nasiona marihuany

[0.64m2][2x Liberty Haze,Amnesia Haze, LSD i OG Phantom]270w LeD

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Witam i zapraszam do ogladania mojego projektu ;)
Uprawa powinna w koncu przejsc luzno ;) heh dwie poprzednie to byla katastrofa ;)
Zakupilem nowy sprzet i zaczynamy zabawe xD
Box: 80x80x180
Doniczki poczatkowe: 1,7l
Doniczki docelowe: 9L
Wentylacja: 1x wyciągający (480m3/h, fi 5''), 1x mieszający
Filtr: filtr węglowy (fi 5'')
Światło: VIPARSPECTRA Reflector Series V600 LED Light Full Spectrum
Fotoperiod: 18/6
12/12
Nawozy: biotabs starter kit, dorzuce pk tea od bio tabsu na kwitniecie i mysle o boom boom spray po treningu
Trening: FiM o ile sie uda
Podłoże: BioBizz Lightmix
Akcesoria: termometr elektroniczny, termometr/higrometr, miernik Ph, 1x programator czasowy analogowy
Nasiona:
-2x Liberty Haze
-1x LSD
-1xAmnesia Haze
-1xOG Phantom

Cel: 200g chcialbym przelamac ten prog
No to lecimy
normal_kielki.JPG

Jak bede trzymac lampe 60 cm od roslin na vegu to bedzie git ? co myslicie o tym panelu ? to moj pierwszy chinol wiec moze ktos cos podpowie ?:d
normal_vipar.JPG

normal_wyciag.JPG

 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
nie wiem jak ten panel się sprawuję ale 600w w takim boksie to lekkie przegięcie.
tak czy siak z fartem :]
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
aha no rozumiem w takim razie zasiadam i z chęcią będę się przypatrywał postępom i jakie wyniki pod tym panelem osiągniesz :]
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
aha no rozumiem w takim razie zasiadam i z chęcią będę się przypatrywał postępom i jakie wyniki pod tym panelem osiągniesz :]
Zobaczymy może coś z tego będzie, dzięki xdd dziewczyny już siadły w doniczki czekam aż przebija się przez ziemie xd
 
U

Usunięty 65798

Guest
Sprzęcior masz dobry, nawozy organiczne bedzie towares pierwszej jakości ;)
Przez pierwszy tydzień vega 1,2m od szczytów lampa będzie ideolo, a na flow nie przekraczać 0,6m.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Sprzęcior masz dobry, nawozy organiczne bedzie towares pierwszej jakości ;)
Przez pierwszy tydzień vega 1,2m od szczytów lampa będzie ideolo, a na flow nie przekraczać 0,6m.

OK, wiec dziewczyny już w namiocie xd czekam aż wyjdą
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Maly up
Dziewczy juz z nami ;) zaczyna sie pierwszy dzien wega ; ) hehe
warunki :
Dzień: 27 stopni i wiltonosc 50%+
noc: 20 stpni i wilotnosc kolo 60-70%
Led wisi na wysokosci 85cm i nie wiem czy to poprawne czy nie moze ktos sie wypowie ;P

normal_wykilkowaly.JPG


---------- Post Zaktualizowany 18:21 ---------- Data pierwszego postu 18:20 ----------

Sprzęcior masz dobry, nawozy organiczne bedzie towares pierwszej jakości ;)
Przez pierwszy tydzień vega 1,2m od szczytów lampa będzie ideolo, a na flow nie przekraczać 0,6m.

nie wydaje Ci sie ze beda za bardzo powyciagane ?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
nie wydaje Ci sie ze beda za bardzo powyciagane ?
Nie będą, masz nadmiar światła jak na taką powierzchnię. Prędzej będą skarłowaciałe jak będziesz w nie nak***iał taką mocą z takiej odległości. Sprawiłeś sobie leda, lepiej poprzeglądaj fotorelki z nim i wyciągnij z nich jakies wnioski. Nie wiem, zapisuj na kartce czy coś, bo tego typu pytania świadczą tylko o Twojej niewiedzy. :)
 
D

DarkMessiah

Guest
Nie będą, masz nadmiar światła jak na taką powierzchnię. Prędzej będą skarłowaciałe jak będziesz w nie nak***iał taką mocą z takiej odległości. Sprawiłeś sobie leda, lepiej poprzeglądaj fotorelki z nim i wyciągnij z nich jakies wnioski. Nie wiem, zapisuj na kartce czy coś, bo tego typu pytania świadczą tylko o Twojej niewiedzy. :)



Na jakiej podstawie stwierdziles ze ma nadmiar swiatla i beda karlowate? Przedstaw no mi tu swoj punkt widzenia. A nie krzycz tak na wszytskich do okola ze zle robia :crazy:
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Na jakiej podstawie stwierdziles ze ma nadmiar swiatla i beda karlowate? Przedstaw no mi tu swoj punkt widzenia. A nie krzycz tak na wszytskich do okola ze zle robia :crazy:
To co ze za nisko mam leda czy co jest ? 95 cm nad nimi to jest zle? Messiah co o tym myślisz ?
 

Karprzeczny

Active member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
37
Buchów
0
Zasiadam przy stole i podziwiam. Wysoko postawiona Poprzeczka na taki boks (nie mówię, że to nie realne) ale życzę powodzenia i z fartem!
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Zasiadam przy stole i podziwiam. Wysoko postawiona Poprzeczka na taki boks (nie mówię, że to nie realne) ale życzę powodzenia i z fartem!
Z moim doświadczeniem będzie naprawdę ciężko osiągnąć te 200g
No ale poprzeczkę trzeba stawiać zawsze wysoko... xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół