nasiona marihuany

po mj jak w Filmie

Wyszukiwarka Forumowa:

MagicSmakosz

New member
Rejestracja
Gru 2, 2018
Postów
2
Buchów
0
Siema zacznę od tego że jaram dość krótko jestem jeszcze "zielony" w tym temacie. ostatnio kupiłem palenie od dobrego ziomka, przyszedłem sobie do domku siadłem na kanapie zaprosiłem kilka ziomków i jedziemy z tematem.
1g na trzech poleciało w ciągu 7 minut :sunny:, no i jest wszystko ok faza powoli wchodzi chillout i tak dalej. ale w pewnym momencie zawirowało mi mocno w głowie i nagle widziałem jak przez "rybie oko", dodatkowo poczułem całkowite odrealnienie, widziałem siebie jak by z 3 osoby jak w grach :sunny:. nigdy czegoś takiego nie miałem po paleniu więc miałem już gacie obsrane, czułem się jak bym oglądał film. reszta towarzystwa musiała mnie ogarniać bo schizy łapałem, inni mieli normalną fazke a tylko mnie tak je***. na następny dzień paliłem "swoje" i efekt był ten sam, dodam że leczę się na nerwice i zażywam leki z grupy ssri, czy to leki z mj mogły spowodować taki odlot?
 

MŁODY_GROWER_99

Active member
Rejestracja
Lis 10, 2018
Postów
36
Buchów
0
Mógł a nawet myślę, że właśnie ten lek był przyczyną takiego odlotu. Tak zaragował z marichuaną, możliwe też, że tylko tak bedziesz miał po konkretnej odmianie. Czy to był pierwszy raz kiedy połączyłeś marichuane z lekami ? :D
 

MagicSmakosz

New member
Rejestracja
Gru 2, 2018
Postów
2
Buchów
0
Własnie to nie był mój pierwszy raz odkąd mieszam. tak jak by coś się "odblokowało" wcześniej paliłem wiadra/bongo i takiego odlotu nie miałem dopowiem że kiedyś podobnie miałem po alko ale to już dłuższa historia....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół