nasiona marihuany

[13 super lemon haze GHS] [1.44m2] [clu058 480w]

Wyszukiwarka Forumowa:

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Widze te czerwone szypułki. A jak wyglądają żyłki liści? Caly grow wyglada na piątkę. Jak nie zamulają czy nie opadaja liście to jest ok. Wrażliwy Pan z Ciebie kest. Hihi
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Hmm no wydaje mi sie ze ten wzrost jednak jest przyhamowany, moze zapodać polowe dawki ?
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Hmm no wydaje mi sie ze ten wzrost jednak jest przyhamowany, moze zapodać polowe dawki ?

Dupisz fleki panie :p idzie jak burza. Jk zaglądasz co godzine do boksa to idzie powoli. :) zmierz pH, podkręć temperaturę, podrzuć calmagiem albo zwykłym dolomitem i dziekuje. Obserwuj. :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
najlepiej żebyś od razu zapodawał jakieś foto całości i problemu to będzie można lepiej podpowiedzieć,,zobaczymy czy 'urosły' od razu ..ale wzrost to one już mają za sobą,chyba ze o puchnięcie Ci chodzi
nie wytnij tam za dużo ;)
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Dzien 75 FLO 33









Ogoliłem doły, za 1,5 tygodnia ogole ciut wiecej, zapodalem im wieksza dawke canna terra flores. Mysle ze w next tygodniu zapodam pk13/14 i zaczne lac plagron green sensation. Wiem ze brakuje magnezu za dwa dni zwieksze dawke gdy bedzie czas podlania.
Aż nie wierze ze chciałem je wyrzucić a one takie kochane :)
Mam nadzieje ze sporo bedzie tematu naprawde z dnia na dzien coraz grubsze pałki sie robią.
Szkoda ze nie moge palić ! Dzieki za buchy i rady !
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Jak zamierzasz łączyć razem PK13/14 i GS to ostrożnie bo sam GS ma 9-10 :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Z przyjemnością ogląda się przemiany Twoich panienek. Trzymaj z fartem do końca:harvest:
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
Nie no przelanie odpada 100% badam doniczki zawsze je podnoszę :p Wydaje mi sie bardziej brak magnezu jutro podlewam dam po prostu wieksza dawke plus zapodam pk 13/14
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
a z ph jest na pewno wszystko w porządku ? nie sądzę, że to niedobory...
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2
wydaje mi sie ze ph powinno byc dobre niestety mam ph meter za 7 eurasów wiec on pokazuje zawsze 7 nigdy mniej nigdy wiecej nie wiem w ogole po co go kupilem :p jutro jednak podleje bo donice wydaja sie dosc ciezkie, zapodac pk 13/14 ? Teraz na donice leje 1,5L wody za duzo za mało ? Czy moge po jutrzejszym podlaniu wygolic ciut wiecej ? Jeszcze pytanie na temat green sensation od plagronu, stosowac do tego jeszcze canna flores czy samego greena zapodawac ?
 
Ostatnia edycja:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Hej. Moim skromnym zdaniem, skoro donice są ciężkie to nie powinieneś podlewać. Pozdrawiam<peace>
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
co Ty masz za ph metr? taki wbijany w ziemię z sondą? jeżeli tak to wywal go do kosza... musisz sprawdzić to ph więc załatw dobry ph metr. Patrząc po liściach to właśnie ph leży a jak dasz im pk13/14 teraz to tylko pogorszysz
 

cepece

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
125
Buchów
442
Odznaki
2


Szczyty sa jak pięsci i twarde jak kamienie co prawda nie wszystkie ale w wiekszosci. Dzisiaj po poludniu pokaze wam panny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół