nasiona marihuany

Witam.

Wyszukiwarka Forumowa:

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
To juz moj drugi zasiew, mialem wielkie nadzieje bo pierwszy nie byl zly, 276 g z 8 panienek jak na 1 raz, kozak i do tego ziolko pyszne.

Teraz tez wszystko ladnie szlo az kwiaty zaczely dziwnie wygladac, myslalem ze oO, fajnie rosna nowe wloski na dotychczasowych topach, to beda jeszcze sytsze. Ale nie wiem czy to nie herma bo jak ucialem taki maly paczuszek to niestety w srodku bylo ziarenko, na takie mi wygladalo. Teraz wszystkie tak wygladaja wiec chyba idzie dociagnac to tylko do konca, bo trichomy juz prawie brazowe 50/50 na listkach przy topach. Prad mi ***... na 6 godzin i swiatla nie mialy tak jak powinny miec zwykle moze temu.

Ocencie sami fotki.

IMG_20181120_213537.jpg


IMG_20181120_213404.jpg


IMG_20181120_213410.jpg


Druga sprawa to ze ja wiem ze jeszcze amator ale fajnie tak ogladac jak ktos scina wszystko za 1 razem. Ja pykne 1 harvest, potem sie odslonia nizsze i jeszcze leci 3 na koniec. Strasznie to wydluza caly proces czekania na pyszne ziolko. Nie da rady bez specjalnych metod wychodowac krzaczora zeby go sciac za 1 raezm i wszystkie topy ladne ? Nie obcinam lisci ani nic. Za pierwszym plonem przycialem szczyt zeby otrzymac conajmniej kilka szczycikow w zamian i dzialalo. Ale nie moge ciagle ogarnac zeby wszystko bylo gotowe na raz :(
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Trochę się na***ałem i nie chce mi się tego czytać do końca. Ale jak już masz trichomy 50/50 to tnij to w pizdziet! Najwiecej thc jest gdy większośc trichomów jest mleczna, a co niektóre są bursztynowe. Roślina może puszczać banany pod koneic flo, gdy jest przetrzymywana za długo. :p

Amen.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół