nasiona marihuany

Czy bardzo z***ałem zamawając na swój adres?

Wyszukiwarka Forumowa:

Michok

Member
Rejestracja
Lis 25, 2018
Postów
14
Buchów
0
Witam,

W dużym skrócie, postanowiłem samemu spróbować sił przy hodowli. Wiadomo swoje zawsze lepsze.
Wszystkie elementy już mam, dziś jednak zumysłowiłem sobie, że chyba zrobiłem największy debilizm jaki można zrobić zamawiając części.
Mianowicie, wszystko było zamawiane do paczkomatu, jednakże przy zaćmieniu mózgu do paczki podałem również wszystkie swoje dane osobowe, nr. telefonu, mail, adres zamieszkania :pl: (stancja, ale jednak jestem tam na stałe od już jakiś 2lat)
Zamawiałem z growtent.pl oraz growbox.pl nasiona natomiast ze strony nasionbank.pl
Nie były to ogromne zakupy, bardziej na własny użytek jeden krzak dwa może.
Tak wiem, z***ałem mocno ale mimo wszystko zawsze lepiej zapytać doświadczonych.
Jak duże jest prawdopodobieństwo odwiedzić smutnych Panów w najmniej spodziewanym momencie?
I czy mogę cokolwiek jeszcze z tym zrobić czy tylko modlić się i nie świrować?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
 

PIXAR

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
62
Buchów
0
Miej wy***ane no chyba ze 1000 sztuk
 

mitogor

Member
Rejestracja
Wrz 6, 2015
Postów
11
Buchów
0
Zamawiam od lat na swoj adres, nie slyszalem by czesci do namiotu albo nasiona byly nielegalne. Nawet sam namiot jest legalny. Nie wiem wiec o co Ci chodzi wogole.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Może żyjemy w kraju gdzie inteligencja policji jest mniejsza niż przestępców:freak: ale chyba raczej wpadną na to żeby odwiedzić takiego zawodnika czy oby sobie ziółka nie posadził, tak po 2 miechach.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Zgadzam sie z przedmowca. Troche za duzo zamowiles na swoj adres. Chodzi tu o nasiona bo nawozy i sprzet to juz inna baja. Troche obawialbym sie niespodziewanej wizyty pod jakims innym pretekstem tak jak kiedys moj ziomek mial kiedy zamowil nasiona na swoj adres. Jak to mowia mamy dwa uda, moze sie uda moze sie nie uda.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Trochę z***ales ale nie pierwszy nie ostatni który tak zrobił hehe teraz co Ci pozostanie to paranoje czy Ci czasem wizyty nie zrobia Ale to musiałbym mieć pecha dużo osób od paru lat na siebie zamawia i jest ok ale też jest druga strona gdzie nie jest ok . Po prostu następnym razem jezdzi do stacjonarnego sklepu lub nie zamawiaj na siebie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół