nasiona marihuany

Oddam nasiona na INDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Witajcie

Przed sezonem dostałem paczkę nasion od BOOMa, ale ja kolekcjonuję tylko outdoor.
Więc jeśli reszty nie wykorzystam, to mogę się z Wami podzielić.
Ewentualnie zamienię na nasiona OUT.

Pakiety przez cały czas trzymałem w lodówce, jakieś pół roku. Nie powinno być żadnych problemów z kiełkowaniem.



1. ORIENT EXPRESS X SOUR KUSH 5nasion
2. SOUR KUSH f2. 5nasion
3.(G13 X x BLACK WIDOW f2) x SOUR KUSH. 4nasiona
4. (LEMON LARRY f1 x GBW f4) x SOUR KUSH. 5nasion

Nie wiem ile listów pójdzie, max 4. Ekonomiczny list
Czas trwania OS <3.12.2019
Deklaracja FR mile widziana, fota boxa również.

Warunki dla uczestników

1. Minimalny wymagany staż użytkownika, uprawniający do wzięcia udziału w OSie, to 6 miesięcy i 50 postów.

2. Jeśli chcesz wziąć udział w wątku Open Seed zapoznaj się wnikliwie z wymaganiami organizatora i warunkami ogólnymi. Jeśli ich nie spełniasz, nie możesz wziąć udziału w danym OSie nie zgłaszaj się.

3. W przypadku zakwalifikowania do otrzymania nasion skontaktuj się z organizatorem poprzez Prywatną Wiadomość w celu uzgodnienia szczegółów wysyłki. Posłuż się adresem, który jest bezpieczny do celów otrzymania nasion konopi. Szanuj swoją prywatność. Pozdro
 
F

fan

Guest
Siema.Chetnie przygarne G13 x Black Wedow xsour kush i orient sxpres x sour kush bo tych jeszcze nie mialem a niedlugo bede kielkowal..co do fotorelacji jak bedzie w pozadku foty beda bez problemu a jak cos mi sie nie zwidzi to nie..pozdro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Fanisko adres podeślij. Nie ma chętnych to zgarniasz wszystko ;)
 
U

Usunięty 65798

Guest
Hej, jak nie jest za pozno to ja bym poprosil o pesteczki :p
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Sam z chęcią coś przyjmę, indoor w połowie wstycznia więc moge dorzucic kilka indoorów :)
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Z mojej strony nie ma problemu, ale w drugiej połowie stycznia zacznę dopiero :)

pzodrawiam
 
U

Usunięty 65798

Guest
ajć to ja odpadam bo nie wiem kiedy będę mógł ruszyć z tymi ziarnami (życie - siła wyższa)
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Zbyt zielony daj bezpieczny adres
 
A

amator19

Guest
Da radę się załapać na dwa nasionka dosłownie czy raczej jednak nie patrząc na fakt że nie robiłem jeszcze żadnej fotorelke? Bym miał do mojej fat banana i Blue'a fire'a og i z czterech w sumie bym zrobił pierwsza fotorelke?
 

krzoku

chudy chłopak
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
335
Buchów
0
Podeślę Ci dzisiaj adresik, szukam znajomych do których możesz to wysłać :)
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Sorry czekałem na adres od zbytzielony ale nie dostałem. Zaraz po świętach wysyłam list.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół