nasiona marihuany

Vapcapy - czym grzejecie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahoooooj,
Takie pytanie do wszystkich uzytkownikow Dynavapow - jakich zapalniczek uzywacie? Jeden, dwa, piecdziesiat palnikow? Za 3 pln z kiosku, a moze powazniejszy sprzet? A moze ktos z was skonstruowal grzalke indukcyjna i chcialby sie pochwalic?

Ja nie inwestowalem w dobra zapalniczke, uzywam tanich kioskowych, ktore jednak dosc szybko przestaja dzialac - 2-3 nabicia gazem i do kosza bo sie rozlatuja. Mialem rozne, tanie modele i albo topi sie plastik, albo odpadaja kluczowe elementy konstrukcji. Jednym owem lipa i musze nosic 3, zeby miec pewnosc ogrzania vapcapa...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] ma chyba fajny palniczek z solidną konstrukcją. Może będzie na tyle uprzejmy i coś podpowie ;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
No wlasnie zostaja jeszcze palniki - dodatkowy plus jest taki, ze mozna se skarmelizowac creme brulee :D
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
Ahoooooj,
Takie pytanie do wszystkich uzytkownikow Dynavapow - jakich zapalniczek uzywacie? .

przede wszystkim -nie normalnych zapalniczek

tylko - palniczek (zapalarka zarowa) ..ja mam takie za 9 zl -jeden palnik - i wlasciwie jedna juz z 5 miechow dziala

koledzy maja podobne ale za 35 zlociszy i tez spoko,z rok i dzialaja
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jasna sprawa, ze zippo czy gazowe plomienie odpadaja. Dasz rade wrzucic fote tej swojej?
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Używam od roku takiego samego palnika i polecam! Łatwo i precyzyjnie ogrzewa (również na dworze), nie sprawia problemów, zapas gazu starcza na 'trochę', no i dobrze leży w dłoni.
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Płomień ze zwykłych zapalniczek zostawia dużo syfu. W sklepach z trafiką, czy takimi stricte z art. do palenia można znaleźć te mini-palniczki po 10-15 złotych, co prawda lekko większy niż bic, ale dalej się mieści w kieszeni.
Palniki z jednym płomieniem grzeją dłużej niż te z czterema, ale masz kontrolę nad temperaturą, więc tu kwestia wyboru. VapoManiak na youtube pokazał co i jak z palnikami.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Płomień ze zwykłych zapalniczek zostawia dużo syfu. W sklepach z trafiką, czy takimi stricte z art. do palenia można znaleźć te mini-palniczki po 10-15 złotych, co prawda lekko większy niż bic, ale dalej się mieści w kieszeni.
Palniki z jednym płomieniem grzeją dłużej niż te z czterema, ale masz kontrolę nad temperaturą, więc tu kwestia wyboru. VapoManiak na youtube pokazał co i jak z palnikami.

W teorii wszystko proste i zrozumiale, ale ja chce zobaczyc konkretnie czego uzywacie ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dałem 10 zł, gaz duży do niej 11 i jest elegancko, wajha pozwala na w miarę dobre dobranie temperatury ale nie zdążę opanować techniki do perfekcji bo już leci do mnie vulcano D :freak: i napompuje taki balon że odlecę razem z nim

 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Przerobiłem kilka rozwiązań i ostatecznie najlepszy dla mnie jest obecny pojedynczy jet flame ze zdjęcia. Na ustawieniu max nagrzewa sprzęt błyskawicznie, a przy tym precyzyjnie można operować płomieniem w całym zakresie. Można też łatwo podkręcić płomień poprzez mały tuning, jeśli na ustawieniu minimum nie odpala nam lub gaśnie. Prosta i solidna zabawka warta każdej złotówki. Dałem bodaj 12zł...


 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No troche przypałowy, wyskakujesz z tym na mieście?:lol3: mistrzostwo. Sorry ale wymiękłem, niech moc będzie z Tobą
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Bardzo dobrze leży w dłoni podczas ogrzewania vapa - ergonomicznie jest git i to mnie interesuje. :D Zapas paliwa jest spory, wygodnie się używa, a że wygląda trochę jak gaśnica... mi nie przeszkadza, a wbrew pozorom sprzęt nie jest duży i w kieszeni spoko się mieści i nie przeszkadza.

Poza tym... rurek nie noszę, palnik się mieści :yeahh:

Co do nowego awatara... 'Żelipapą!' wiecznie żywy xD Lech Roch - nadzieja białego rapu! Yeah! :freak:
 
S

ShelbyGT

Guest


Niebieski najlepszy faktycznie.
Żółtego biorę na dwór jak jest wietrznie, ma dwa palniki więc szybciej ogrzewa.
Metalowy jest rezerwowy, w sumie raz chyba nim tylko ogrzałem żeby sprawdzić czy działa.
Czerwona zapalara dobra jest bo ma spory 'płomień' (to wszystko żarowe).
Czarna jest marna, mały 'płomień' ale noszę ją zawsze w kurtce czy spodenkach (zależnie od pory roku) jako 'ostatnią deskę ratunku'.

Za całość dałem 50 zł razem z przesyłką z alledrogo.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Kupilem za ok dyche, zapalniczka nawet daje rade, choc przy ktoryms kolejnym podgrzewaniu zdarza sie jej gasnac i "migotac" - dokupie taki niebieski palnik jak uzywaja panowie Ent i Mustang ;)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół