nasiona marihuany

Dobrze zrobilem? Co dalej?

Wyszukiwarka Forumowa:

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
62 dzien życia, 40 dzien od przełączania, 28 flow. Od 3 tygodni dostawaly Terra Flores, od 2 tygodnu dodatkowo Terra Boost, od rygodnia dodatkowo pk 13/14.
Za kazdym razem (co 2 dni podlewanie) 1,5 litra. Dzis dostaly samą wode ale po mniej więcej 2,5l ( flush?). Zrobilem tak bo:
1. Chciałem żeby troche rozpoczęły od nawozów.****
2. Jak lałem 1,5l to woda nie przeciekała, a dziś az się wylała z podstawka(2,5l)
Teraz co radzicie? przy następnym podlewaniu, za ok 4 dni lać 2 litry tak zeby lekko przeleciało? No i wrócić do pk13/14 ? Boosta mi zostało jeszczd na 2 podlania to wykorzystam(dokupić?). Terra Flores bede jeszcze lał.Liscie na dole leca i s8e robią zolte ale mysle ze to z braku światła.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
jakie masz doniczki?
jesli podlewasz zawsze 1,5l a podlales 2,5l to nie jest to flush :p
nie moge teraz znalezc info ile razy wiecej dokladnie to flush, ale kojarzy mi sie cos zeprzynajmniej 4x pojemnosc doniczki w litrach oczywiscie
 

kleredron

Active member
Rejestracja
Lut 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
jakie masz doniczki?
jesli podlewasz zawsze 1,5l a podlales 2,5l to nie jest to flush :p
nie moge teraz znalezc info ile razy wiecej dokladnie to flush, ale kojarzy mi sie cos zeprzynajmniej 4x pojemnosc doniczki w litrach oczywiscie

Doniczki mam 11l. Chodzi mi tez czy kontynuowac odzywkii ktore jesli juz :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wszystkie specyfiki lej w zaleznosci od stanu rosl8n, pokaz foty krzakow to zobaczymy w jakiej sa kondycji i czyclac nawozy. PH kontrolujesz?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół