nasiona marihuany

[13 super lemon haze GHS] [1.44m2] [clu058 480w]

Wyszukiwarka Forumowa:

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Niestety mialbyc jakis ciekawy up ale wydaje mi sie ze szlak trafil polowe roslin nie wiem czy po prostu mi nie z hermily :/



Dajcie znac czy to herma
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja tu nic nie widze co mogloby niepokoic, powodzenia w dalszej czesci grow
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Pąki jak pąki. Poszukaj nasion. Jak beda to hermA. Proste.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Co Ty się tak użalasz nad tym grow. Już 7 razy miała być klapa i wszystko do wy***ania, a tu one rosną sobie i tragedii nie ma. Troche optymizmu kolego, słyszałeś kiedyś o sile pozytywnego myślenia?
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Dzien 94 flo 52/ 8 tydzien











Nie pokoja mnie te liscie w dalszym ciagu jutro zapodam dolomitu bo nie wiem juz sam czy to popalenie od nawozu czy zle ph.
Nie wiem czy nie za wczesnie ale ile myslicie ze z tego wyjdzie ?
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
4-5 pak tu masz bite ale czy wiecej trudno ocenic po fotkach, wydaje mi sie ze 1g/w bedzie

druga sprawa, moge sie mylic ale czy to juz nie ich koncowa? jezeli tak to nic nie kombinuj bardziej im mozesz zaszkodzic niz pomoc... patrzyles je pod lupa?

btw. tluste boby!
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Ja już bym je tylko wodą podlewał. No i szykuj powoli nożyczki, bo jak na moje to w ciągu 2 tygodni powinny być ścięte.
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
siemka kup sobie lupę 60x sprawdz trichomy i powoli można życzyć smacznego :jaraczz:
pamiętaj woda na koniec jest magiczna :)
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Dzieki dzieki! Niestety kilka roslinek jest w tyle czesc zetne mysle tydzien póltora mam nadzieje ze wyjdzie ok jak na pierwszt raz :p
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
siema wariat, co slychac? ciekawy jestem co tam u Ciebie sie dzieje
 

Grow1210

Member
Rejestracja
Lip 15, 2017
Postów
13
Buchów
0
Spokojnie;)

Dzisiaj dzien podlewania i gole doly delikatnie a za tydzien ogole porzadnie, mam pytanie bo lodygi sa strasznie czerwone czy zapodac im pk13/14 moze to cos pomoze

Super lemon haze tak ma ze łodygi lisci wiatrakowych sa czerwone;)
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
wiesz czemu fajna opcją jest podlewanie odstana kranówka?? ze względu na to ze ma w sobie bardzo dużo pierwiastkow i składników przyswajalnych:) przelanie jej przez filter pozwoduje oczyszczenie jej z właśnie tego co najlepsze::) wiec myli się to z celem:)
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Dzień 110 flo 68

Sorki że mnie długi czas nie było a więc cztery rośliny poszły pod kose jakiś tydzień temu a o to kilka zdjęć. Nie będzie to jednak grow roku 2019 xD
Powiem wam tak, ogólnie nie palę od czterech lat ale postanowiłem spróbować wraz z dziewczyną, przecież w końcu swoje. Zapalilismy lufke na dwoje i poszliśmy spać jak dzieciątka mało tego mieliśmy wstać do pracy o 5 a wstaliśmy o 10:30 także spoznilismy się do pracy jakieś 6H ;). Licze na chociaz 350 a wy jak oceniacie ?




TO jeszcze schnie


Jedna roslina już w słoiku



Tu zostało zabrane no powiedzmy te 3g bo przecież nie tylko moje zdanie się liczy, też już się curuje





Trzecia roslina dosycha

Leje sama woda od tygodnia może nawet dłużej Max jutro pojutrze ścinam wszystko może jedna zostanie która się najbardziej ociaga. Sorki za niechlujne prowadzenie relacji (robię to na telefonie) ale zrobię nowego upa jak należy!
Oczywiście zamówiłem lupe na która czekam już ponad tydzień także kombinuje jak mogę żeby cokolwiek zobaczyć
 

michal_o

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2019
Postów
39
Buchów
0
Pisze tu tylko po to żeby dobić do 50 postów bo aż żal że bucha dać nie mogę. Ale że Lemon Haze doszedł w 68 dni? :O Bo rozumiem że w 68 flo ścinałeś?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół