nasiona marihuany

Kanał na YouTube

Wyszukiwarka Forumowa:

zolondz

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2018
Postów
89
Buchów
0
O uprawie z tego co wiem to nie ma kanałów. A na pewno nie ma czegoś co nie odstrasza jakością, oczywiście mówię tu o naszym polskim yt...
 

Janusz_biznesu

Well-known member
Rejestracja
Lis 26, 2018
Postów
77
Buchów
0
Obejrzałem trochę i jednak stwierdzam że to nie to czego szukałem ale poszliśmy w dobrą stronę :) chodzi o coś bardziej konkretnego j najlepiej indor , a chłop strasznie zamula jak tłumaczy chyba trochę za dużo przyjmuje na płuco :)
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
TO odpalaj wielkiego brata google i szukaj
 

Zdzichu420

Member
Rejestracja
Sie 9, 2018
Postów
6
Buchów
0
PapaJointTV ziomek ma mało filmów typowo poradnikowych ale chociaż się zna nie to co poradnikiedyś młodego growera
 

marihuanista.

Member
Rejestracja
Mar 30, 2018
Postów
24
Buchów
0
Założyłem kanał na YT, nie wiem, czy mi to wychodzi. Sami musicie ocenić. Generalnie mówię, to co przychodzi mi na myśl. Mam wiele pomysłów, założeń. Sam nie wiem... Pomyślałem sobie jednego miłego dnia, aby edukować młodych adeptów uprawy, aby nie zadawali tu pytań powtarzających się od lat. Nie oszukujmy się, ale więcej osób woli obejrzeć film na YT, niż przeszperać forumek. Jakie jest wasze zdanie? Może jakoś moglibyśmy zbudować jakąś tam społeczność. Chciałbym poznać wasze zdanie. Nie chodzi tylko o out, czy też indoor, ale o całokształt uprawy... Jeden wielki, aktualny kanał o mj. Jakie jest wasze zdanie? Mam jeszcze więcej w planach, ale to do starych wyjadaczy... Jeżeli coś, to priv. Tylko priv. Dodając... W jednym z nagrań wyszczególniłem Grzecha i jego nasiona i nie tylko Grzecha... Mało tego... Jest, to moje stwierdzenie jeżeli chodzi o uprawę out, którą sam przetestowałem (apropo GGS'a, Bebook'a i Oriona). Miło, by było gdyby "nasze" też zaistniało w "świecie".
 

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Założyłem kanał na YT, nie wiem, czy mi to wychodzi. Sami musicie ocenić. Generalnie mówię, to co przychodzi mi na myśl. Mam wiele pomysłów, założeń. Sam nie wiem... Pomyślałem sobie jednego miłego dnia, aby edukować młodych adeptów uprawy, aby nie zadawali tu pytań powtarzających się od lat. Nie oszukujmy się, ale więcej osób woli obejrzeć film na YT, niż przeszperać forumek. Jakie jest wasze zdanie? Może jakoś moglibyśmy zbudować jakąś tam społeczność. Chciałbym poznać wasze zdanie. Nie chodzi tylko o out, czy też indoor, ale o całokształt uprawy... Jeden wielki, aktualny kanał o mj. Jakie jest wasze zdanie? Mam jeszcze więcej w planach, ale to do starych wyjadaczy... Jeżeli coś, to priv. Tylko priv. Dodając... W jednym z nagrań wyszczególniłem Grzecha i jego nasiona i nie tylko Grzecha... Mało tego... Jest, to moje stwierdzenie jeżeli chodzi o uprawę out, którą sam przetestowałem (apropo GGS'a, Bebook'a i Oriona). Miło, by było gdyby "nasze" też zaistniało w "świecie".

Jak ktoś chce znaleźć informacje to je znajdzie nie musi słuchać ciebie co tam powiesz na filmiku.
Wydaje mi się, że przyciągasz raczej małolatów tymi filmikami którzy nie potrafią znaleźć informacji w necie.
I z tymi zapisami na FB to pojechałeś po bandzie.
Nie wróżę wam wszystkim długiej przyszłości :D<palacz>
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Założyłem kanał na YT, nie wiem, czy mi to wychodzi. Sami musicie ocenić. Generalnie mówię, to co przychodzi mi na myśl. Mam wiele pomysłów, założeń. Sam nie wiem... Pomyślałem sobie jednego miłego dnia, aby edukować młodych adeptów uprawy, aby nie zadawali tu pytań powtarzających się od lat. Nie oszukujmy się, ale więcej osób woli obejrzeć film na YT, niż przeszperać forumek. Jakie jest wasze zdanie? Może jakoś moglibyśmy zbudować jakąś tam społeczność. Chciałbym poznać wasze zdanie. Nie chodzi tylko o out, czy też indoor, ale o całokształt uprawy... Jeden wielki, aktualny kanał o mj. Jakie jest wasze zdanie? Mam jeszcze więcej w planach, ale to do starych wyjadaczy... Jeżeli coś, to priv. Tylko priv. Dodając... W jednym z nagrań wyszczególniłem Grzecha i jego nasiona i nie tylko Grzecha... Mało tego... Jest, to moje stwierdzenie jeżeli chodzi o uprawę out, którą sam przetestowałem (apropo GGS'a, Bebook'a i Oriona). Miło, by było gdyby "nasze" też zaistniało w "świecie"

Jeśli będą informacje, porady, ciekawe tematy to czemu nie.
Mi tam się podobały dotychczasowe filmiki marihuanisty.
Do***ał do***ał z tą stronka etc ale każdy orze jak może.
Kto chcę to coś kupi a kto nie to nie.
Ważne aby pojawiały się filmiki z dużą dawką wiedzy.
Pamiętajmy że filmiki na yt może oglądać każdy yt ma nieograniczone zasięgi być może przekona w ten sposób wielu ludzi nie tylko do uprawy ale też i do samej legalizacji.
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witaj,
jestem ciekaw w jaki sposób publikujesz swoje filmy na yt z zachowaniem zasad BHP. Czy mógłbyś podzielić się tutaj tą procedurą? Interesuje mnie to jak zabezpieczyłeś się przed przykładowym namierzeniem lub indentyfikacją.

Powodzenia życzę.
Pozdrawiam.
Tymczasem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół