność powietrza to dam wiadro z tą szmatą, może nawet dwa i będę je spryskiwał za każdym razem jak tam będę.
Co o tym myślicie?

Podsyłam jeszcze zdjęcia jak to teraz wygląda z wiadrami z bimbrownikiem do CO2, ponaginałem też dziewczyny aby miały więcej światła.

20181211_181554.jpg

20181211_181549.jpg
 
Ostatnia edycja:

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Ale burdel, co to w ogóle jest?

Szukasz mentora czy kogoś kto zrobi wszystko za ciebie?

Zadajesz pytania tak podstawowe, że no ku**a stary weź doczytaj trochę haszopedii albo kup książkę o uprawie i będziesz wszystko wiedział.

Ale skoro już odpisuje to masz coś ode mnie...

Opryski prawdopodobnie nic nie dadzą znaczy dadzą ale efekt nie będzie ogromny. Wiadro z wodą również - zainwestuj w NAWILŻACZ przyda się pod każdą uprawę

CO2 to wy*** w ogóle, jeżeli zaczynasz dopiero to na spokojnie podstawy zapamiętaj na CO2 przyjdzie jeszcze czas

Nie potrzebnie naginałeś przeciez nie masz tam buszu żeby światłą im brakowało, ogólnie wyglądają dupeczki na mizerne ale widziałem wyżej że lecisz na podłożu światowym więc to dodatkowy problem

Lej czystą wodę tylko kontroluj PH... Uprzedzam pytanie - KUP MIERNIK ALBO TERSTER KROPELKOWY
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Co to ku**a jest za medium - ZIEMIA Z POLA? XD
 
U

Usunięty 59382

Guest
Co to ku**a jest za medium - ZIEMIA Z POLA? XD

Proszę nie obrażać pól bo ta gleba to chyba z łąki koło drążka :D a tak swoją drogą bez podstawowej wiedzy to nawet nie ma co startować...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Ja na Twoim miejscu zacząłbym od nowa... Raczej nic z tego nie będzie.
 

chłopzmazur

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
144
Buchów
32
Świetny wentylator:D.
Poczytaj Forum i zrób to jak należy, każdy Grower z doświadczeniem Tobie pomoże;]
 

dudek125

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
145
Buchów
0
Co chcecie od tej mieszanki ziemi? Jest tam i obornik i ziemia kupcza i dolomit, włókno kokosowe, perlit i ta ziemia z pola co również nie była zła i dobrze trzymała wilgoć... Co jest z tym nie tak? Co to ma być w takim razie za ziemia?
Wentylator jest u góry. Ten pseudo wiatrak jest aby czasami ruszyć powietrze.
A zadaje pytania bo nie jestem doświadczony i szukam info od kogoś kto miał z tym styczność.:) Jak ktoś nie chce niech nie doradza.
Pozdro.:)

---------- Post Zaktualizowany 17:58 ---------- Data pierwszego postu 16:58 ----------

Tak to dzisiaj wygląda:
20181213_173103.jpg

20181213_173106.jpg
 

Sintrabajo

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
75
Buchów
0
Będzie dobrze tylko tak 2 najważniejsze rzeczy NAWILŻACZ I TEMPERATURA aby miały ok 20-25*C i mogłeś każdą w osobnej donicy lub chociażby przedzielić te doniczki na pół i by było fajnie ale jak już tak jest to zostaw ale popraw temperaturę i wilgotność
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
A zadaje pytania bo nie jestem doświadczony i szukam info od kogoś kto miał z tym styczność.:)

Z czym styczność? Z taką prowizorką czy sadzeniem 2 roślin w jednej donicy? I nie, nie szukasz info tylko czekasz na nie. Gdybyś szukał przed albo na początku tego za***istego projektu to by to nie wyglądało tak jak widzimy. Ogarnij to jak trzeba inaczej będziesz miał rośliny jak ta, którą położyłeś w środku boxa.

Aaaa, no i z perlitem to przesadziłeś :-D
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
ekhm ja bym jeszcze doradzil jak bedziesz podnosil ta wilgotnosc to ogarnij ten zasilacz i kable dobrze radze zajzyj do mnie tez zaczynam pierszy tak duzy projekt :) Pozdro no i czytaj duzo czytaj forum ..
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
generalnie to nie pyknie wszystko w ten sposób... możesz już to wyj***ć to jeszcze zaoszczędzisz na prądzie przed świętami trochę. Szkoda czasu i wysiłku
 

dudek125

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
145
Buchów
0
Podsyłam fotki z dzisiaj:
20181217_172518.jpg

20181217_172526.jpg


---------- Post Zaktualizowany 17:57 ---------- Data pierwszego postu 17:49 ----------

ekhm ja bym jeszcze doradzil jak bedziesz podnosil ta wilgotnosc to ogarnij ten zasilacz i kable dobrze radze zajzyj do mnie tez zaczynam pierszy tak duzy projekt :) Pozdro no i czytaj duzo czytaj forum ..

Dzięki za porady.:)
Byłem u Cb na forum i nie ładują mi się zdjęcia..:/
Podesłałbyś mi foto tych roślin ? One mają od 3 tyg do 30 dni tak? Chciałbym porównać.:)
 

an2a

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2016
Postów
102
Buchów
0
Podsyłam fotki z dzisiaj:
20181217_172518.jpg

20181217_172526.jpg


---------- Post Zaktualizowany 17:57 ---------- Data pierwszego postu 17:49 ----------



Dzięki za porady.:)
Byłem u Cb na forum i nie ładują mi się zdjęcia..:/
Podesłałbyś mi foto tych roślin ? One mają od 3 tyg do 30 dni tak? Chciałbym porównać.:)

wejdz w moj watek i sprawdz czy przegladarka czasem ci ich nie blokuje bo ja je wrzucilem jako duze zdjecie a zreszta tu masz linka :
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/93065/100_0665.JPG
Edit tak wtedy mialy tyle dni ,wiedze ze cos Ci ruszyly ale kable dalej nie ogarniete ..
 
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
228
Buchów
319
Odznaki
3
Dość chaotycznie to wygląda..
Lepiej mniej, a solidniej żeby wykorzystać w 100-u% potencjał rośliny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół