nasiona marihuany

[AF] [HPS150W] [0,36m2] Bumblegum, NothernLight

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Witam wszystkich serdecznie zapraszam do mojej pierwszej fotorelacji.​

A teraz opiszę czym dokładnie dysponuje pod tę uprawę.

Growbox: Secret jardin 60x60x140
Światło: HPS 150w spectre
Fotoperiod: 18/6 myślę że od samego początku do końca tak zostanie.
Ziemia: Na start ziemia uniwersalna 5.5 6.5 po przesadzeniu Canna Terra Proffesional
Donice:11L
Nawozy: Plagron Alga Grow na wegetacje, BioCanna Boost, BioCanna Flores, Big Bud advanced nutrients.
Nasiona: Auto NothernLight, Auto Bumblegum.
Dodatki: Programator Cyfrowy

Nasionka kielkują bezpośrednio w zwykłej ziemi uniwersalnej, jak trochę podrośnie przesadze do Canna Terra Proffesional.

Zdjęcia i opis będę wstawiać na bieżąco.

Bumblegum już wykiełkował po godzinie 14 rozłożę GrowBox. Czekamy aktualnie na Purple Haze chociaż coś długo wychodzi może okazać się nie wypałem chociaż wierzę w niego.

normal_kielek.jpg
 
Ostatnia edycja:

ryos

Member
Rejestracja
Lis 22, 2018
Postów
19
Buchów
0
Będę obserwował :shock:
Z fartem :thumright:
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Będę obserwował :shock:
Z fartem :thumright:

Powiem że wszystko OK aczkolwiek Purple Haze coś nie wychodzi jest 5mm w ziemi, jest 6 dzień kiełkowania zobaczymy czy coś z tego będzie może wadliwe nasiono :/
 

ryos

Member
Rejestracja
Lis 22, 2018
Postów
19
Buchów
0
Powiem że wszystko OK aczkolwiek Purple Haze coś nie wychodzi jest 5mm w ziemi, jest 6 dzień kiełkowania zobaczymy czy coś z tego będzie może wadliwe nasiono :/

Spróbuj kiełkować tym sposobem:
Nasiona wsypujesz do wody i czekasz ok 48h powinny opaść w dół, jeśli nie wystarczy je delikatnie puknąć. Następnie "przelewasz" je na ręczniki papierowe zwilżasz, zawijasz na zakładkę i czekasz sprawdzając co 4-8h czy nie trzeba ponownie zwilżyć. Oczywiście wszystko w ciepłym w miarę wilgotnym miejscu podczas ciemni. U mnie ta metoda dała 100% powodzenia <coolpalacz> na farcie mega bo miałem odliczone pestki :weed-2:
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Spróbuj kiełkować tym sposobem:
Nasiona wsypujesz do wody i czekasz ok 48h powinny opaść w dół, jeśli nie wystarczy je delikatnie puknąć. Następnie "przelewasz" je na ręczniki papierowe zwilżasz, zawijasz na zakładkę i czekasz sprawdzając co 4-8h czy nie trzeba ponownie zwilżyć. Oczywiście wszystko w ciepłym w miarę wilgotnym miejscu podczas ciemni. U mnie ta metoda dała 100% powodzenia <coolpalacz> na farcie mega bo miałem odliczone pestki :weed-2:

Napewno sprawdzę twój sposób co do kontynucji relacji wstawię nowe fotki niebawem bo chwilowo mam pilny wyjazd firmowy i roślinami opiekuje się moja narzeczona. Prosił bym o cierpliwość
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
A więc tak, przepraszam za to że nic nie wstawiam. Aktualnie staram się zrobić nowe roślinki ponieważ moja druga połówka spiepszyła sprawę ale to nie szkodzi :p
Zatem postanowiłem zasadzić nowego BumbleGum Auto oraz NothernLight Auto.
Na chwilę obecną roślinki pną w górę mają one 4 dni więc nie za duzo jeszcze widać, możecie się dopatrzeć jest strasznie mała wilgotność to przez to że otworzyłem boxa i troche tej wilgotności spadło.

normal_IMG_20181205_151216.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Ale sztos, chciałbym mieć 27%RH. :eek:

Jak się spiepsza sprawę? Bo nie ogarniam...
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
***aj te szmatki w wiaderkach one nic nie pomogą. Proponuje zainwestować w nawilżacz koszt ok 100zl
Ja za swój dałem 60 ale jest niestety bez termostatu
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Ale sztos, chciałbym mieć 27%RH. :eek:

Jak się spiepsza sprawę? Bo nie ogarniam...
Tak jak pisałem wilgoć uciekła pod wpływem otworzenia boxa.
Moja dziewczyna przenawozila i rośliny upadły i zbutwiały, tym razem będzie dobrze ponieważ na dość długi odstęp czasowy nie mam żadnych delegacji.

***aj te szmatki w wiaderkach one nic nie pomogą. Proponuje zainwestować w nawilżacz koszt ok 100zl
Ja za swój dałem 60 ale jest niestety bez termostatu

Owszem mam w planach zakupić jakiś nawilżacz, tak więc odrazu wychodzę z pytaniem, jaki polecasz w nie drogiej cenie? Zakupie odrazu po wypłacie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Moja dziewczyna przenawozila i rośliny upadły i zbutwiały, tym razem będzie dobrze ponieważ na dość długi odstęp czasowy nie mam żadnych delegacji.
Ja otwieram boxa i za ch*j nie chce uciec... :/
Weź jej spytaj w jakim celu nawozi się sadzonki. <lol>
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
A więc, zastosowałem się do waszych poleceń i postanowiłem zakupić nawilżacz powietrza dzięki niemu uzyskałem piorunujący efekt zmiany temperatury jak i zwiększyła mi się wilgotność. Do tego dołączylem wiatraczek komputerowy który wprowadza powietrze do Boxa dzięki czemu osiągam mniej więcej 27 Stopni oraz 60 % wilgotności.

Aktualny up to 8 dzień sadzonek, przesadziłem je w większe doniczki a te czarne na dole są już na końcowy efekt jak roślinki będą już większe. Nawóz dam we wtorek.

 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Uważaj tylko aby nie uszkodzić struktury korzeni

Jestem dla nich jak najbardziej delikatny, rośliny maja się świetnie.

Dokupiłem do zestawu kolejny nawóz ovedrive od advanced nutrients.
 
Ostatnia edycja:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Dzień 13

Dziś po powrocie z pracy postanowiłem zerknąć na roślinki i wydaje mi się że już coś ciekawego się z nimi dzieje, aktualnie myślę czy podlać je Plagron Alga Grow ( Co o tym myślicie, na tę chwilę dziewczyny dostawaly 250ml wody).
Tym czasem Temperatura wynosi 28.5 stopnia, wilgotność 56% ( Na zdjęciach jest 49% spowodowane jest to wyłączeniem Nawilżacza na noc gdyż poziom wilgotności w nocy wynosi 45%, a włączyłęm go od razu jak otworzyłem boxa i zrobiłem fotki).

A tu daje parę foteczek :p

Obydwie dziewczyny



Bumblegum




NothernLight


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół