nasiona marihuany

[AF] PC-Box [0.08m2] [3x led14w] JunglaPandory2

Wyszukiwarka Forumowa:

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
Jakoś to ogarnąłeś, ten jeden już fajny kolor łapie <joint>
 
J

Jake Sully

Guest
sytuacja sie wynormowala ale bylo kiepsko ^^ najwazniejsze ze juz kwitna:)
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Ja na twoim miejscu wyciął bym to dno tak żeby ten pecet stał na rantach doniczki, byś zyskał jeszcze te 10 centów na przyszłość :D
 
J

Jake Sully

Guest
ale ja w kazdej chwili moge przeciez podniesc obudowe by zyskac miejsce tylko narazie nie jest to potrzebne:)
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Opryski już sobie odpuść ;)
 

aniaaniaania

Member
Rejestracja
Sty 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
Mam pytanko do autora tematu, mianowicie w poprzedniej fotorelacji udało się wszystko zmieścić w tych 40 cm wysokości boxa, teraz właściwie byłoby ciężko. W dużej mierze zależy to od odmiany? czy tutaj było można coś zrobić jeszcze, żeby 40cm starczyło? np. trzymać rośliny na wegu bliżej światła itd. Inspirują mnie te fotorelacje, bo mam miejsce 60x60 i 40cm wysokości i jak widziałem poprzednią relacje, to się podjarałem. Ja nie miałbym możliwości wysokości zmienić. I na koniec jeszcze pytanko, ile ta doniczka ma wysokości?. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
J

Jake Sully

Guest
Mam pytanko do autora tematu, mianowicie w poprzedniej fotorelacji udało się wszystko zmieścić w tych 40 cm wysokości boxa, teraz właściwie byłoby ciężko. W dużej mierze zależy to od odmiany? czy tutaj było można coś zrobić jeszcze, żeby 40cm starczyło? np. trzymać rośliny na wegu bliżej światła itd. Inspirują mnie te fotorelacje, bo mam miejsce 60x60 i 40cm wysokości i jak widziałem poprzednią relacje, to się podjarałem. Ja nie miałbym możliwości wysokości zmienić. I na koniec jeszcze pytanko, ile ta doniczka ma wysokości?. Z góry dzięki za odpowiedź.

Wszystko zależy od odmiany poprzednie 2 uprawy nie miałem najmniejszego problemu z pomieszczeniem roślin w boxie teraz były cyrki jak talala... Polecam ci cream Caramel że strony pechy.pl sadziłem 2 razy i byłem bardzo zadowolony a koszt nasionka to tylko 10 zł doniczka jest to zwykła balkonowa wysokość około 12cm długość około 35. A co do pytania czy dało się coś zrobić by się zmieściło owszem dało się wyrwać jedną roślinę i poprowadzic mocny trening lst na drugiej ale wybrałem opcje ze zrobieniem dziury w dnie boxa ;)

---------- Post Zaktualizowany 18:17 ---------- Data pierwszego postu 14:55 ----------

no to UP:) DZIEN 56





Topek Purple


Topek Delty



powoli zaczynaja obrastac:D niech teraz puchna! az sie lodygi beda uginac :d

bylem bardzo sceptyczny liczylem na jakies 5-10g po tym jak mi zarosl box teraz mysle ze bedzie sporo wiecej !
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Jest progress! :thumright:
Pozdro
 

HmBless

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2014
Postów
707
Buchów
8
A jak z wilgotnością tam masz? żeby plecha Ci się nie pojawiła
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Ładnie to ogarnąłeś, ja bym się nie odwarzył dwóch w PC, czekam na jakiegoś większego box'a w twoim wykonaniu bo zdolny w tym LST jesteś ;D Tryzmaj buszka i do harvestu powodzonka byś tego nie spieprzył jak ja meh...
 
J

Jake Sully

Guest
dzieki Narazie chyba to bedzie ostatnia uprawa na jakis czas pauza mam nadzieje wiec ze zbior bedize obfity :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół