nasiona marihuany

[13 super lemon haze GHS] [1.44m2] [clu058 480w]

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Z tymi małymi to może być problem, i może jeszcze wyrzucisz ;) Ale te kilka dużych sztuk ładne, roztrenuj je dobrze bo z tych małych chu*a może wyjść.
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Hmm jutro bądź po jutrze poobcinam trochę wiatraków bo sa ogromne i zaslaniaja zbyt wiele po podlaniu obciac ?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Nic teraz nie obcinaj, jak juz to ponaginaj odrosty tak by były ponad wiatrakami.
widać ze poszły w dobra storne, jak juz to zrób fima na tych wiekszych by mniejsze dogoniły.
Jak dla mnie ilosc roslin w namiocie jest ok
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Trzy dni temu podlalem sama woda oczywiscie z Ph- Dzisiaj podleje z cannazymem terra wegiem i rhizotonicem 50 % dawki. Za 3-4dni przelacze i teraz pytanie lampe obnizyc ? Wisi na 100 cm od najwyzszej rosliny.
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
DZIEN 24/22








Poodslanialem im odrosty i zrobiłem kilka dodatkowych zdjęć chce je przelaczyc za 3 dni, na jakiej wysokości trzymać tego leda ?
Plus z fimowalem roślinki :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Chyba im za mało wody dajesz.
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
No to było dla mnie przykre. To tak jakbyś matce dziecka powiedział ze go nie karmi...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Smieszek ma racje za mało wody lejesz co widac po dolnych odrostach co juz bledną a nie powinny w tak dużej ilosci nowej gleby
Do tego weź spryskiwacz i polej tam 2L wody niech maja mokro, one to lubią na tym etapie
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Tak tylko ze w tych akurat co sa zolte liscie nie zostaly przesadzane tylko te male. Ile ml wody lac leje 0.5l na kazda donice co 3 dni czy to za malo? A ta stara ziemia trzyma strasznie wode az sie boje o korzenie bo doniczki sa straaaasznie ciezkie.

---------- Post Zaktualizowany 22:52 ---------- Data pierwszego postu 22:29 ----------

Wklejam zdjecie z bliska bo faktycznie ma troche oklapniete liscie pare sztu... Wczoraj dostaly po 500 ml wody kazda czy dzisiaj dolac?
Prezentuje sie to tak:
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
500 ml wody na 11l donice to lekko mówiąc ciut mało, lecz może być tak ze i za mokro.... jak nie jesteś pewien to zrób z boku donicy dziurę na długość palca i będziesz wiedzial ale fakt oklapnięte i na bank coś nie tak
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Może przez to, że zbijasz ph cytryną, po jakimś czasie jego wartość się zmienia i przez zbyt wysokie lub za niskie ph nie piją tyle co powinny. Przerabiałem kiedyś takie coś tyle, że przez z***any ph metr zakwasiłem glebe.
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Zrobilem dziure tak jak mowiles. No i wlasnie ciężko mi to zdiagnozować bo roslina wygląda tak od kilku dni ani jej się nie polepsza ani nie pogarsza... jeszcze zauwazylem u dwóch roślin ze liscie bledna robia się zoltawe. Jeszcze nie jestem pewien co do trzymania tego leda… Wisiał na 100 cm obnizylem dzisiaj do 80... Bo nie dostałem zadnej odpowiedzi już dodaje zdjęcia tych bladych lisci. Dzisiaj podleje sama woda po 700 ml na doniczke jeśli przedwczoraj były podlewane czy to dobra ilość ?

Tak wygladaja te blade liscie :


A tak wygląda calkiem zdrowa roslina:



prosste no calkiem możliwe dzisiaj przelaczam na flo tylko pytanie po podlaniu ogolic trochę wiatrakow ?

---------- Post Zaktualizowany 17:16 ---------- Data pierwszego postu 13:37 ----------

Można jakas odpowiedz uzyskac?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
było by lepiej dawać foty bez lamp

NIE obcinaj liści a szczególnie po przełączeniu
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
chciałem dzisiaj podlać ogolic wiatraki i przelaczyc na flo
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
wszystko ok ale po co wycinać te wiatraki??

myślisz że są zbędne i niepotrzebnie wyrastają na konopiach,ot taki błąd Natury? ;)

pokazujesz że coś tam im jest nie tak a jeszcze chcesz je pociąć..poczekaj aż zaczną dobrze kwitnąć i ew wtedy podgol,z głową :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół