nasiona marihuany

[AF] PC-Box [0.08m2] [3x led14w] JunglaPandory2

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jake Sully

Guest
22 DZIEN WEG
Wydaje mi sie ze panienki przechodza na FLO moze mi ktos to potwierdzic?



 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
A po co Ci taka wiedza zawczasu? Jak zaczna kwitnac to zaczna, pewnie zostal im gora tydzien zeby pokazaly wlasciwe wlosy.
 
J

Jake Sully

Guest
Weg Dzien 24



w dniu dzisiejszym podnioslem ledy gdyz roslinka byla 5cm od niego niestety to jest max o ile moge podniesc swiatlo co mam robic bo naprawde one rosna w oczach..... jak to powstrzymac bo ich kutwa niepomieszcze!!
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
co mam robic bo naprawde one rosna w oczach..... jak to powstrzymac bo ich kutwa niepomieszcze!!

bo to JunglaPandory2 jest ;) trenuj bo pokój zarośnie,widze tam jeszcze sporo miejsca :pr: ,można wyciąć z jedną gałązke
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Lamanie, giecie i inne znecanie. Jak poprzednio z takich mikrusow miales 60g to teraz minimum 100g wskoczy na wage...
 
J

Jake Sully

Guest
Jak będzie 20g to będę się cieszył jakoś nienastawiam się na Bóg wie co
 
J

Jake Sully

Guest
dzien 30 WEG ROSLINY NIE KWITNA CHYBA ch*j Z TEGO BEDZIE ! zostalem wydymany mialy byc AUTO!

dziewczeta nie podlewane 4 dni byly gdyz wyjechalem na swieta dzis wracam i o taki widok.



troche je przystrzyglem ale one nie kwitna wiec nie ma szans bym je zmiescil chyba ta uprawa pojdzie na straty. :(
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
a może wybrać ciekawe odrosty i reszte wyciąć?
 

Nelly

Banned
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
24
Buchów
0
Tak to jest z tymi automatami. Nie ma to jak sezonowe- to ty ustalasz kiedy ma kwitnąć.

Tam nie ma miejsca na wegetacje, a jak to zacznie kwitnąć/puchnąć to rozpie****i tego boksa ;)
Tak jak kolega wyżej napisał, zostawił bym najlepsze gałęzie a resztę wyciął.
 

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
Cholera jasna, niezła jungla... Jesli nie kwitna, to moze zrob jakis hardcorowy trening typu Wyja Bena czy coś i przelacz na 12?
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Pierwsze zdjęcie przekozak ! Prawdziwa Jungla :D jaka decyzja ? Niezależnie powodzenia !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół