nasiona marihuany

Żółknące liście- co tym razem?

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
21
Buchów
0
Witam

Mojej roślince zaczęły żółknąć liście. To nie pierwszy krzaczek i nie pierwsza taka sytuacja. Tym razem jednak liście żółkną na całej roślinie a nie jak zdarzało się czasem wcześniej tylko od dołu i tylko parę.
Przelana nie była na 100%. Z nawozami też uważam, używam dawek zalecanych przez producenta.
Co to może być, niedobór któregoś ze składników? proszę o pomoc. Zostało jej jakieś 30 dni i szkoda by było aby nie dożyła świąt ;)

Ps. z nawozów używam biogrow i biobizz.



[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1000356]

[/URL]
 
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
21
Buchów
0
A ph jakie masz?

Około 6,5-7.
Ciężko powiedzieć dokładnie poniważ mam lipny tester kupiony na szybko.
Zamówiłem juz porządny jednak zanim przyjdzie chciałbym poczynic juz jakies kroki.
Także przyjmijmy że plus minus 6,5.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Tez wyglada mi na ph i dodatkowo niedobor. Na szybko to dolomit rozrobic z woda podac i dodatkowo podsypac pod krzaka. Powinno pomoc. Zrob to szybko bo ph zablokuje Ci wchanianie niektorych pierwiastkow
 
T

talib

Guest
Dolomit podbija ph, A on najprawdopodobniej ma je zawyżone.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Dolomit reguluje pH na poziomie 7
 
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
21
Buchów
0
Witam

Podałem trochę większą dawkę nawozu, faktycznie mogła mieć niedobór. Dodatkowo poszedł dolomit. Zobaczymy co z tego będzie. Za kilka dni napiszę co się zmieniło. Dziękuję za pomoc ;)
 
Rejestracja
Kwi 24, 2018
Postów
21
Buchów
0
Siema

Od waszych podpowiedzi minęło 14 dni. Roślina przeżyła. Oczywiście wiele liści się pozwijało, zmieniło kolor itp. Jednak to już pora zbioru. Topy są piękne, pachnące i puszyste. Na gorzę jak i na dole. Oprócz malutkiego popcornu na samym dole ;]. Robię płukanko, ścinka w sobotę i na święta będzie świetny prezent. Jeszcze raz dziękuję ! Wesołych świąt i dużych zbiorów ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół