nasiona marihuany

[AF][70W CFL][0.10m2] - AK 47 + Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile zbiorę?

  • 0-10g

    Głosów: 0 0.0%
  • 10-20g

    Głosów: 0 0.0%
  • 20-30g

    Głosów: 2 22.2%
  • 30g+

    Głosów: 7 77.8%

  • Łącznie głosujących
    9

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Nie chce zle doradzic, myślałeś nad fryzjerem? Odnośnie plam na liściach, nie orientuje się szukałem ale ciężko stwierdzić mi, a w błąd nie chce wprowadzić. Nie zalowalbym top maxa i bioblooma

Zrobiłem fryzjera, zobaczymy za tydzień czy coś pomoże, lub odwrotnie :D
Co do liści to się nie przejmuje, ale fajnie by było wiedzieć tak na przyszłość od czego to jest.
Ale dzięki za poświęcony czas, że chociaż szukałeś.

Zamówiłem dziś jeszcze do mojego trypacku (FishMix, BioBloom, TopMax)
- BioGrow
- RootJuice
- Alg-A-Mix
- Acti-Vera
- dodatkowo jeden biobloom bo zgaduje że najszybciej się skończy
- ziemie Light-Mix mam, więc zamówiłem jeszcze All-Mix, zmieszam je ze sobą z dodatkiem keramzytu i perlitu
- mikoryze Great White Granular One,
- Mylar Diamond do obicia boxa

Obym ten zestaw mógł wykorzystać w następnym projekcie :)
jedna roślina, dwie to za dużo lepiej jedną potrenować. Planuje LSD od barney'a, bo mam pestkę, ale to jeszcze trochę czasu ;)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
I dobre posunięcie z zakupieniem tych odżywek sam stosuje i jest spoko, tylko fish mix śmierdzi :D ja koniec stycznia startuje że swoim projektem.
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Dobry! :D

W ankiecie obstawiłem 20-30g, a Wy? Za tych co dobrze strzelą spale soczystego joincika na koniec <joint>

Chyba przesadziłem z dawką nawozów bo trochę je przypiekło, na zdj możecie zobaczyć :crazy: podlane ml/L :
1ml BioGrow (ostatni raz)
4ml BioBloom
4ml TopMax
3ml RootJuice
3ml Alg-A-mix
3ml Acti-Vera

Teraz pytanie, jak ziemia wyschnie to robić konkretne przelanie wodą z PH 6,0 ? Bo liście mają dziwne kolory, może za blisko lamp są (te dalej od lamp są bardziej ciemne), byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał czy to wina PH czy po prostu są za blisko CFL.

Ak47 - Dzień 66 / Flo 40
Haze - Dzień 51 / Flo 35

To co wspominałem wcześniej, że zamówiłem


Razem
Kurier był więc box wyłożony mylarem.






Haze






łapa się trzęsła więc sorki za jakość xD




Ak47






Główny


Mój ulubiony z Ak




Razem




Tak jak wyżej, ciężko zrobić ostre makro jak się ręka trzęsie xD







Ak jeszcze bardzo daleko, pewnie o luty zahaczę jeszcze...90dni jak nic będzie... te automaty.... Ale mam nadzieję że wynagrodzi mi to i będą fajne pałki :D
Następnym razem tylko sezonówki, Afy zostawie na lato, nie do boxa

Haze myślę że z 3tyg do kosy, chyba że pleśń mi przyspieszy zbiory czego bym nie chciał

Z***y i porady mile widziane :) Do zobaczenia za tydzień!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Eloha! Zdradziłbyś co to za obiektyw którym strzelasz foty? :>
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Eloha! Zdradziłbyś co to za obiektyw którym strzelasz foty? :>

Zwykły obiektyw do telefonu :D na alledrogo zamówiłem za 5zł + wysyłka list ekonomiczny, łącznie poniżej 8zł
A, i najlepiej używać do telefonów z jednym aparatem (ja używam do ip 6s)

Taka zabawka a jak się przydaję, polecam, nie trzeba bawić się w mikroskopy, lupy itd wystarczy dobrze ostrość złapać a zdj będą (jak na taki koszt) naprawdę dobre ;)
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Taki mały up :)

Ak bardzo mnie denerwował więc musiałem go trochę potorturować :)
Przejdźmy do rzeczy... w boksie wyglądało tak :

IMG_6010.JPG


I teraz wszystkie odrosty mogą się opalać pod lampeczkami :spalony:

IMG_6207.JPG


IMG_6202.JPG



Na zdjęciu może tego tak nie widać, ale niektóre szczyty były ponad lampę i z tyłu, gdzie światła jest mniej, niektóre dotykały oprawki przez co też dostawały mniej światła, więc musiałem coś z tym zrobić. A dokładnie :

IMG_6192.JPG


Jak widać keramzyt coś tam dał i korzenie rosną od razu pod ziemią :) (zdjęcie przed naginaniem)



Teraz cały up w sobotę,
lece podlać panny, pozdro!
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Bardzo fajny projekt. Nie potrzeba fortuny żeby mieć ładny ogródek botaniczny :smokee:
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Witam, tym razem w sobotę :D

Dzięki za buchy!

Ak47 - Dzień 74 / Flo 48
Haze - Dzień 59 / Flo 43

Warunki :
Dzień - Temp. ~28*C / Wilgotność ~45-55%
Noc - Temp. ~24*C / Wilgotność ~50-55%

Rośliny nie są w idealnym stanie, ale coś tam rosną. Słabo to wygląda u ak47, na taki dzień flo, to niektóre szczyty wyglądają jakby kwitły dopiero 20 dni :freak2: ogólnie mi się coś wydaje że ten ak bardzo wolno nabiera masy w odróżnieniu od haze który jest młodszy o 15 dni i ma o 5 dni mniej flow to różnica jest ogromna... jakieś chu**we geny chyba trafiłem w tym ak.. mogłem wstawić jakąś sezonową indice dać 2tyg wega i bym czasowo pewnie wyszedł tak samo..jak nie lepiej...a palenie też by było lepsze.

Co do zapachu to Ak pachnie po prostu ładnie, nie wiem jak określić ten zapach, lekko słodki ale przyjemny, za to haze jak dla mnie trochę śmierdzi, ale jednocześnie to przyjemny smród :crazy:
najważniejsze że wymiana wentylatora pomogła i filtr robi robotę, zapachu zero w pokoju <peace> za to wentylator troszeczkę głośno chodzi, dlatego w nocy ma ustawioną przerwę na 2h żebym mógł zasnąć

Ścinkę Haze planuję 25 stycznia(72 dzień, flo 56) albo 1 lutego(79dzień, flo 63) zobaczę jeszcze jak to będzie wyglądało 25 i wtedy zdecyduje
Ak Brakuje sporo bo bardzo dużo jest białych włosków, także ak raczej będzie ścinane 1 lutego(94 dzień,68 flo)... chyba że naprawdę będzie słabo to wyglądało to potrzymam jeszcze. ALe szczerze mówiąc to chciałbym to zakończyć jak najszybciej :harvest:

Troszkę skubałem suszyłem na szybko w mikrofali (moc na 40% 5 min)
Palenie strasznie siada na oczy, faza bardziej w stronę tego że chce się coś robić niż zamulać, 2 lufki i mnie klepie bardzo dobrze :freak:

Razem
IMG_6362.JPG




Haze











Na tym calyx'ie (tak to się nazywa???:freak:) chyba była pleśń, sory za jakość, jak to zobaczyłem to przeszukałem dokładnie całą rośline i nic więcej nie zauważyłem, oczywiście usunąłem tą część



AK47











Czy tak wygląda 48 dzień flo :confused:





Porównanie głównego szczytu z tym wyżej







Sampel Haze



Ściąłem sampelka którego wysuszę w normalny sposób i zobaczę co tam udało mi się wychować :freak:

Chętnie usłyszę od was co jest dobrze i co źle, konstruktywna krytyka mile widziana :)
Wiedzy nigdy za wiele

Jak widać po zdjęciach trichomy w większości przeźroczyste gdzieniegdzie pojawia się mleko i bursztyn.

Dzięki i do przyszłego upa, oby ten ak wystrzelił!
Pozdro!
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Foty robione 14 stycznia

Ak47 - Dzień 76 / Flo 50
Haze - Dzień 61 / Flo 45

Warunki w boksie :


Podlewane wodą o ph ~6.4 + BioBizz zgodnie z tabelą : (średnio co 2-3dni)
BioBloom - 4ml/L
TopMax - 4ml/L
Alg-A-Mix - 4ml/L
Acti-Vera - 4ml/L

Odległość lampy od szczytów to około 8cm

Skoro warunki mniej więcej wam przedstawiłem :
Stan liści się pogarsza, wie ktoś od czego to może być? Mi to wygląda na przypalenie+popalenie od nawozów, ale przecież to cfl na które dmucha wentylator, więc popalenie odpada a biobizza dodawałem stopniowo aż do 100%dawki


Bardzo proszę jak ktoś doświadczony to widzi niech mi pomoże :crazy:
nie wiem co to jest a chciałbym uniknąć tego problemu w przyszłości:pl:
Z góry dziękuję za pomoc!​

Haze




Ak47


 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Dzięki wszystkim komentującym za pomoc! ;)

Ak47 - Dzień 82 / Flo 56
Haze - Dzień 57 / Flo 51

Panny zostawiłem na 4 dni same, jak wróciłem było trochę sucho ale podlałem i jest już ok.
Miałem fajną okazję na którą ściąłem część Haze i nie żałuje, było warto :)
Palenia będę miał o wiele mniej niż zakładałem, ale mi starczy bo palę mało i prawdopodobnie odpalę od razu drugi projekt.

Haze




Ak47


 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
9
Dziś Haze(a raczej jego ostatnia część hehe) dostał porządnego flusha, i tak do piątku codziennie będę przelewał wodą o dobrym ph

Także w piatek up ze ścinki haze, bo wolę szybciej zacząć coś nowego <peace>













I co wspominałem, druga część haze się suszy, wyjdzie może z 1,5g suchego :spalony:





Ak47 ścinam 1 lutego, pozdro :harvest:
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
72
Buchów
0
Apetycznie to wygląda. :smokee: Ech, spróbowałby tych ambrozji również :d swoje to swoje. Ciekawe co będzie następne w tym ogrodzie :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół