nasiona marihuany

Pierwsza uprawa pod ledem/ organika

Wyszukiwarka Forumowa:

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Witam!;)
jak a temacie będzie to moja pierwsza uprawa pod ledem.. zastanawiam się w jaki zestaw odzywek się wyposażyć xd mianowicie posiadam zestaw od bio bizzu bio Grow, bio Bloom, heaven, top max, do tego cal mag i pk13/14od hesi, uprawę zacznę w light mixie później ale mix. Czy coś jeszcze będzie mi potrzebne do wali z niedoborami ? Zapomniałem dodać ze uprawiane będą feminizowanw pesteczki:) dzięki za pomoc
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Witam!;)
jak a temacie będzie to moja pierwsza uprawa pod ledem.. zastanawiam się w jaki zestaw odzywek się wyposażyć xd mianowicie posiadam zestaw od bio bizzu bio Grow, bio Bloom, heaven, top max, do tego cal mag i pk13/14od hesi, uprawę zacznę w light mixie później ale mix. Czy coś jeszcze będzie mi potrzebne do wali z niedoborami ? Zapomniałem dodać ze uprawiane będą feminizowanw pesteczki:) dzięki za pomoc

A to pk jest organiczne? Jak wrzucisz to do allmixa, to podlewasz samą wodą i nawozy Ci niepotrzebne, chyba utopiłeś $ w błocie... Staraj się nie przesuszyć gleby, nie zalać młodych roślin i nie nak***iać w nie nawozami, a z pewnością unikniesz niedoborów. Zadbaj o jakieś życie w ziemi skoro już chcesz na coś wydawać pieniądze, jakaś mikoryza, bakterie, cokolwiek?
Poczytaj trochę na haszyszopedii zią.

Weź mi przypomnij, czym się różnią pestki regularne od feminizowanych? Jakoś inaczej rosną? Mają plusy do plonu czy do maczugi im tak nie mokną za bardzo? :crazy:
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
A to pk jest organiczne? Jak wrzucisz to do allmixa, to podlewasz samą wodą i nawozy Ci niepotrzebne, chyba utopiłeś $ w błocie... Staraj się nie przesuszyć gleby, nie zalać młodych roślin i nie nak***iać w nie nawozami, a z pewnością unikniesz niedoborów. Zadbaj o jakieś życie w ziemi skoro już chcesz na coś wydawać pieniądze, jakaś mikoryza, bakterie, cokolwiek?
Poczytaj trochę na haszyszopedii zią.

Weź mi przypomnij, czym się różnią pestki regularne od feminizowanych? Jakoś inaczej rosną? Mają plusy do plonu czy do maczugi im tak nie mokną za bardzo? :crazy:

Pk i cal mag jeszcze nie kupiony, mówisz ze mogę te dwie rzeczy odpuścić ? Jaka mikoryzę polecasz ? Bo w tym temacie jestem zielony hehe
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Jak feminizowane pod ledami, w alemixie to ciężkie niedobory się szykujo. Dokup jeszcze pirochujan kalifornu i bagnet na broń.


Te dwie rzeczy się nie dodają. Poza tym powielasz pytania, na które padło już na tym forum jakieś milion odpowiedzi. Szybciej by poszło poszukać niż klepać tego posta.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Pk i cal mag jeszcze nie kupiony, mówisz ze mogę te dwie rzeczy odpuścić ? Jaka mikoryzę polecasz ? Bo w tym temacie jestem zielony hehe

Poprzeglądaj sobie w fotorelacjach jakich ludzie specyfików używają, prześledź kilka upraw organicznych, aby zobaczyć z czym się to je, poczytaj sobie na internecie, wyszukaj o ch*j w ogóle kaman w te bierki, musisz to zrozumieć. Nic nie da rzucenie pustym hasłem z nazwą firmy... najlepsza mikoryza to chyba jakbyś sobie inokulum z jakiegoś pralasu przytargał. :crazy:


Te dwie rzeczy się nie dodają. Poza tym powielasz pytania, na które padło już na tym forum jakieś milion odpowiedzi. Szybciej by poszło poszukać niż klepać tego posta.

Akurat ostatnio czytałem raport mniejszości [MENTION=90095]sub23[/MENTION], który twierdzi, że się dodają, ale pewnie nie traktujesz go poważnie.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?4751-mikoryza-cudem-dla-ogrodnika/page5
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Jak feminizowane pod ledami, w alemixie to ciężkie niedobory się szykujo. Dokup jeszcze pirochujan kalifornu i bagnet na broń.



Te dwie rzeczy się nie dodają. Poza tym powielasz pytania, na które padło już na tym forum jakieś milion odpowiedzi. Szybciej by poszło poszukać niż klepać tego posta.

To jakie medium proponujesz ?

---------- Post Zaktualizowany 02:29 ---------- Data pierwszego postu 02:23 ----------

To jakie medium proponujesz ?
No chyba po to temat aby zapytać się osób doświadczonych żeby nie popełnić błędu... wiec nie wiem po co te złośliwości
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
To jakie medium proponujesz ?

---------- Post Zaktualizowany 02:29 ---------- Data pierwszego postu 02:23 ----------


No chyba po to temat aby zapytać się osób doświadczonych żeby nie popełnić błędu... wiec nie wiem po co te złośliwości

Chodziło mu o to, że nawet nie przywiązujesz wagi do nazwy ziemi która nazywa się 'all mix' a nie jakiś ku**a 'alemix', a gdzie tu za poważne rzeczy chcesz się brać jakimi jest uprawa roślin w warunkach sztucznych. Serio, poczytaj sobie, prześwidruj wręcz to *****e forum, spróbuj wycisnąć z niego esencję i zacznij z niej czerpać owoce. Długa droga przed Tobą, na tym forum nie dostaniesz niczego na talerzu. ch*j, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że masz wszystko na talerzu podane tylko nie chce Ci się ruszyć dupy do niego. Tutaj kelnerów nie ma, Napalm wszystkich wy***ał na zbyty pysk. <lol>
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Właśnie rzecz w tym ze czytałem... a co do alemixu to zwyczajnie błąd przez słownik w telefonie! mordo luzuj trochę to ze wstałes dziś lewa noga to nie moja wina xd stary wrzuciłem trochę kasy na sprzęt i zwyczajnie nie chce to skopać... zastanawiam się czy coś jeszcze muszę dokupić do tego zestawu który posiadam czyli bio heaven, bio bloom, bio grow, top max... nie posiadam cal magu a z foto relacji innych widziałem ze się przydaje... zapytałem tylko o radę co zmienić co dołożyć co może mi być niezbędne mordo chce właśnie unikać podstawowych błędów stad te pytania może dla Ciebie debilne ale nie wszystko wiem, zwyczajnie chce się douczyć... to są moje początki wiec bardzo dużo siedzę na tym forum i dlatego przeżywam następnego growa bo poprzedniego niska temperatura w garażu mi zabiła wiec troszkę wyrozumiałości
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Widocznie za mało czytałeś...

Ja się poddaję... :pl:


[edit] MORDO [/edit]
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Widocznie za mało czytałeś...

Ja się poddaję... :pl:


[edit] MORDO [/edit]

Dobra już ogarniam ze bio bizz powinien mi starczyć a co do cal magu to ograniczy odpowiednik to calgreen od metropu xd przepraszam ale po prostu stresik ze coś z***ie mnie zjadł. Pozdro
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
a co do cal magu to ograniczy odpowiednik to calgreen od metropu xd o


metrop to nie są nawozy organiczne !!! i zanim wyjedziesz mi, że są to sprawdź to jeszcze 10 razy
 
D

DarkMessiah

Guest
Nie ma czegos takiego jak organiczne cal/mag. W organice uzywa sie epsom, dolomit,skorupki jajek itp. Mozna uzywac tez tych zwyklych w plynie dolistnie/doglebowo nic sie nie stanie.
 
A

amator19

Guest
Czyli mówicie że na all mix-ie nie trzeba nawozów? I że co? Że niby ani na weg ani na flo? ;>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół