nasiona marihuany

[AF] PC-Box [0.08m2] [3x led14w] JunglaPandory2

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jake Sully

Guest
Up dzien 65

BRAKI lub POPALIEM prosze o rade kogos ogarnietego !



Tylko przytopowe liscie sa takie jak na fotkach !
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Bardziej bym powiedział popalone niż braki, co ostatnio podawałes i ile?
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Biogrow to nie na wega jest??

Są ludzie co leją biogrow do końca i są tacy co leją do flo i potem przestają bo azot opóźnia kwitnienie, zdania podzielone, osobiście bym przestał lać na flo ;)
 
J

Jake Sully

Guest
cholera a ja dzis jeszcze je podlalem nawozem... bede sama wode teraz lal;/
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Nieee to na bank nie to sorry mój błąd nie sprawdziłem 1 strony co tam lejesz. Szanse byś przepalil roślinę nawozami biobizz sa naprawdę marne. Takie dawki jakie ja swojej lalem to koniec. A nic nie było widać że przenawozona i to co każda podlanie. To prędzej od tej lampy że za blisko jest. Ale ręki nie dam uciąć, skoro to tylko przytopowe liście tak wyglądają by się zgadzało że od żarówek.
 
J

Jake Sully

Guest
To 3 uprawa na tych lampach i nigdy mi nie popalily nawet jak były blisko szczytów w tej uprawie popalily ale to było wtedy gdy liście praktycznie dotykały lamp
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
To 3 uprawa na tych lampach i nigdy mi nie popalily nawet jak były blisko szczytów w tej uprawie popalily ale to było wtedy gdy liście praktycznie dotykały lamp

Polecam kupić nowe na przyszłe grow, żarówki jak i inne rzeczy się zużywają... i na pewno skoro to 3 grow na nich to mają o kilkanaście, jak nie więcej % mniej mocy niż na początku. Ogólnie na początku jak czytałem czyli pare lat temu to pisali że wymieniać co 2 max 3 uprawy żeby zachować optymalny wynik :D nie wiem jak to ma się teraz
 
J

Jake Sully

Guest
Up dzien 75








przebarwienia na lisciach cale szczescie sie zatrzymaly purple kush coraz więcej brazowych wloskow i bardzo mocno oblany zywica.
Delta jeszcze bardzo dużo białych włosków
Przestalem podawac nawoz tydzien temu mysle ze za 2-3 tygodnie bedzie kosa

Mam nadzieję ze jeszcze troche panienki popuchna pachna przecudnie !
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Wygląda smakowicie - aż musiałem sobie zaaplikować zastrzyk z witaminy THC :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół