nasiona marihuany

All mix od biobizzu + biotabs starter kit

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Witam jak w temacie posiadam all mix od biobizzu czy jak do tej gleby dorzucę starter pack od biotabsu to będzie lipa? Tak wiem czytałem powinna być zwykła ziemia ale niestety posiadam na stanie tylko all mix a brak funduszy na kolejne zakupy...
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Witam jak w temacie posiadam all mix od biobizzu czy jak do tej gleby dorzucę starter pack od biotabsu to będzie lipa? Tak wiem czytałem powinna być zwykła ziemia ale niestety posiadam na stanie tylko all mix a brak funduszy na kolejne zakupy...

Wydaje mi się że raczej nic się nie powinno dziać jeżeli posiadasz ziemię organiczna to i nawozy organiczne będą dobre.
 
D

DarkMessiah

Guest
allmix jest naszprycowany nawozami jak dodasz na start wiecej npk to ci planty popali i zdechna. Bez kamienia 6 tygodni wytrzymaja
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
allmix jest naszprycowany nawozami jak dodasz na start wiecej npk to ci planty popali i zdechna. Bez kamienia 6 tygodni wytrzymaja
OK light mix w drodze wiec, dzięki za sZybka odp pozdro

---------- Post Zaktualizowany 21:00 ---------- Data pierwszego postu 20:57 ----------

No to za kilka dni ruszamy pod ledem i biotabsem
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mi sie zdaje, ze moglbys wykorzystac allmixa - tak jak darek pisze, pierwsze tygodnie bez nawozenia i pozniej tableta w ziemie... a bakterie i grzyby do allmixa i powinno byc ok.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Mi sie zdaje, ze moglbys wykorzystac allmixa - tak jak darek pisze, pierwsze tygodnie bez nawozenia i pozniej tableta w ziemie... a bakterie i grzyby do allmixa i powinno byc ok.

Kolejne pytanie, mam led z opcja weg bloom... dochodzą mi pod nim automaty.. jak wykiełkują mi teraz regi to moge wrzucić do tego namiotu po mimo tego ze swieci już bloom ? Naświetlanie 18h wiec wydaje mi się z będzie git ale wole się upewnić

---------- Post Zaktualizowany 13:29 ---------- Data pierwszego postu 13:27 ----------

A co to wrzucenia tego tabasa później to trochę może być lipa boje się ze korzeń uszkodze w późniejszym etapie
 
D

DarkMessiah

Guest
Tak możesz wrzucić je pod te światło bez problemu. Później możesz wcisnąć tabletkę nic im nie będzie. Ludzie ucinają bryłe korzeniową w połowie i wsadzaj do nowej ziemi i krzaki rosną dalej. Nie ma się co pier***ic z nimi to chwasty są :)
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Tak możesz wrzucić je pod te światło bez problemu. Później możesz wcisnąć tabletkę nic im nie będzie. Ludzie ucinają bryłe korzeniową w połowie i wsadzaj do nowej ziemi i krzaki rosną dalej. Nie ma się co pier***ic z nimi to chwasty są :)

Dzięki Dark xd ja to wiesz trochę wystraszony jestem bo moje dwie ostatnie uprawy nie poszły... ale ni chu*a nie spodziewałem się ze przyjdą tak szybko niskie temperatury do UK.. niestety trzeba było kupić drugi namiot do domu.. heh pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół